Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[NP][KwadratowaMasakraS3] Czyli Kwadratowy Aincrad [30Slotow]


Zachitsu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

~~Kwadratowy Aincrad~~

 

IP: 77.223.193.38

 

 

Dynmap:

77.223.193.38:8123

 

 

 

 

 

Informacje dot. podania na serwer:

- Nick z gry:

- Posiadasz mutacje:

- Posiadasz mikrofon/Ts3:

- Plan gry:

- Osoba z którą chcesz grać:

 

Domowy serwer w stylu kwadratowej masakry S3.

 

Informacje o trybie gry:

 

- Ograniczenie żyć ** EDIT Zycia traca sie tylko w stanie wojny!

(Gdy sie zalogujesz, posiadasz 4 zycia. Gdy giniesz tracisz jedno życie, gdy ich liczba osiągnie zero zostajesz wyrzucony z serwera. Życia zdobywasz jedząc płyty z mobów 1 plyta = 1 zycie.)

 

- Drużyny.

(Gdy wchodzisz na serwer po raz pierwszy nastepuje losowanie do jakiej druzyny dolaczysz. Po wybraniu druzyny jestes teleportowany na ich spawn. Kazda druzyna ma teren 150x150 kratek. Rozmiar mapy 400x400)

 

Dostępne komedy:

- /wskrzes <nick>, /daj <nick>

(Daje 1 zycia graczu ceną 2 twoich.)

 

- /zycia

(Pokazuje ile żyć Ci zostało)

 

- /id

(Pokazuje nazwe oraz id przedmiotu.)

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

- Nick z gry: Thial

- Posiadasz mutacje: tak

- Posiadasz mikrofon/Ts3: tak

- Plan gry: dobrze się bawić

- Osoba z którą chcesz grać: -

Opublikowano

Nie wiem czy można ale chciałbym zgłosic kolege bo nie ma tu konta

 

- Nick z gry: xZeref

- Posiadasz mutacje: Nie

- Posiadasz mikrofon/Ts3: Tak

- Plan gry: Dobra zabawa

- Osoba z którą chcesz grać: KerzaduPL

 

Jesli go dodasz to z pewnoscia bedziemy nagrywac

 

 

@Pers

 

Jasne ze kojarze

Zbieram minusy

Opublikowano

- Nick z gry: Natalka3

- Posiadasz mutacje: tak

- Posiadasz mikrofon/Ts3: posiadam

- Plan gry: dobrze się bawić

- Osoba z którą chcesz grać: obojętnie mi

Opublikowano

- Nick z gry: Bounceh

 

- Posiadasz mutacje: Owszem

 

- Posiadasz mikrofon/Ts3: Tak

 

- Plan gry: Wejść i dobrze się bawić z graczami, ew. zbudować coś fajnego:)

 

- Osoba z którą chcesz grać: ew. z kumplem nick Kurczak

71980847649594293132.png

"Na majku, ziom targam wszystko jak tajfun
z Hawajów, to flow jest pierwszą iskrą pożaru.
Idź stąd, nie czaruj. U mnie wszystko jest nice tu.
Mam to coś, BO Twój wzrost, to moje IQ."

Opublikowano

Jak mam wybierac z kim chce byc to z Lovelaskiem i z Przemekhh ;]

 

Tez sie nie cierpliwie ale mozecie tak nie spamowac? ;/

My tylko podbijamy :3

mca.png

Opublikowano

- Nick z gry:Forceta12

 

- Posiadasz mutacje:Tak

 

- Posiadasz mikrofon/Ts3:Tak

 

- Plan gry:Dobrze sie bawić

 

- Osoba z którą chcesz grać:Z bele kim ;D

Opublikowano

- Nick z gry:DanioTV

- Posiadasz mutacje:Tak

- Posiadasz mikrofon/Ts3:Tak

- Plan gry: No więc tak gdy wejde na serwer pozbieram surowce takie jak: Drewno, kamien, piasek itd. Zbuduje swoj przepiekny dom, po czym zaczne zdobywac swoje pierwsze eQ, bede sie bawil, nie bede nikomu niczego niszczyl i bede przyjazny dla otoczenia ; D

- Osoba z którą chcesz grać: A mi obojetnie z kim zagram, wazne by gra byla przyjemna.

bez gif.

Opublikowano

Też nic nie dostałem:)

71980847649594293132.png

"Na majku, ziom targam wszystko jak tajfun
z Hawajów, to flow jest pierwszą iskrą pożaru.
Idź stąd, nie czaruj. U mnie wszystko jest nice tu.
Mam to coś, BO Twój wzrost, to moje IQ."

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...