Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[NP][KwadratowaMasakraS3] Czyli Kwadratowy Aincrad [30Slotow]


Zachitsu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

- Nick z gry: MrCO_oL

 

- Posiadasz mutacje: Przeszedłem mutację pomyślnie :-)

 

- Posiadasz mikrofon/Ts3: Obie funkcje sprawne i gotowe do działania

 

- Plan gry: Dobrze się bawić.

 

- Osoba z którą chcesz grać: Osoby nie wybieram. Lecz pragnę dołączyć do Red Team.

Opublikowano

nie potrafisz robić serwa to go nie rób. nie wiadomo kto gdzie w jakim teamie jest ja już swoje życia straciłem przez jakiegoś dzieciaka... mówić jak do słupa że zbieramy dirt to ten wylewa lave...

czekam aż mi oddasz życia.

btw nie mogę wbić teraz na serwa bo ktoś gra na moim nicku. dzieks.

Opublikowano

Prosze cie szanowny adminie bys zrobil jeszcze raz serwer, i bierz samych ogarnietych, a nie tych co wszystko biora z skrzyni do siebie, i spadaja.

 

I wgl. gdy raz spadlem to pozniej sie respilem w powietrzu i ciagle spadalem.. Taki byl moj koniec

bez gif.

Opublikowano

Danio mówisz , że będziesz miły dla otoczenia a w grze : NIE GRAM Z TYMI 11-12 LAT !!

Opublikowano

- Nick z gry:PolikMC

- Posiadasz mutacje:Niestety, ale moze bedzie bo mam już 15 lat

- Posiadasz mikrofon/Ts3:Tak

- Plan gry:Budować, konkurować ze sobą, dobrze się bawić, porozmawiać i pomagać!

- Osoba z którą chcesz grać:Obojętnie!

Opublikowano

Dupa nawet nie powiedzieli czy przyjeto mnie ani zadnych info o opoznieniach .... ;/

Na uj mi sygnaturka? .__.

Opublikowano

Ludzie trochę wyrozumiałości. Człowiek stworzył serwer z własnej inicjatywy by inni mogli się na nim dobrze bawić, a wy tylko narzekacie.

Opublikowano

Witam!

- Nick z gry: Draqonq

- Posiadasz mutacje: Oczywiście

- Posiadasz mikrofon/Ts3: Mikrofon jak również TSa

- Plan gry: Planuję po prostu - dobrze się bawić, ewentualnie pogadać z innymi.

- Osoba z którą chcesz grać: Z kim kolwiek, kto potrafi się zachować, i czerpać po prostu radość z gry.

Opublikowano

Admin dodal 3 osoby a reszta nie jest na WL.... Admin nic nie pisze o opoznieniach... Nie pisze czy dodano graczy ... Robi sie ciekawie .. ;/

Na uj mi sygnaturka? .__.

Opublikowano

- Nick z gry: MrCO_oL

 

- Posiadasz mutacje: Przeszedłem mutację pomyślnie :-)

 

- Posiadasz mikrofon/Ts3: Obie funkcje sprawne i gotowe do działania

 

- Plan gry: Dobrze się bawić.

 

- Osoba z którą chcesz grać: Osoby nie wybieram. Lecz pragnę dołączyć do Red Team.

 

Możecie wkońcu rozpatrzyć nasze podania ?

Opublikowano

Zajebiscie ADMINISTRATOR gra sobie w najlepsze a my tu czekamy na dodanie .... jeszcze troche i dam sobie siana z nim ....

Na uj mi sygnaturka? .__.

Opublikowano

Gracze dodani:

-PolikMC, Dragon3552 draqonq, mrco jakos, Vieccuss, Damix55

Jeśli tu jest blad zignoruj go.

 

Reszta odrzucona!

Opublikowano

- Nick z gry: MenO

- Posiadasz mutacje: Nie

- Posiadasz mikrofon/Ts3: tak,Ts3 nie mam

- Plan gry: dobrze się bawić

- Osoba z którą chcesz grać:--

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...