Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Call Of Duty Black Ops 2 Wasze 3 ulubione bronie


Lion55

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

czesc piszcie jakie sa wasze 3 ulubione bronie w call of duty black ops 2 liczy sie takze zombie !

piszcie w taki sposób

 

1. bron

2. bron

3. bron

 

A oto moje

 

1. HAMR (na trybie zombie wymiata)

2. MP7

3. Ballista

Opublikowano

Multi:

1. MSMC

2. MP7

3. Skorpion - niestety w tej grze nie da się grać innymi typami broni.

 

Zombie:

To zależy jaka fala i jaki tryb, na mapie "Miasto" na przetrwaniu:

polecam MP5 do 12-15 fali (w tym czasie kupić perki i ulepszyć pistolet M1911) potem wymienić MP5 na HAMR do 25 fali a od 25 śmigać tylko z ulepszonym M1911 i ray gun'em. :)

Opublikowano

1.MSMC - FMJ , Uchwyt przedni. Kamuflaż : Węglowy/Ronin/Kwitnąca Wiśnia.

2.KAP-40 - FMJ , Celownik Laserowy. Kamuflaż : Węglowy/Złoty

3.DSR - Procesor Balistyczny , FMS , Regulowane Przybliżenie. Kamuflaż : Złoty , Niebieski tygrys. :D

22fu7of2onif.png
Opublikowano

1.MSMC - FMJ , Uchwyt przedni. Kamuflaż : Węglowy/Ronin/Kwitnąca Wiśnia.

2.KAP-40 - FMJ , Celownik Laserowy. Kamuflaż : Węglowy/Złoty

3.DSR - Procesor Balistyczny , FMS , Regulowane Przybliżenie. Kamuflaż : Złoty , Niebieski tygrys. :D

 

Muszę cię rozczarować ale uchwyt przedni nie zmniejsza odrzutu ;P

Opublikowano

1. Mp7

2. DSR

3. Vector

76561198057155616.png

....................................................................................../|\............................................../|\

........................................................................................|..................................................|

.................................................................................The best...............................Favorite

Opublikowano

Muszę cię rozczarować ale uchwyt przedni nie zmniejsza odrzutu ;P

 

Poprawia celnosc.

 

Moje to

 

AN-94

Ballista

Remington 870MCS

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

1. MSMC

2. KSG :DD

3. SCAR-H

Procek: AMD Athlon X2 II 3.3GHz OC < do wymiany na phenoma >

RAM: 2GB DDR3

Grafika: HD Radeon 4870 1GB

Zasilacz: ATX POWER SUPPLY 420W

MOBO: Asrock N68C-S UCC

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Ja jestem fanem tylko zombiaków :)

 

Zajezdnia autobusowa - survival:

1) Raygun

2) Galil

3) Nie używam tam innych

 

Tranzit:

1) Galil

2) Executioner

3) HAMR

 

Town - survival:

1) Galil

2) Executioner

3) Właściwie używam tylko tych dwóch.

 

 

Farm - survival:

1) Raygun

2) Galil

3) HAMR

 

 

Nuketown 2025 - survival

1) M27

2) Galil

3) LSAT

 

Die Rise:

1) Galil

2) Likwidator tarcia

3) AN-94 / SVU-AS / PDW (te bronie ze ściany są bardzo dobre, wszystkie)

 

Mob of the dead:

Jeszcze czekam do 16 maja aż wyjdzie, ale myśle, że głównie będę korzystał z:

1) Blundergat

2) MPCforum Machine

3) Pewnie Thompson

 

 

Wszystkie wyżej wymienione bronie są to takie z których najczęściej korzystam.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...