Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kwadratowa Kraina[SkyBlock] [WL] Wojna drużyn PODANIA!


ReGGaEBoY

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nick: Bobryd

Wiek: 13, w lutym 14

Staż w minecraftcie: Gram od bety 1.7.3

Dlaczego ty?: Umiem współpracować, nie griefuje, nie kłócę się z każdym o "byle co" , nie popełniam prostych błędów ortograficznych typu "muj" (lecz czasami błędy się zdarzają ;p ).

Masz ts'a i micro? Tak mam

skype : Bobryd

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick: HeeCreator

Wiek: 14

Staż w minecraftcie: W MineCrafta gram długo :)

Dlaczego ty?: Ponieważ chce nagrywać z serwera to po 1 . a po 2 lubie serwery typu KM. :)

 

Masz ts'a i micro? Mam

:)

Skype: kamildwaxd

Opublikowano

Nick: rumcajs12 (Tak z malej)

Wiek: 12 w lutym 13

Staż w minecraftcie: od wersji 1.6.6

Dlaczego ty?: Poniewaz lubie takie serwery, gdy wbije odrazu sproboje sie z kims zaprzyjaznic i krecic z nim odcinki z tego serwera :P nie griefuje ani nie kradne

 

Masz ts'a i micro? mam

 

Podaj mi twojego skypa!! krzysiek.prusniewski2

Opublikowano

Nick: MrPadias

 

Wiek: 16

 

Staż w minecraftcie: Moj straż wynosi 2 lata

 

Dlaczego ty?: Wiec tak, chcialbym zagrac na tym servie i nagrac z tego serie na yt i chce spróbować czegoś nowego

 

Masz ts'a i micro? Ts, Skype mam Skype: Padias_

Opublikowano

Podanie brata chciałbym też złożyc :

 

Nick: Patrykx77

Wiek: 13

Staż w minecraftcie: Dłużej niż HeeCreator :D

Dlaczego ty?: Będzie ze mną nagrywał

Masz ts'a i micro? Ma.

Podaj mi twojego skypa!! cs-patryk-mc

Opublikowano

Nick: MrPadias

 

Wiek: 16

 

Staż w minecraftcie: Moj straż wynosi 2 lata

 

Dlaczego ty?: Wiec tak, chcialbym zagrac na tym servie i nagrac z tego serie na yt i chce spróbować czegoś nowego

 

Masz ts'a i micro? Ts, Skype mam Skype: Padias_

Nick: MrPadias

 

Wiek: 16

 

Staż w minecraftcie: Moj straż wynosi 2 lata

 

Dlaczego ty?: Wiec tak, chcialbym zagrac na tym servie i nagrac z tego serie na yt i chce spróbować czegoś nowego

 

Masz ts'a i micro? Ts, Skype mam Skype: Padias_

 

Przyjęty do czerwonych!

  • 1 post [~]
  • 10 postów[~]
  • 25 postów [~]
  • 50 postów [~]
  • 100 postów [x]
  • 150 postów [x]

Opublikowano

Nick:PolskiLechu

Wiek:14

Staż w minecraftcie:1rok

Dlaczego ty?:nie będę pisał jaki to jestem wspaniały po prostu chce nagrywać filmy z serwa moje zainteresowania to kręcenie filmów i czasami rapowanie

Masz ts'a i micro:nie mam ts ale mogę pobrać mikro mam

Podaj mi twojego skypa!! Szulek1233

Opublikowano

Nick: AxizEn

Wiek: 16

Staż w minecraftcie: 3 lata

Dlaczego ty?: Lubie skyblock'i oraz oglądam "Kwadratową Masakre" :D . Lubie współpracować i poznawać nowych ludzi. ;]

Masz ts'a i micro? : Mam mikro,ts'a mogę ściągnąć

Podaj mi twojego skypa!! : axizen97

 

P.S. Lubie kolor czerwony! :D

Opublikowano

Nick: PolskaPapryka

Wiek: 15

Staż w minecraftcie: od wersji 1.6.6

Dlaczego ty?: Jestem twórczy i pomysłowy. Szybko zaprzyjaźniam się z ludźmi :)

Masz ts'a i micro? Nie , ale zawsze mogę pisać na czacie ;p

Opublikowano

Nick:Revision342

Wiek:14

Staż w minecraftcie:1 rok

Dlaczego ty?:Bo chcę spróbować sił na tym serwie.Zapowiada się fajnie!

 

Masz ts'a i micro?ta

 

Podaj mi twojego skypa!!jarcak1233

Opublikowano

Nick: AxizEn

Wiek: 16

Staż w minecraftcie: 3 lata

Dlaczego ty?: Lubie skyblock'i oraz oglądam "Kwadratową Masakre" :D . Lubie współpracować i poznawać nowych ludzi. ;]

Masz ts'a i micro? : Mam mikro,ts'a mogę ściągnąć

Podaj mi twojego skypa!! : axizen97

 

P.S. Lubie kolor czerwony! :D

 

Nick: AxizEn

Wiek: 16

Staż w minecraftcie: 3 lata

Dlaczego ty?: Lubie skyblock'i oraz oglądam "Kwadratową Masakre" :D . Lubie współpracować i poznawać nowych ludzi. ;]

Masz ts'a i micro? : Mam mikro,ts'a mogę ściągnąć

Podaj mi twojego skypa!! : axizen97

 

P.S. Lubie kolor czerwony! :D

Pobierz team speak i zapraszam:)

 

1 MIEJSCE ZOSTAŁO!!!! ZAPRASZAM NA TEAM SPEAK !!! START ok. 16-16:30

 

MAMY JUŻ EKIPE DZIĘKUJE KANDYDATOM !! ZAPRASZAM NA TS-a STARTUJEMY Za moment!!!

  • 1 post [~]
  • 10 postów[~]
  • 25 postów [~]
  • 50 postów [~]
  • 100 postów [x]
  • 150 postów [x]

Opublikowano

WIEK: 15

 

NICK W MINECRAFT: xPolishMe

 

COŚ O SOBIE: Jestem spokojna osoba, umiem grac druzynowo, staram sie ze wszystkich sil aby zawsze druga osoba byla zadowolona z tego co robie. Jezeli zostane dodany na serwer bedzie to dla mnie szansa.

 

DLACZEGO TY: Chciałbym zagrać druzynowo. Tak jak pisalem wyzej bede sie starac i doskonalic wszystko do ideału. :)

 

TEAMSPEAK: Posiadam micro wiec moge rozmawiac

 

SKYPE: kamilkamil5824

 

Mysle ze to byloby na tyle. : ))

Pozdrawiam administracje i graczy

Opublikowano

Nick: pucza

Wiek: 12 ( Kolejny małolat )

Staż w minecraftcie: 2 lata

Dlaczego ty?: Lubie grać na SkyBlockach , Nie lubie cheatować

Masz ts'a i micro? Tak, Mam

Skype : puczamc4ever

Opublikowano

Nick:TheIngty

Wiek:12 Wiem mało ;/

Staż w minecraftcie: Od alphy 1.2.6

Dlaczego ty?:Szukam servera typu Kwadratowa Masakra a ten taki jest :)

Masz ts'a i micro?: Oczywiście

Skype: Nie mam niestety

Opublikowano

Nick:Jeszu

Wiek:15

Staż w minecraftcie:1,5 roku

Dlaczego ty?:Jestem ogarnięty i zaciekawil mnie ten serwer ;p

Masz ts'a i micro?:tak

Opublikowano

Serwer już wystartował ? Jak zauważyłem na ts'ie drużyny zostały uporządkowane. Można jeszcze dołączyć do jakiejś drużyny ? ( Pisałem podanie i chyba zostałem dodany ;] )

Opublikowano

Nick:Opty

 

 

Wiek:15

 

Staż w minecraftcie:2 lata

 

Dlaczego ty?: Ogarniety ,szanujacy innych graczy, pomocny.

 

 

Masz ts'a i micro? Tak

Nazwa skype: Optymista21

Opublikowano

Nick:youarekox

Wiek:14

Staż w minecraftcie:2lata

Dlaczego ty?:Współpracuję z drużyną lubię masakrę a 3 sezon jest zarąbisty.

Masz ts'a i micro?Tak

Podaj mi twojego skypa!!jaba12111

Opublikowano

Nick: CrazyRules

Wiek: 14 (15 rocznikowo)

Staż w minecrafcie: Około 2, 3 lat

Dlaczego Ty?

Ponieważ znam minecrafta. Ogarniam skyblocka i inne mapy wyzwaniowe. Umiem robic mob grindery generatory kobla i obsydianu oraz znam sie na mechanizmach.

Bardzo ciężko mnie zagiąc wiedzą minecraftową.

Masz TS'a mikro: Mam

Skype: TakieHeheszki

 

Mam nadzieje że mnie przyjmiecie, jeśli tak chciałbym byc w drużynie z Optymista(Opty) jeśli mógłbym

Opublikowano

Nick: stuzeN

Wiek: 12

Staż w minecraftcie:Od wersji 1.7.3

Dlaczego ty?: Umiem wspolpracowac z druzyna , jestem miły

Masz ts'a i micro? Tak

Podaj mi twojego skypa!! kuba.jakimiuk.11

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...