Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jaką klasą postaci lubicie grać najbardziej? :)


andrzej5789

Jaką klasą postaci lubisz grać najbardziej?  

146 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak? klas? postaci lubisz gra? najbardziej?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Jak w temacie napiszcie którą postać polecacie, lubicie grać i dlaczego.

Ja osobiscie wole Sure WP. Dlaczego?

Ponieważ świetnie się nim expi, a dzięki rozpro jest bardzo dobry w PVP, co prawda nie na wszystkie postaci. :D

  • Odpowiedzi 70
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Trudno powiedzieć. Ja lubię grać:

-- Wojownikiem Body

-- Wojownikiem Mental

-- Ninja Dagger

 

Bodym bo mi sie podoba, Mentalem bo się fajnie expi, a daggerem bo jest dobry w pvp, zwinny, fajnie się prezentuje i ogół te 3 postacie mi sie podobają.

"Ten, który pokona samego siebie jest najpotężniejszym z wojowników."

Opublikowano

Wojownik mental , ponieważ Epicki wygląd skilli , w pvp kosa jeśli sie umie grać , i w expie przyjemnie się expi , i te bronie <333 ;)

1386958799-U112610.png

Opublikowano

Ja najbardziej lubie grać Mentalem - oczywiście jeśli chodzi o pvp.

Postać jeśli jest dobrze rozwinięta i ma pro eq to nawet BM ma spore problemy.

2nsj.jpg


Opublikowano

Wojownik Body , Sura WP

Jak im utniesz palce, skręca lolka nogami,

jak utniesz tez nogi, to ci wyjebią z bani,

a jak utniesz banie, chociaz umrą z jajami !

Pomocnik
Opublikowano

Ninja dagger od 65 lvl exp to przyjemnosc a o pvp to juz nie mowie bo miazga ;)

wolf-of-wall-street-leonardo-dicaprio-sl

 

Odwiedziłem Hades jak Achilles i znów wracam
nie mam słabych punktów bo mnie zanurzyli w adidasach

Opublikowano

Mental to najprzyjemniejsza postać do ogólnej gry, do expa wpek albo mental a na pvp dagger/smok/healer/wp/bm. Z koleji na wojny mental <3

Opublikowano

Ninja Dagger ever ;)

przewaznie wszędzie gram ninją daggerem proste ;P

jest to moja pierwsza postać która kaleczyłem na pl'u nie potrafiłem grać teraz się rozkręciłem przez te kilka lat i boom : x

Opublikowano

Od kiedy pierwszy raz na Pl'u zagrałem mentalem to gram na Nim cały czas. Uwielbiam tą postać za kopa w pvp i przyjemny exp od najniższych lvli ;)

OndteAw.png


Opublikowano

Sura BM! Ponieważ mam obcykaną taką taktykę do pvp, że nie ma mocnych na mnie, jeśli się rozwinę. Exp nie jest ciężki, bo w av2 mogę całego spota wziąźć i się nie zmęczyć :)

Opublikowano

Otrzymałeś wystarczającą ilość odpowiedzi ^^

Takich tematów chyba się nie odświeża.

 

Ale mnie interesują głownie wyniki ankiety.. Tym samym widać kto jaką postac poleca i jakich postaci gra w metinie najwiecej.

Opublikowano

Ja od zawsze preferuję wojownika body.

Dlaczego? Uniwersalna posrać, druga z klas w PVP, jak i w PVM :)

Najprzyjemniej się nią gra. Najciężej ją rozwinąć...

Opublikowano

Wojownik Body, ponieważ ma duże dmg i ciekawa gra nie tak jak mentalem stanie pod ścianą i bicie spota z małym dmg. A także jedna z najlepszych klas pod PVP jeżeli ktoś dobrze gra ;-)

udyr_signature_2_by_janitsu-d82aykp.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...