Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź][2 Zamki][Ganja Serwer][Poszukiwana Ekipa do zamków]


junior9928

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

*Nick:Cacperus

*Wiek:16

*Staż w Minecrafcie:1.7.3

*Dlaczego ty ?:poniewaz chcialbym chętnie pograc na takim serwerze

*Dwa zdania o sobie:A wiec tak nazywam sie Kacper.Nagrywam filmy na yt i lubie minecraft

*Team w kturym chce być [PZGG]/[GanjaTeam]:PZGG

*TeamSpeak[Wyamagany]:TAK

*Mikrofon[Wymagany]:YES

Dodany
1390155547-U554535.jpg
  • Odpowiedzi 74
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

*Nick:Qsy

*Wiek:14

*Staż w Minecrafcie:2 lata

*Dlaczego ty ?:Lubie taką rozgrywkę , jestem pomysłowy

*Dwa zdania o sobie:Interesuje się sportem .w wolnych chwialch gram w MC

*Team w kturym chce być [PZGG]/[GanjaTeam]:PZGG

*TeamSpeak[Wyamagany] jest

*Mikrofon[Wymagany]: jest

Dodany
1390155547-U554535.jpg
Opublikowano

LWC to raczej nie bo wtedy drużyna nie ma dostępu do skrzynki ;/

doquc4.jpg

2z66r8i.png

and9o6.png

 

serwer AVERNUS

 

1. Naszą stronę znajdziesz: www.avernus.pl

2. IP 178.33.163.35:25585

3. Formularz rejestracyjny na naszej stronie

4. PRZECZYTAJ UWAŻNIE ZASADY

Nie reklamuj się tutaj ok wlasnego tematu nie umiesz napisać proszę o zwarnowanie kolegi!!
1390155547-U554535.jpg
Opublikowano

*Nick:firot

*Wiek:9

*Staż w Minecrafcie:2 lata

*Dlaczego ty ?:nikt mnie nigdy nie przyjal

*Dwa zdania o sobie:lubie jec pladzki i mam na imie kuba

*Team w kturym chce być [PZGG]/[GanjaTeam]: pzgg

*TeamSpeak[Wyamagany]:mam

*Mikrofon[Wymagany]:mam

Opublikowano

*Nick:konus123

 

*Wiek:15

 

*Staż w Minecrafcie:gram w minecrafta od wersji 1.7.5

 

*Dlaczego ty ?:lubie grac na kwadratowej masakrze

 

*Dwa zdania o sobie:jestem uczciwym graczem, szybko sie zaprzyjazniam z innymi

 

*Team w kturym chce być [PZGG]/[GanjaTeam]:GanjaTeam

 

*TeamSpeak[Wyamagany]:jest

 

*Mikrofon[Wymagany:jest

Opublikowano

*Nick: marcinek1

*Wiek: 14

*Staż w Minecrafcie: od bety 1.3

*Dlaczego ty ?: Znam się na minecrafcie, jestem pomocny i ogarnięty.

*Dwa zdania o sobie: Jestem doświadczonym graczem, interesuje się grami i komputerami. Znam Angielski.

*Team w kturym chce być [PZGG]/[GanjaTeam]: GanjaTeam

*TeamSpeak[Wyamagany]: Tak

*Mikrofon[Wymagany]: Tak

 

I podanie za kolegę

*Nick: MenWhite

*Wiek: 14

*Staż w Minecrafcie: od bety 1.7.3

*Dlaczego ty ?: Jestem uczciwym graczem, umiem współpracować.

*Dwa zdania o sobie: Znam się na minecrafcie, pomagam ludziom. Jestem pomocnym i ogarniętym graczem.

*Team w kturym chce być [PZGG]/[GanjaTeam]: GanjaTeam

*TeamSpeak[Wyamagany]: Tak

*Mikrofon[Wymagany]:Tak

marcin199922.png

Opublikowano

*Nick:OnlyIm

 

*Wiek:15

 

*Staż w Minecrafcie:Od alphy

*Dlaczego ty ?:Ogolnie lubie serwery pvp, a tryb 2 zamki własnie taki jest, jestem ogarniety i mam zamiar wygrac

 

*Dwa zdania o sobie:Jestem artur, lubie grać w piłke. Zamieszkuje wlkp

 

*Team w ktorym chce być [PZGG]/[GanjaTeam]:PZGG

 

*TeamSpeak[Wyamagany]:Mam

 

*Mikrofon[Wymagany]:Mam

Opublikowano

*Nick:Kuszti

 

*Wiek:15

 

*Staż w Minecrafcie:Od alphy

 

*Dlaczego ty ?:Ogolnie lubie serwery pvp

 

*Dwa zdania o sobie:Jestem jakub, lubie grać w piłke. Zamieszkuje lubuskie

 

*Team w kturym chce być [PZGG]/[GanjaTeam]:PZGG

 

*TeamSpeak[Wyamagany]:Mam

 

*Mikrofon[Wymagany]:Mam

Opublikowano

*Nick:mortimer

*Wiek:15

*Staż w Minecrafcie:Od alphy 1.2

*Dlaczego ty ?:Ponieważ jestem dobrym graczem, uwielbiam servery typu 2 zamki, wprowadzę fajną atmosferę w grze oraz gram fair play :)

*Dwa zdania o sobie:jestem Miłosz, mam 15 lat, gram 9 lat na gitarze i uczę się w szkole muzycznej, lubię tworzyć zamki i się w nich bronić, oraz dobrą zabawę ! :)

*Team w którym chce być [PZGG]/[GanjaTeam]:Nie przepadam za marysią wię PZGG! :D

*TeamSpeak[Wyamagany]:Oczywiście

*Mikrofon[Wymagany]Oczywiście

Opublikowano

*Nick:konus123

 

*Wiek:15

 

*Staż w Minecrafcie:gram w minecrafta od wersji 1.7.5

 

*Dlaczego ty ?:lubie grac na kwadratowej masakrze

 

*Dwa zdania o sobie:jestem uczciwym graczem, szybko sie zaprzyjazniam z innymi

*Team w kturym chce być [PZGG]/[GanjaTeam]:GanjaTeam

 

*TeamSpeak[Wyamagany]:jest

 

*Mikrofon[Wymagany:jest

Dodany ale To nie kwadratowa masakra tylko serwer na podstawie starego Lets Playa skkf 2 Zamki :)

 

*Nick:mortimer

*Wiek:15

*Staż w Minecrafcie:Od alphy 1.2

*Dlaczego ty ?:Ponieważ jestem dobrym graczem, uwielbiam servery typu 2 zamki, wprowadzę fajną atmosferę w grze oraz gram fair play :)

*Dwa zdania o sobie:jestem Miłosz, mam 15 lat, gram 9 lat na gitarze i uczę się w szkole muzycznej, lubię tworzyć zamki i się w nich bronić, oraz dobrą zabawę ! :)

*Team w którym chce być [PZGG]/[GanjaTeam]:Nie przepadam za marysią wię PZGG! :D

*TeamSpeak[Wyamagany]:Oczywiście

*Mikrofon[Wymagany]Oczywiście

Dodany

 

*Nick: marcinek1

*Wiek: 14

*Staż w Minecrafcie: od bety 1.3

*Dlaczego ty ?: Znam się na minecrafcie, jestem pomocny i ogarnięty.

*Dwa zdania o sobie: Jestem doświadczonym graczem, interesuje się grami i komputerami. Znam Angielski.

*Team w kturym chce być [PZGG]/[GanjaTeam]: GanjaTeam

*TeamSpeak[Wyamagany]: Tak

*Mikrofon[Wymagany]: Tak

 

I podanie za kolegę

*Nick: MenWhite

*Wiek: 14

*Staż w Minecrafcie: od bety 1.7.3

*Dlaczego ty ?: Jestem uczciwym graczem, umiem współpracować.

*Dwa zdania o sobie: Znam się na minecrafcie, pomagam ludziom. Jestem pomocnym i ogarniętym graczem.

*Team w kturym chce być [PZGG]/[GanjaTeam]: GanjaTeam

*TeamSpeak[Wyamagany]: Tak

*Mikrofon[Wymagany]:Tak

Oby dwoje dodani
1390155547-U554535.jpg
Opublikowano

*Nick:

*Wiek:13

*Staż w Minecrafcie:od 2011

*Dlaczego ty ?:Powieważ nie jestem noben proste no

*Dwa zdania o sobie:siemka jestem kacper mam 13 lat.Jestem doświadczonym graczem minecraft.

*Team w kturym chce być [PZGG]/[GanjaTeam]:PZGG

*TeamSpeak[Wyamagany]:Mam

*Mikrofon[Wymagany]:Mam

Opublikowano

*Nick:kamix150

*Wiek:12

*Staż w Minecrafcie:od wersji 1.8.1

*Dlaczego ty ?:Nigdy nie grałem na podobnym servie i chciałbym przetestować jak to będzie wyglądało :)

*Dwa zdania o sobię: Mam na imię Kamil.Interesuję się: sportem,grami i oczywiście minecraftem

*Team w kturym chce być [PZGG]/[GanjaTeam]:PZGG

*TeamSpeak[Wyamagany]:mam

*Mikrofon[Wymagany]:posiadam

kamix150_eune_25_0_logo.png

Opublikowano

Nick:Ministero

*Wiek:12

*Staż w Minecrafcie:od wersji 1.7.3

*Dlaczego ty ?:Ponieważ jestem miłym graczem i nie griefuje.

*Dwa zdania o sobię: Mam na imię Grzesiek. Interesuje się sportem i grami.

*Team w kturym chce być [PZGG]/[GanjaTeam]:Ganja Team

*TeamSpeak[Wyamagany]:Mam

*Mikrofon[Wymagany]Mam

Opublikowano

*Nick: ApoxPL

 

*Wiek:13

 

*Staż w Minecrafcie: 2 lata

 

*Dlaczego ty ?: Jestem mądry ogarniam Mc, redstone i umocnienia zamku.

 

*Dwa zdania o sobie: Jou, jestem Franek i myślę że całkiem nieźle gram w Minecraft. Interesuje się sportami walki (Sam uprawiam

^^), uwielbiam się lenić ale w MineCraft jestem pracowity.

*Team w którym chce być [PZGG]/[GanjaTeam]: GanjaTeam

 

*TeamSpeak[Wyamagany]: Tak

 

*Mikrofon[Wymagany]: Tak

27977928268506397210.png

Opublikowano

*Nick:MinecraftFresh

 

 

*Wiek:15

 

*Staż w Minecrafcie: 2 lata

 

*Dlaczego ty ?: Jestem osobą ogarniętą. Myślę że bd się ciekawie grało na takim typie rozgrywki. Pozatym lubie serwery 1 vs 2

 

*Dwa zdania o sobie: Nazywam się Sebuś :) Wspanianiale buduje :) Mam wielke doświadczenie w Minecraftcie :)

 

*Team w kturym chce być [PZGG]/[GanjaTeam]: PZGG

 

*TeamSpeak[Wyamagany]: Mam :)

 

*Mikrofon[Wymagany]: Mam :)

Opublikowano

Podanie za kolegę.

 

*Nick: Teleturbin

 

*Wiek: 13 latek

 

*Staż w Minecrafcie: 2 lata

 

*Dlaczego ty ?: Ponieważ chciałbym zagrać na takim typie servera, bo jeszcze nie grałem i chciałbym spróbować. Jestem zawsze pomocny i nie lubię "samolubów"

 

*Dwa zdania o sobie: Cześć, Nazywam się Rafał :D. Lubię grać w Minecraft'a ponieważ sprawia mi to wielką radość i świetną zabawe. Chciałbym zagrać na tym serwerze ponieważ wiąże z tym serwerem wielkie zainteresowanie i nadzieję na dobrą zabawę ;D

 

*Team w którym chce być [PZGG]/[GanjaTeam]: GanjaTeam

 

*TeamSpeak [Wyamagany]: Tak

 

*Mikrofon [Wymagany]: Tak

Opublikowano

jo dobra nie bierz za slowa :D

kwadratowa masakra let's play bez ruznicy aby pograc na jakims fajnym serwie :D

tylko nie moge sie doczekac kiedy serwer ruszy :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...