Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kwadratowa Kraina[SkyBlock] [WL] Wojna drużyn PODANIA!


ReGGaEBoY

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick: TheDawb

Wiek: 16

Staż w minecraftcie: 3 lata

Dlaczego ty?: Poniewaz nie sprawiam problemow i jestem otwarty na wspolprace

 

Masz ts'a i micro? tak

 

skype nie mam ale mozemy pogadac na ts :)

Opublikowano

Nick: Ministero

Wiek: 12

Staż w minecraftcie: Od Wersji 1.7.3

Dlaczego ty?: Ponieważ lubię współpracować z innymi i nie griefuje.

 

Masz ts'a i micro? Tak

Opublikowano

Nick: Faflik

Wiek: 13

Staż w minecraftcie: Od wersji 1.7.3 ; )

Dlaczego ty?: Ogarniam oraz lubię dobrą zabawę i współpracę.

Masz ts'a i micro? Tak, posiadam ;)

Opublikowano

Nick:TheSeyvan

Wiek:13, rocznikowo 14

Staż w minecraftcie:Od 1.5_01

Dlaczego ty?:Uwielbiam grać w grupie, pracowity, pomocny. Miły, jeżeli chodzi o ortografię. Spokojnie, nie będzie ze mną problemów :)

Masz ts'a i micro?:Jasne, mogę nawet tam złożyć podanie (na ts'ie)

Nie widzę potrzeby podawania skype na forum :)

Opublikowano

Nick: VeeSo

Wiek: 15 lat

Staż w minecraftcie: Od Alphy

Dlaczego ty?: Jestem miły i bez trudu dogaduje się z graczami, współpraca wychodzi mi znakomicie ;P. Chcę się świetnie bawić i chciałbym poznać nowych znajomych. Oczywiście pomagam wszystkim ;)

 

Masz ts'a i micro? Mam ;)

 

Podaj mi twojego skypa!! Podam jak zostane przyjęty, gdyż nie chcę zbędnego spamu. Cenię sobie prywatność

Opublikowano

Nick: CampeR_Thc

Wiek: Za miesiąc 19

Staż w minecraftcie: Od bety 1.2

Dlaczego ty?: Posiadam Minecrafta premium oraz mam możliwość nagrywania lat's playów. Jestem osobą ogarniętą, pozytywnie pierd... i umiem salto xD

Masz ts'a i micro?: Yes of course

Mój skype: camper.pro2

Opublikowano

Jutro podania zostaną rozpatrzone przez administrację. Tymaczasem aby nie czekać tutaj na odpowiedź zapraszam od jutra na ts3 ;)

Opublikowano

Wiek: 15

Nick:Viezzel

Imię:Kamil

Skype: Tak. Podam na PW ze względu na pojawienie się w nich danych osobistych.

Staż w mc: Od wersji Minecarft Beta 1.3

Coś o sobie: Jestem bardzo kreatywną osobą. Moim hobby jest informatyka (Dokładniej Grafika 3D). Lubię współpracę oraz kulturę. Zachowuję ortografię.

Dlaczego akurat nasz serwer?: Na forach znajdujemy dużo "słabych" serwerów. Głównie za sprawą nieudolnych administratorów, niepotrafiących zadbać o dobro gracza. Myślę, że ten serwer będzie szedł daleko i jeszcze dalej, ponieważ wymagania nie są typu : Mikrofon z auchanu za 9zł, który trzeszczy jak odkuracz w moim pokoju. Szukałem inspiracji i chyba ją znalazłem...

 

PS: Mam mikrofon Creative Fatality Games. Dobry komputer AMD FX 8120 oraz Radeon 7870. Dodatkowych informacji udzielę na PW ze względu na fakt, iż "czyta" mnie spora liczba osób, a bezpieczeństwa nigdy za wiele :)

Opublikowano

Nick: Ciasteczkowy21

Wiek:16

Staż: 2 lata

Dlaczego ty?:

Lubie serie skkf a także serwery sky block. Mam wiele ciekawych kreacji i poczucie humoru :D

Masz ts?: niestety nie :/ za to jest skype :D

Micro?

Jest

Opublikowano

Nick:Minecraftpre1

Wiek:14

Staż w minecraftcie:od 2 lat

Dlaczego ty?:Poniewarz bede spedzal wystarczajaco czasu na serveze (ok 2godz dziennie minimum)

Masz ts'a i micro?:Ts nieposiadam Mikro posiadam

Skype: Dawidos2245

Opublikowano

Nick:En0iR

Wiek:13

Staż w minecraftcie:Od alphy 1.3_01

Dlaczego ty?:Lubię takie serwery.Umiem pracować w drużynie.Przestrzegam zasad j.Polskiego.Mam nadzieję że mnie przyjmiecie,jeżeli tak będzie to mam nadzieje że zapamiętam ten serwer jako dobre przeżycie.

Masz ts'a i micro?:Ts moge pobrać.Micro posiadam.

Podaj mi twojego skypa!!:Już podaje na pw ;D

Opublikowano

Nick: Lime06

Wiek: 16

Staż w minecraftcie: od alphy :>

Dlaczego ty?: Mysle ze ogarniam

:D skarg nie bylo xD

 

 

Masz ts'a i micro? Mam :3

 

Podaj mi twojego skypa!! krzyzan521123

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...