Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź][2 Zamki][Ganja Serwer][Poszukiwana Ekipa do zamków]


junior9928

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

*Nick: TheDawb

*Wiek: 16

*Staż w Minecrafcie: 2 lata

*Dlaczego ty ?: Ponieważ bardzo lubię takie serwery i bardzo chcciałbym pomóc swojej drużynie.

*Dwa zdania o sobie: Mam na imię Dawid. Mieszkam w Biłgoraju. Interesuję się piłką nożną i siatkówjką

*Team w kturym chce być [PZGG]/[GanjaTeam]: PZGG

*TeamSpeak[Wyamagany]: Jest

*Mikrofon[Wymagany]: Jest

  • Odpowiedzi 74
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

*Nick: Adexoion

*Wiek: 19

*Staż w Minecrafcie: 2/1,5ruko

*Dlaczego ty ?: Zawsze chciałem zagrać na tego typu serwerze

*Dwa zdania o sobie: Jestem Pomocną osobą, która potrafi zorganizować wszytko co mi się powierzy. Z chęcią pomagam innym i nie zniechęcam się o 1 nieudanej próbie.

*Team w kturym chce być [PZGG]/[GanjaTeam]:

*TeamSpeak[Wyamagany]: Tak

*Mikrofon[Wymagany]: Tak

Lenovo IdeaPad Y50-70

Procesor: Intel Core i7-4710HQ 2.5 GHz
Karta grafiki: NVIDIA GeForce GTX 860M - 4096 MB
Pamięć: 8192 MB  

 

Opublikowano

*Nick:CwaniakPLe

 

*Wiek:11 lat

:( nie zwracajcie na to uwagi

 

*Staż w Minecrafcie:2 lata na serwerach only pvp

 

*Dlaczego ty ?:Ponieważ umiem zabić każdego

xD

 

*Dwa zdania o sobie:Jestem młody ,ogarnięty i mądry

 

*Team w kturym chce być [PZGG]/[GanjaTeam]:PZGG

 

*TeamSpeak[Wyamagany]:Mam

xD

 

*Mikrofon[Wymagany]:Mam

 

Kontakt ze mną GG:45444136 Skype: Wojtek.starowicz1

post-797478-0-22852600-1429556938.png

Opublikowano

*Nick: Holsik83.

*Wiek:15.

*Staż w Minecrafcie: 2,5 Roku.

*Dlaczego ty ?: Brzmi to jak program pewnego programu no , ale ;p Bo tak.

*Dwa zdania o sobie:Jestem Kuba , Mieszkam w Łodzi. Kocham tzw. "Komictwo" i występuje dośc często w teatrze ;p

*Team w którym chce być [PZGG]/[GanjaTeam]: GanjaTeam

*TeamSpeak[Wyamagany]: Tak , trudno nie mieć w tym wieku ;p

*Mikrofon[Wymagany]: Tak.

Opublikowano

*Nick:Faxterh

*Wiek:12

*Staż w Minecrafcie: 2 lata

*Dlaczego ty ?: Bo jestem Faxterh xD

*Dwa zdania o sobie: Mam na imię Wiktor. Jestem pomysłowy i kreatywny.

*Team w kturym chce być [PZGG]/[GanjaTeam]: [PZGG]

*TeamSpeak[Wyamagany]: Mam

*Mikrofon[Wymagany]: Mam

k99o.png

Opublikowano

ej moglbys mnie zapisac na liste GanjaTeam bo mnie nie zapisales jeszcze nick konus123

moje podanie juz istnieje

 

*Nick:konus123

 

*Wiek:15

 

*Staż w Minecrafcie:gram w minecrafta od wersji 1.7.5

 

*Dlaczego ty ?:lubie grac w minecraft i walczyc

:D,mam fajne pomysly na fortece

 

*Dwa zdania o sobie:jestem uczciwym graczem, szybko sie zaprzyjazniam z innymi

*Team w kturym chce być [PZGG]/[GanjaTeam]:GanjaTeam

 

*TeamSpeak[Wyamagany]:jest

 

*Mikrofon[Wymagany:jest

Opublikowano

*Nick:zwiad123

 

*Wiek:14

 

*Staż w Minecrafcie:1rok

 

*Dlaczego ty ?:Dlatego że lubię takie tryby serwerów i oczywiście w razie problemów z pluginy pomogę!

 

*Dwa zdania o sobie:Lubię wojny a oczywiście w minecraft :D jestem ogarnięty i mam nadzieje że się dostanę na serwer ps znam się na pluginach

 

*Team w kturym chce być [PZGG]/[GanjaTeam]:PZGG

 

*TeamSpeak[Wyamagany]:JEST

 

*Mikrofon[Wymagany]:JEST

1356269146-U673085.png

 

Coming: Nieregulaminowa sygna. Max 200px.

 

 

 

Napiszę tylko jedno niech admin ogarnie innych modów tego forum ;)

 

REFRESH :D

Opublikowano

*Nick:Kulumus

*Wiek:14

*Staż w Minecrafcie: od Beta 1.4

*Dlaczego ty ?: Lubie typy serwerów gdzie kładzie się nacisk na współpracę . Jestem nie trolluje i nie griefuje

*Dwa zdania o sobie: Jestem pomocny , miły ,uczciwy i ogarnięty

*Team w kturym chce być [PZGG]/[GanjaTeam]: [PZGG]

*TeamSpeak[Wyamagany]: Tak

*Mikrofon[Wymagany]:Tak

Lubie mpcforum.pl!!!

userh.png

haac.jpg

ilovempc.png

Opublikowano

PODANIE

 

*Nick:makos18

*Wiek:18 lat

*Staż w Minecrafcie: ok 1,5 roku

*Dlaczego ty ?: Bo zależy mi na grze u was.

*Dwa zdania o sobie:Jestem osobą miła , pomocną . Lubię kopać w minecraft i budować duże budowle.

*Team w kturym chce być GanjaTeam

*TeamSpeak[Wyamagany]: mam

*Mikrofon[Wymagany]:mam

 

Czekam na odp z niecierpliwością.

Opublikowano

*Nick: ShiBBy

*Wiek: 17

*Staż w Minecrafcie: od Minecraft alfa 1.1.2

*Dlaczego ty ?: Dlaczego ja ? hmmm..... dobre pytanie może i nie wyróżniam się zbytnio z tłumu, jestem cichym i spokojnym człowiekiem ale bardzo lubię grę w druzynie

a szczególnie gdy owi ludzie umieją sie zgrac ze sobą, a myślę że w takim typie serwera zgranie dużo daje ;]

*Dwa zdania o sobie: Miły i sympatyczny człowiek, umie się dogadac z każdym

*Team w ktÓrym chce być [PZGG]/[GanjaTeam]: PZGG

*TeamSpeak[Wyamagany]: Posiadam TS3 + najnowsze aktualizacje

*Mikrofon[Wymagany]: posiadam + bramka szumów

xxxx

Opublikowano

*Nick:Cersu

 

*Wiek:19

 

*Staż w Minecrafcie: 1 rok 6 miesiecy

 

*Dlaczego ty ?: Jestem ogarem, zajebiście sie bije, potrafie zrobic eq ;)

 

*Dwa zdania o sobie: Ogarniam na serwerach, potrafie ogarnac gildie

 

*Team w kturym chce być [PZGG]/[GanjaTeam]:GanjaTeam

 

*TeamSpeak[Wyamagany]:Mam

 

*Mikrofon[Wymagany]:Tamm ;)

81187531349864593714.jpg

Opublikowano

Ja z młodym szykujemy mapkę sloty wykupione ... Czekamy na Full teamy ... I odpalamy srart prawdopodobnie w tą sobotę czyli 19.01.2013... :D PRAWDOPODOBNIE. Server taki jak kwadratowa masakra sezon 3 ten co jest teraz ... :D kuboidy już są i skrzynki z rzeczami a więc czekamy !!!

Opublikowano

*Nick:

*Wiek:

*Staż w Minecrafcie: Od 1.7 gram

:)

*Dlaczego ty ?: No..To już wybór admina,Ja po prostu chciałbym fajnie pograć ^_^

*Dwa zdania o sobie: Pierwsze zdanie o mnie.

Drugie zdanie o mnie.

*Team w kturym chce być [PZGG]/[GanjaTeam]:GanjaTeam

*TeamSpeak[Wyamagany]:Nie,mam ale zrobie

:)

 

*Mikrofon[Wymagany]: Mam!

Coś omnie

96651533218717466263.gif

Opublikowano

*Nick:KcinPL

*Wiek:15

*Staż w Minecrafcie:1Rok

*Dlaczego ty ?:Chce Zagrać Z Wami I Lubie PVP.

*Dwa zdania o sobie:Jestem Kamil.Interesuje Się Minecraftem , Projektowaniem Serwerów Do Minecraf i Lubie Serwery PVP Do Minecraft.

*Team w kturym chce być [PZGG]/[GanjaTeam]:[GanjaTeam]

*TeamSpeak[Wyamagany]:Oczywiście

*Mikrofon[Wymagany]:Pewnie

:D

mca.png


Opublikowano

*Nick: UlquiorraCIFERpl

*Wiek:16

*Staż w Minecrafcie: Wersja 1.6.6

*Dlaczego ty ?: Ostatnio nudno na serwerach minecraft, chce się od tej nude oderwać a taki serwer to nie lada okazja

*Dwa zdania o sobie:Jestem Adrian mam 16 lat mieszkam w okolicach łodzi, lubie gry typu:

Minecraft/Amnesia/Saga AC

*Team w którym chce być [PZGG]/[GanjaTeam]: GT

*TeamSpeak[Wyamagany]: Mam

*Mikrofon[Wymagany]: Mam

]Otrząśnij się. Nie opuszczaj gardy. Wyostrz zmysły. Nawet na chwilę nie trać czujności ~Ulquiorra Cifer[/b]

 

Skype: Aizentf

Pójdź za mną:

http://creeperworld.pl/portal.php

Opublikowano

*Nick:SerusssMc

*Wiek:13

*Staż w Minecrafcie:Od alphy

*Dlaczego ty ?:Lubie takie typy serwerów wiem jak sie zachować jestem kulturalny miły lubiany towarzyski.Lubie grać w Minecrafta i w Csa

*Dwa zdania o sobie:Tak jak napisałem Jestem miły lubiany Towarzyski co się przydaje ;d <-- Chciałbym zostać informatykiem;d

*Team w kturym chce być [PZGG]/[GanjaTeam]:PZGG ale mimo ..> Wszystko obojętne ważne by Mój Team był miły i ogarnięty

*TeamSpeak[Wyamagany]:Tak posiadam

*Mikrofon[Wymagany]:Tak sprawny;d

Pozdrawiam SerusssMc

Opublikowano

*Nick: toren177

*Wiek: 14

*Staż w Minecrafcie:2lata

*Dlaczego ty ?: Jestem ogarniety. Nic nie rozwale . Niegram na chetach.

*Dwa zdania o sobie:Mam na imie Patryk chodze do 2 gimnazjum .moje hobby to gotowanie

*Team w kturym chce być [PZGG]/[GanjaTeam]: GanjaTeam tylko został

*TeamSpeak[Wyamagany]: Mam

*Mikrofon[Wymagany]: mam

Prosze o dodanie do WL .Z checia pogram

Opublikowano

*Nick:skajpaj

*Wiek:15

*Staż w Minecrafcie:4/5lata

*Dlaczego ty ?:umiem sie bic i budowac

*Dwa zdania o sobie:lubie grac chetnie pomoge gildi i nie ma ze mną kłopotów

*Team w kturym chce być [PZGG]

*TeamSpeak[Wyamagany]:mam

*Mikrofon[Wymagany]:mam

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...