Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[VM]Próbowałem zabić Ezraela, a zrobiłem quadre.


Pegas©

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wstęp: Grałem z Hrabią troll rundkę. W dalszym etapie gry, zaczęli się napierdalać 4vs4, gdy ja walczyłem 1vs1 z ezraelem. Próbował mi on uciec, więc zacząłem ultować. Zrobiłem przypadkową quadre.

 

 

 

Pozdrawiam pedała, który grał ezraelem w moim teamie(Hrabia).

 

//Down sry, ale vegas mi się zjebał ;c

 

 

 

Nuta: Skrillex - first of the year

2ivh0ly.jpg

 

Opublikowano

gj, ale nie mogłes od razu pokazać tej quadry tylko musiałem oglądać 2 minuty "niczego" ?

Opublikowano

po co w ogole takie gowno wstawiac bez obrobki bez sensu, a pozniej jestes mad bo po tobie jada, stracilem 2 minuty zycia dzieki tobie

 

Na pisanie komentarza pewnie kolejne dwie, bo ludzie twojego pokroju patrzą na google i radzą się stron.. Co by tu napisać? O tak.

 

Pegas, nom nom bardzo pjenknie.

Szkoda, że ja nigdy takiego farta nie mam.

Opublikowano

karthus gaychamp wciskasz R i wygrywasz gre, zawsze banowany na moim 500 elo, wkurwiajacy champion

akcja only fart no skill pewnie jeszcze fake

fe7afd2c01dc5fe025c76fe9bf8c0b0e.jpeg
4to7r2K.png

Opublikowano

Pegas przeciez o wszystkich trolluje.

GIT EBADSA BADY KUADRA.

 

PIATEK< PIACZETEK GITAD

Opublikowano

A tak serio, gz tego lucky. No i nowa meta? Ez mid?

 

A ez przypadkiem nie zostal wypuszczony jako ap mid? Z tego co pamietam dopiero pozniej ludzie doszli do tego ze niezle jest go budowac pod ad ze wzgledu ma pasywke...

Opublikowano

LOLOLOLO... Fajnie sie lee sin spinał , ach ci idioci .

 

po co w ogole takie gowno wstawiac bez obrobki bez sensu, a pozniej jestes mad bo po tobie jada, stracilem 2 minuty zycia dzieki tobie

Nie udał ci sie trolling ;/

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Hahaha, pięknie xD. Naprawde Karthus z tym ultem to potęga, no ale przyfarciłeś troche ;P. Jeszcze raz gratuluje xD

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...