Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź][2 Zamki][Ganja Serwer][Poszukiwana Ekipa do zamków]


junior9928

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam dziś chciałem zapowiedzieć serwer GanijaSerwer

typ serwera to 2 Zamki czyli:

-Więc gdy zaczniemy grę gdy każdy będzie miał czas czyli będą przedstawicielePolskiej Zjednoczonej Gidli Górniczej i GanjaTeam

-Wtedy zaczniemy rozgrywkę

-Na początku mamy 5 dni pokoju czas na zbieranie surowców i udoskonalanie [zamku/bazy]

-Potem mamy 3 dni wojny

-Jak wiemy po wojnie wszystko będzie zniszczone i mamy kolejne 5 dni pokoju

-Żeby odbyła się wojna/najazd potrzebna jest całą ekipa obu teamów

-UwagaW sprawie najazdów raz jedna gildia atakuje a druga obrania potem 2 gildia atakuje a pierwsza obrania

 

 

Wzór Podania

*Nick:

*Wiek:

*Staż w Minecrafcie:

*Dlaczego ty ?:

*Dwa zdania o sobie:

*Team w kturym chce być [PZGG]/[GanjaTeam]:

*TeamSpeak[Wyamagany]:

*Mikrofon[Wymagany]:

Coś omnie

*Nick:Munioo

*Wiek 14

*Staż w Minecrafcie 3 lata od 2010 do 2013

*Dlaczego ty ?Pomine jestem zalozycielem

*2/3 zdania o sobie Hej jestem Wiktor myśle zawsze pozytywnie,jestem kreatywny,sumieny.Lubie placki,lubie kreować budowle w Minecrafcie.

*Team w kturym chce być [PZGG]/[GanjaTeam]:[PZGG]

*TeamSpeak: Tak

*Mikrofon: Tak

 

[PZGG]

-Munioo (Admin)

-CebulkaMC

-oODark__KnightOo

-Emm_x3

-Cacperus

-Qsy

-mortimer

-PikusMine-

-Assasyn

[GanjaTeam]

-NarkotyczekPL

-MokitoPL

-Hotarti

-marcinek1

-MenWhite

-

-

-

-

-Uwaga

Zamek to nie budowla 10x10

tylko forteca w kturej gildia ma baze

Nie ma robienia prywatnych skrynek ani szkodzenia swojej gilid zakazuje się bicia swojego teamu ani szkodenia 2 gildi podczas pokoju

 

Wszyscy któzy zostali dodani

zapraszam na Beta Testy

serwera na hamachi

GanjaServ

GanjaServ2

GanjaServ3

GanjaServ4

 

haslo:123

Zapraszamy na sieć hamachi serwer później będzie na dedyku

wchodźcie bo nie wiemy czy startować

zapewniam lagów nie powinno być

IP:25.73.33.20

Uwaga dziś o godzinie 19 odbędzie się ewent

Zapraszam na Hamachi po dodanie zglaszamy się do Admin-PC

1390155547-U554535.jpg
  • Odpowiedzi 74
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick- Kafciu4

Wiek-12

Staż-3 lata

Dlaczego ja?- Lubię takie serwery chciałbym w końcu zagrać na takim. Lubię pomagać innym i lubię budować (też :D)

O sobie: Mam na imię Kuba. Jestem fanatykiem Piłki Nożnej oraz gier komputerowych. Lubię pomagać innym.

Team-GT

Mikrofon/ TS3- Tak mam :)

 

PS. Kontakt GG,Aqq- 45689833, skype-kafciu4

Opublikowano

*Nick: oODark__KnightOo

 

*Wiek: 14

 

*Staż w Minecrafcie: od 1.7

 

*Dlaczego ty ?: Ponieważ jestem ogarnięty nie grifuje , nie spamuje umiem grać zespołowo i umiem pogodzić się z przegraną

*Dwa zdania o sobie: Mam na imie Dominik w Minecrafta gram od 1.7 zachęcił mnie mój kolega który też gra w minecrafta. Lubię grać w gry typu Minecraft i BF3

*Team w kturym chce być [PZGG]/[GanjaTeam]:PZGG

 

*TeamSpeak[Wyamagany]:Tak

 

*Mikrofon[Wymagany]:TAk

Opublikowano

*Nick:CebulkaMC

*Wiek:13

*Staż w Minecrafcie:3 lata

*Dlaczego ty ?:Bo jestem wyjakowy ;)

*Dwa zdania o sobie:Jestem milym o ogarnietym graczem .Nie oszukuje i nie grifuje

*Team w kturym chce być [PZGG]/[GanjaTeam]:PZGG

*TeamSpeak[Wyamagany]:MAM muj nick na ts3 Cebula

*Mikrofon[Wymagany]:MAM

Opublikowano

*Nick: NarkotyczekPL

*Wiek: 13 lat

*Staż w Minecrafcie: 2 latka

*Dlaczego ty ?: Ponieważ nigdy nie grałem na takim typie serwera, a chciałbym spróbować. <3

*Dwa zdania o sobie: Cześć. Mam na imię Daniel. Jestem miłym, koleżeńskim chłopakiem. Bardzo lubię budować i jestem bardzo pracowity. Interesuję się piłką nożną, siatkówką, szachami i koszykówką. Oczywiście lubię też Minecraft'a. Wolny czas spędzam na graniu w Minecraft'a

*Team w którym chce być [PZGG]/[GanjaTeam]: GanjaTeam

*TeamSpeak[Wyamagan y]: Posiadam,

*Mikrofon[Wymagany]: Oczywiście,

 

 

PS. Pozdrawiam całą ekipę serwera. Bay ;D

Opublikowano

*Nick: MokitoPL

 

*Wiek: 13

 

*Staż w Minecrafcie: od wersij 1.7.3 Beta

 

*Dlaczego ty ?: Ponieważ pierwszy raz będe grał na takim serwerze i chciałbym spróbować.

 

*Dwa zdania o sobie: Siemka, jestem Dawid lubie grać w minecrafta oraz lubie działać w grupie. Jestem ogarnięty,miły i nie oszukuje

 

*Team w kturym chce być [PZGG]/[GanjaTeam]: GanjaTeam

 

*TeamSpeak[Wyamagany]: Tak

 

*Mikrofon[Wymagany]: Tak

Opublikowano

  • Nick: Hotarti
  • Wiek: 16
  • Staż w Minecrafcie: Gram od alphy
  • Dlaczego ty: A dlaczego nie :D?
  • Coś o sobie: Jestem graczem który lubi działać w grupie. Bardzo dużą satysfakcję sprawia mi rywalizacja. Nie lubię się poddawać. Jestem przyjazny i zawszę staram się pomagać innym. Ponadto łatwo nawiązuję nowe znajomości. Mam nieco specyficzne poczucie humoru :D Nie jestem samolubny - co moje to twoje - i nie lubię takich osób. Staram się być fair dla każdego kto jest fair wobec mnie.
  • Drużyna, w jakiej chcę być: PZGG
  • TS,Mikro itp jest

mca.png

Pomogłem??? Daj + ;>>>

Opublikowano

Nick:Assasyn

Wiek:15

Staż:1.5roku

Dlaczego ja?Jestem miły ogarnięty szybko się dogadam

Dwa zdania o sobie:Lubie piłe nożną oraz minecrafta.Szukam fajnego serwera.

Team:PSSG

TS:Tak

Mikro:tak

 

Mam nadzieje o pozytywne rozpatrzenie podania

Opublikowano

*Nick: Emm_x3

*Wiek: 14

*Staż w Minecrafcie: 2 LATA

*Dlaczego ty ?: BO JESTEM FAJNY. LUBIE SIE BAWIĆ. WSPÓŁPRACUJE Z INNYMI. CHCE POZNAĆ LUDZI. JESTEM MIŁY, PRZYJACIELSKI I ODWAŻNY. MAM SPORO CZASU.

*Dwa zdania o sobie: TO CO WYŻEJ, CHCE SIE DOBRZE BAWIĆ Z INNYMI

*Team w kturym chce być [PZGG]/[GanjaTeam]: GANJATEAM

*TeamSpeak[Wyamagany]:TAK

*Mikrofon[Wymagany]:TAK

Coś omnie

xxxxxxx

Opublikowano

Nick : Andrju2

 

Wiek : 12lat

 

Staż w Minecrafcie : od 1.7.3 ale ogólnie też na minecraft.net to razem z 3 lata

Dlaczego ty ? : Zawsze chciałem zagrać na tego typu serwerze lecz nigdy nie mialem okazji lub nikt mnie nie dodawał na WL :(

 

Dwa zdania o sobie : Mam na imie Kamil i mam 12lat . Lubie grać w miencraft-a i grać w piłke nożna/tenis stołowy/ogólnie sport . Jestem miły , pomagam , znam zasady ortografii , nie jestem dzieckiem neo . Gdy przegram nie załamuje sie tylko staram sie nastepnym razem wygrac.

 

Team w kturym chce być [PZGG]/[GanjaTeam] : PZGG

 

TeamSpeak/mikrofon : mam

 

Myśle że pozytywnie ocenicie moje podanie :mellow: :)

Pomogłem daj LIke :)

Opublikowano

  • *Nick: PiksiuMine
  • *Wiek: 16
  • *Staż w Minecrafcie: 3 lata spokojnie ... ;]
  • *Dlaczego ty ?: Hmmm .. A to może dla tego że zwracam uwagę na ortografię , znam angielski , zajebi*cie buduję , nie używam wulgaryzmów , 100% red stone , 100% fantazi do budowania i 100% serca i zapału do gry !!. Mam zamiar nagrywać na YT ;].
  • *Dwa zdania o sobie: Uczciwy , Ogarnięty , mający poczucie humoru Chopak .. ;] , nie mam zamiaru oszukiwać w jaki kolwiek sposób a więc proszę o przyjęcie .. ;]
  • *Team w kturym chce być [PZGG]/[GanjaTeam]: PZGG bo nie jaram ... :] , ale do Ganji też mogę iść ;D.
  • *TeamSpeak[Wyamagany]: Oczywiście że mam :).
  • *Mikrofon[Wymagany]: Oczywiście że mam :).

Opublikowano

Nick- Kafciu4

Wiek-12

Staż-3 lata

Dlaczego ja?- Lubię takie serwery chciałbym w końcu zagrać na takim. Lubię pomagać innym i lubię budować (też :D)

O sobie: Mam na imię Kuba. Jestem fanatykiem Piłki Nożnej oraz gier komputerowych. Lubię pomagać innym.

Team-GT

Mikrofon/ TS3- Tak mam :)

 

PS. Kontakt GG,Aqq- 45689833, skype-kafciu4

Jeszce się zastanowię wiek trochę za mały

 

*Nick:CebulkaMC

*Wiek:13

*Staż w Minecrafcie:3 lata

*Dlaczego ty ?:Bo jestem wyjakowy ;)

*Dwa zdania o sobie:Jestem milym o ogarnietym graczem .Nie oszukuje i nie grifuje

*Team w kturym chce być [PZGG]/[GanjaTeam]:PZGG

*TeamSpeak[Wyamagany]:MAM muj nick na ts3 Cebula

*Mikrofon[Wymagany]:MAM

Dodany

 

*Nick: oODark__KnightOo

 

*Wiek: 14

 

*Staż w Minecrafcie: od 1.7

 

*Dlaczego ty ?: Ponieważ jestem ogarnięty nie grifuje , nie spamuje umiem grać zespołowo i umiem pogodzić się z przegraną

*Dwa zdania o sobie: Mam na imie Dominik w Minecrafta gram od 1.7 zachęcił mnie mój kolega który też gra w minecrafta. Lubię grać w gry typu Minecraft i BF3

*Team w kturym chce być [PZGG]/[GanjaTeam]:PZGG

 

*TeamSpeak[Wyamagany]:Tak

 

*Mikrofon[Wymagany]:TAk

Dodany

1390155547-U554535.jpg
Opublikowano

*Nick: NarkotyczekPL

*Wiek: 13 lat

*Staż w Minecrafcie: 2 latka

*Dlaczego ty ?: Ponieważ nigdy nie grałem na takim typie serwera, a chciałbym spróbować. <3

*Dwa zdania o sobie: Cześć. Mam na imię Daniel. Jestem miłym, koleżeńskim chłopakiem. Bardzo lubię budować i jestem bardzo pracowity. Interesuję się piłką nożną, siatkówką, szachami i koszykówką. Oczywiście lubię też Minecraft'a. Wolny czas spędzam na graniu w Minecraft'a

*Team w którym chce być [PZGG]/[GanjaTeam]: GanjaTeam

*TeamSpeak[Wyamagan y]: Posiadam,

*Mikrofon[Wymagany]: Oczywiście,

 

 

PS. Pozdrawiam całą ekipę serwera. Bay ;D

Dodany
1390155547-U554535.jpg
Opublikowano

*Nick: MokitoPL

 

*Wiek: 13

 

*Staż w Minecrafcie: od wersij 1.7.3 Beta

 

*Dlaczego ty ?: Ponieważ pierwszy raz będe grał na takim serwerze i chciałbym spróbować.

 

*Dwa zdania o sobie: Siemka, jestem Dawid lubie grać w minecrafta oraz lubie działać w grupie. Jestem ogarnięty,miły i nie oszukuje

 

*Team w kturym chce być [PZGG]/[GanjaTeam]: GanjaTeam

 

*TeamSpeak[Wyamagany]: Tak

 

*Mikrofon[Wymagany]: Tak

Dodany

 

  • Nick: Hotarti
  • Wiek: 16
  • Staż w Minecrafcie: Gram od alphy
  • Dlaczego ty: A dlaczego nie :D?
  • Coś o sobie: Jestem graczem który lubi działać w grupie. Bardzo dużą satysfakcję sprawia mi rywalizacja. Nie lubię się poddawać. Jestem przyjazny i zawszę staram się pomagać innym. Ponadto łatwo nawiązuję nowe znajomości. Mam nieco specyficzne poczucie humoru :D Nie jestem samolubny - co moje to twoje - i nie lubię takich osób. Staram się być fair dla każdego kto jest fair wobec mnie.
  • Drużyna, w jakiej chcę być: PZGG
  • TS,Mikro itp jest

Dodany

 

Nick:Assasyn

Wiek:15

Staż:1.5roku

Dlaczego ja?Jestem miły ogarnięty szybko się dogadam

Dwa zdania o sobie:Lubie piłe nożną oraz minecrafta.Szukam fajnego serwera.

Team:PSSG

TS:Tak

Mikro:tak

 

Mam nadzieje o pozytywne rozpatrzenie podania

Dodany
1390155547-U554535.jpg
Opublikowano

*Nick:Qsy

*Wiek:14

*Staż w Minecrafcie:2 lata

*Dlaczego ty ?:Lubie taką rozgrywkę , jestem pomysłowy

*Dwa zdania o sobie:Interesuje się sportem .w wolnych chwialch gram w MC

*Team w kturym chce być [PZGG]/[GanjaTeam]:PZGG

*TeamSpeak[Wyamagany] jest

*Mikrofon[Wymagany]: jest

Opublikowano
  • *Nick: PiksiuMine
  • *Wiek: 16
  • *Staż w Minecrafcie: 3 lata spokojnie ... ;]
  • *Dlaczego ty ?: Hmmm .. A to może dla tego że zwracam uwagę na ortografię , znam angielski , zajebi*cie buduję , nie używam wulgaryzmów , 100% red stone , 100% fantazi do budowania i 100% serca i zapału do gry !!. Mam zamiar nagrywać na YT ;].
  • *Dwa zdania o sobie: Uczciwy , Ogarnięty , mający poczucie humoru Chopak .. ;] , nie mam zamiaru oszukiwać w jaki kolwiek sposób a więc proszę o przyjęcie .. ;]
  • *Team w kturym chce być [PZGG]/[GanjaTeam]: PZGG bo nie jaram ... :] , ale do Ganji też mogę iść ;D.
  • *TeamSpeak[Wyamagany]: Oczywiście że mam :).
  • *Mikrofon[Wymagany]: Oczywiście że mam :).

dodany do GanjaTeamu bo w PZGG jest za dużo osób póki co

1390155547-U554535.jpg
Opublikowano

http://www.youtube.c...iew=0&flow=grid

 

NOWY, SUPER KANAŁ NA YT !

WEJDZ, DAJ SUBA JESLI CHCESZ A NAPEWNO NIE POŻAŁUJESZ !

Proszę usunąć tego posta ponieważ jest to reklama kanału na YouTube

 

Junior daj ts pogadamy sobie ... ;] i powiem ci co i jak.

Masz jakiegoś bo ja nie jeszcze serwer nie istnieje to zapowiedź :)
1390155547-U554535.jpg
Opublikowano

Dobra ja się zajmuje Pluginami i Mapą

chcecie LWC ?

//edit dodam rangi

PZGG i GanjaTeam

1390155547-U554535.jpg
Opublikowano

*Nick:Cacperus

*Wiek:16

*Staż w Minecrafcie:1.7.3

*Dlaczego ty ?:poniewaz chcialbym chętnie pograc na takim serwerze

*Dwa zdania o sobie:A wiec tak nazywam sie Kacper.Nagrywam filmy na yt i lubie minecraft

*Team w kturym chce być [PZGG]/[GanjaTeam]:Ganja team

*TeamSpeak[Wyamagany]:TAK

*Mikrofon[Wymagany]:YES

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...