Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kwadratowa Kraina[SkyBlock] [WL] Wojna drużyn PODANIA!


ReGGaEBoY

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

prezentacjax.png

Kwadratowa Kraina[skyBlock] [WL] Wojna drużyn PODANIA!

informacjeo.png

083.gif Adres IP:start pod wieczór

083.gif Typ Serwera:Sky-Block

083.gif Potwory:Tak

083.gif Zwierzeta:Tak

083.gif PvP:Tak

083.gif Premium:Nie

083.gif Sloty:14

083.gif Biala Lista:Tak

083.gif Nether:Tak

083.gif On/Off: ikonkabf.png

 

pluginyy.png

KM3

ekipab.png

MinecraftHubix GanjaGSE Wariacik milus

infododatkowe.png

Serwer sky-block typu kwadratowa maskara !

Na serwerze są dwie drużyny czerwona i niebieska.

Jest czas pokoju i wojny. Częste eventy!

 

Wzór podania:

Nick:

Wiek:

Staż w minecraftcie:

Dlaczego ty?:

Masz ts'a i micro?

Podaj mi twojego skypa!!

Serwer typu kwadratowa maskara III

  • 1 post [~]
  • 10 postów[~]
  • 25 postów [~]
  • 50 postów [~]
  • 100 postów [x]
  • 150 postów [x]

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Kiedy dokładnie będze otwarcie?

Pod wieczór ok. 18-19 Kilkanaście minut przed startem wszystko będzie wiadomo!!!

  • 1 post [~]
  • 10 postów[~]
  • 25 postów [~]
  • 50 postów [~]
  • 100 postów [x]
  • 150 postów [x]

Opublikowano

Wiek 12lat

Nick BakuV

Mam skypa i Tsa

W minecrafta gram od wersji 1.6.1

Coś o mnie

Lubie grać w minecrafta jak wszyscy a najbardziej na skyblocku.Chciałbym zaoferować miłą atmosfere pomoc, no i nie cheatuje ,nie griefuje.Gram codziennie chyba że mam ważny sprawdzian.Ortografia 8/10.Jestem ogarnięty

Drużyna jest mi obojętna byle by była miła i pomocna oraz aby współpracowała.

Muj skype damian.russok

Opublikowano

Wszystkich chętnych zapraszam na team speak : ts.pgc-play.pl kanał #15 hasło 39

  • 1 post [~]
  • 10 postów[~]
  • 25 postów [~]
  • 50 postów [~]
  • 100 postów [x]
  • 150 postów [x]

Opublikowano

Nick: Pipekd

Wiek: 18

Staż w minecraftcie: 2 lata z przerwami

Dlaczego ty?: Chętnie bym pograł na takim serwerze. Lubię serwery typu SkyBlock. Jestem ogarnięty jeśli chodzi o zachowanie i znajomość o grze.

Masz ts'a i micro?: Tak.

Podaj mi twojego skypa!!: Pipekd

Opublikowano

Nick: MineHunter

Wiek: 13 lat

Staż w minecraftcie: od bety 1.5

Dlaczego ja?: Lubie grać w zespole, jestem miły i pomocny, lubie grać w minecrafta, i lubie sie dobrze bawić.Nie cheatuje, bo po co?

Mam ts'a skypa i mikro

Mój skype: mrminehunter

Opublikowano

Przyjęte:Pipekd(czerwoni)

 

Neutral:Minehunter(wbij na ts pogadamy!

Odrzucone : BakuV

  • 1 post [~]
  • 10 postów[~]
  • 25 postów [~]
  • 50 postów [~]
  • 100 postów [x]
  • 150 postów [x]

Opublikowano

Nick:bartik246

Wiek:12

Staż w minecraftcie:od 1.0.0

Dlaczego ty?: Mimo to, że nie mam ts'a, skype i mam zepsute mikro chce się dostać na serwer. Proszę z tym o wyrozumiałość. Jestem miły, ogarnięty i pomocny. Proszę dodajcie mnie na serwer.

Masz ts'a i micro? niemam/ zepsute

skype nie mam :(

Opublikowano

czemu nie moge zagrać na próbe czy coś w tym stylu

Musisz się z tym pogodzić . Masz za mało lat + piszczysz!

 

Nick: NirvanPL

Wiek: 15

Staż w minecraftcie: 2 lata

Dlaczego ty?: bo jestem mily zabawny kreatywny i uczciwy

 

Masz ts'a i micro? tak

 

skype: smietaan

 

 

Nick: NirvanPL

Wiek: 15

Staż w minecraftcie: 2 lata

Dlaczego ty?: bo jestem mily zabawny kreatywny i uczciwy

 

Masz ts'a i micro? tak

 

skype: smietaan

 

Przyjęty(czerwoni) wbij na team SPEAK!!!

  • 1 post [~]
  • 10 postów[~]
  • 25 postów [~]
  • 50 postów [~]
  • 100 postów [x]
  • 150 postów [x]

Opublikowano

daj komuś szanse

Przykro mi spróbuj gdzie indziej!

  • 1 post [~]
  • 10 postów[~]
  • 25 postów [~]
  • 50 postów [~]
  • 100 postów [x]
  • 150 postów [x]

Opublikowano

Nick: raben24

Wiek: 15 w tym roku 16

Staż w minecraftcie: Gram od początku minecraft`a

Dlaczego ty?: Jestem miły, ogarnięty i szybko zawieram znajomości + jestem świeżo po mutacji :D

 

Masz ts'a i micro? : Mam

 

Podaj mi twojego skypa : ziuta12374

 

GG: 37101886

Opublikowano

Nick: iAVATARi

Wiek: 14

Staż w minecraftcie: 2 lata

Dlaczego ty?: Posiadam premium, jestem kulturalny dobry z ortografii lubię pomagać innym, nie niszcze nic ; )

Masz ts'a i micro?: TAK MAM oba; >

Skype : Pabllo1998

Sygnatury brak z powodu nauki ;3

Opublikowano

Nick: iAVATARi

Wiek: 14

Staż w minecraftcie: 2 lata

Dlaczego ty?: Posiadam premium, jestem kulturalny dobry z ortografii lubię pomagać innym, nie niszcze nic ; )

Masz ts'a i micro?: TAK MAM oba; >

Skype : Pabllo1998

Nick: iAVATARi

Wiek: 14

Staż w minecraftcie: 2 lata

Dlaczego ty?: Posiadam premium, jestem kulturalny dobry z ortografii lubię pomagać innym, nie niszcze nic ; )

Masz ts'a i micro?: TAK MAM oba; >

Skype : Pabllo1998

Przyjęci do czerwonych (wbijajcie na team speak)

 

raben przyjęty do czerwonych!

  • 1 post [~]
  • 10 postów[~]
  • 25 postów [~]
  • 50 postów [~]
  • 100 postów [x]
  • 150 postów [x]

Opublikowano

Jeśli się zgodzisz to chciałbym zagrać z kolegą

Wzór podania:

Nick:PGE kolegi: Ruinir

Wiek:16 kolegi: 15

Staż w minecraftcie:razem gramy od około 2 lat

Dlaczego ty?:Dlaczego my ? :D Jesteśmy pomocni niekonfliktowi ogarniamy

 

Masz ts'a i micro? Mamy ts'a i sprawne micro

 

Podaj mi twojego skypa!! Jeśli przyjmiecie to podam jeśli chcecie pogadać to chętnie na ts'a skeypa nie chce podawać bo później jakieś dzieci dzwonią :D (Oczywiście nie mówie, że ktoś z tego tematu czy serwera tylko ktoś komu się nudzi i chce komuś podokuczać. Myślę, że mnie rozumiecie)

Opublikowano

Wzór podania:

Nick:malinowysorbet

Wiek:14

Staż w minecraftcie: 4 lata

Dlaczego ty?: Lubie kwadratowa masakre jestem miły i towarzyski

Masz ts'a i micro? mam mikro i ts'a

Podaj mi twojego skypa!! skype login : kowaxlll

 

Wzór podania:

Nick:malinowysorbet

Wiek:14

Staż w minecraftcie: 4 lata

Dlaczego ty?: Lubie kwadratowa masakre jestem miły i towarzyski

 

Masz ts'a i micro? mam mikro i ts'a

 

Podaj mi twojego skypa!! skype login : kowaxl

Opublikowano

Jeśli się zgodzisz to chciałbym zagrać z kolegą

Wzór podania:

Nick:PGE kolegi: Ruinir

Wiek:16 kolegi: 15

Staż w minecraftcie:razem gramy od około 2 lat

Dlaczego ty?:Dlaczego my ? :D Jesteśmy pomocni niekonfliktowi ogarniamy

 

Masz ts'a i micro? Mamy ts'a i sprawne micro

 

Podaj mi twojego skypa!! Jeśli przyjmiecie to podam jeśli chcecie pogadać to chętnie na ts'a skeypa nie chce podawać bo później jakieś dzieci dzwonią :D (Oczywiście nie mówie, że ktoś z tego tematu czy serwera tylko ktoś komu się nudzi i chce komuś podokuczać. Myślę, że mnie rozumiecie)

Jeśli się zgodzisz to chciałbym zagrać z kolegą

Wzór podania:

Nick:PGE kolegi: Ruinir

Wiek:16 kolegi: 15

Staż w minecraftcie:razem gramy od około 2 lat

Dlaczego ty?:Dlaczego my ? :D Jesteśmy pomocni niekonfliktowi ogarniamy

 

Masz ts'a i micro? Mamy ts'a i sprawne micro

 

Podaj mi twojego skypa!! Jeśli przyjmiecie to podam jeśli chcecie pogadać to chętnie na ts'a skeypa nie chce podawać bo później jakieś dzieci dzwonią :D (Oczywiście nie mówie, że ktoś z tego tematu czy serwera tylko ktoś komu się nudzi i chce komuś podokuczać. Myślę, że mnie rozumiecie)

 

Przyjęci do czerwonych Zapraszam na team speak

 

 

KONIEC

  • 1 post [~]
  • 10 postów[~]
  • 25 postów [~]
  • 50 postów [~]
  • 100 postów [x]
  • 150 postów [x]

Opublikowano

Nick:Fordzio100

Wiek:15

Staż w minecraftcie:2 lata

Dlaczego ty?: Nie jestę griferę ;.;

Masz ts'a i micro? Mam micro, ts skype

Podaj mi twojego skypa!! mr.p0ldek

Opublikowano

Pozostały 3 sloty!!!

 

Nick:Fordzio100

Wiek:15

Staż w minecraftcie:2 lata

Dlaczego ty?: Nie jestę griferę ;.;

 

Masz ts'a i micro? Mam micro, ts skype

 

Podaj mi twojego skypa!! mr.p0ldek

 

 

Nick:Fordzio100

Wiek:15

Staż w minecraftcie:2 lata

Dlaczego ty?: Nie jestę griferę ;.;

 

Masz ts'a i micro? Mam micro, ts skype

 

Podaj mi twojego skypa!! mr.p0ldek

 

Przyjęty do czerwonych!

  • 1 post [~]
  • 10 postów[~]
  • 25 postów [~]
  • 50 postów [~]
  • 100 postów [x]
  • 150 postów [x]

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...