Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Info]Mozliwosc zrobienia i kupna serwera nostale!


Szchachcic

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pliki moga ci sprzedac, ale nie bedziesz mogl uzywac ich do uzytkow komercyjnych tzn. nie mozesz miec priva dla innych graczy tylko dla siebie :)

Aktualna Postać: Mag 42lvl+ 36job, New Finesia, NosTalePL

Stare Postacie: Hanatsu 57lv, Hatsue 59lv, zabojca55 69lv, zabojca56 62lv

Opublikowano

Tak serwer upadnie jak stworzy go idiota który nie potrafi dobrze myśleć.

Ale ten co zrobi z głową po 1 - będzie miał dużo graczy , po 2 kase i nigdy nikt nie odejdzie z serwera chyba że ktoś będzie wolał na PL itd...

I dać exp np. że w 1 dzień się wbija 99lvl to bez sensu chyba że dałoby się zrobić wbijanie lvl do 50k lvl ;) ale w Nostale chyba takiej opcji niema więc exp nie może być za duży.

 

I nie znasz Niemców itd bo Polska to biedny kraj ale Niemcy itp żeby być lepszymi od innych wydadzą nawet 2k euro na gre :) żeby np. lepiej wyglądać albo mieć coś lepszego wiem z doświadczenia.

 

Tylko Serwer musi być dobry , jeżeli go robi 15latek daje exp max itemy za free a w IS daje że jak kupisz nikt ci nie da rady to normalne że po tygodniu serwer padnie.

 

edit: to jest biznes ;x trzeba mieć głowe do tego - np. jeden robi pliki nowości a 2 zajmuje się jak to ma wyglądać czyli ten co wie jak przyciągnąć ludzi na serwer do IS itd i ten który wie jak zrobić żeby IS nie było główne w grze bo to błąd a na nostale.pl tak jest że bez IS jest ciężko i to bardzo.

 

A tak serio jakby powstał bardzo dobry priv serwer to sam bym dotacje posłał byle żeby nie padł :) bo nie lubie GF itd ich naciągania na kase wszystko za PLN :) dlatego mogą ode mnie dostać 0zł bo gówno robią a chcą kase GM-i z dupy. eventów jest mało i nie gadajcie że dużo bo nie chcecie wiedzieć ile w innych grach starszych jest eventów GF myśli tylko o kasie.

 

Szczerze mówiąc to o czym ty mówisz zaczyna się dziać i na PL. A tu o tym nawet nie ma co dyskutować, pewnie 5 ton umowy i miliardy kruczków i innych badziewii.

Opublikowano

Ale musi go tworzyc idiota?musisz go trzymac na laptopie nie na hostingu?musi upasc?musicie miec odrazu takie czarne mysli?

kbotuserbar9ni9.png

|| PL3 || StreFaCieNi ||

|| BlackSpace || Szchachcic ||

Zapraszam na serwer cs jb !!! :) A tu lapcie smiszny film ;D

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...