Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] ze sterownikami/grafiką/rozdzielczością


Rumblever

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,jak już w temacie jest napisane mam problem ze sterownikami do mojej karty graficznej ATI Radeon 9550/X1050 Series.

Instaluję sterowniki ze strony producenta,omegi,instalowałem też tym sposobem: http://forum.dobreprogramy.pl/sterowniki-karty-ati-radeon-9550-t495419.html no,ale to też nie pomaga zawsze po resecie kompa wyskakuje taka ikonka co znaczy że są jakieś tam problemy: przechwytywaniehl.png

Ma też problem z rozdzielczościa ponieważ mam tylko 3 opcje ustawiania,a pamiętam żę było o wiele więcej opcji,dostępne rozdzielczości:1280x1024,1024x768,800x600przechwytywanierg.pngaha i w dodatku zamiast pełnej nazwy mojego monitora Asus VH192D to )Monitor domyślny)na.

 

Parametry:

Windows 7 Home Premium 64BIT

AMD Athlon 64 Processor 2800+

ATI Radeon 9550

 

Nie można grać,nie mozna w pełni korzystać z komptera.

Pozdrawiam i licze na pomoc

Opublikowano

Zobacz te:

http://chomikuj.pl/ivan51/SYSTEMY+OPERACYJNE/WINDOWS+7/Sterowniki/9-11+Windows+7+(SEVEN)+32-64,581437443.exe

lub

http://support.amd.com/us/gpudownload/windows/Legacy/Pages/radeonaiw_vista64.aspx?type=2.4.1&product=2.4.1.3.13?=English

Opublikowano

instalka rozpakuje sterowniki

wejdż tu http://www.hardwareh...com/modtool.php i ściąg to http://www.hardwareh...ol/download.php

reszta opisana , tylko ściąg program i wrzuć albo wskaż położenie do katalogu instalki np C:\ATI\SUPPORT\tu_jest_nazwa_wersji_sterowników

 

i zainstaluj TYLKO sterowniki bez panelu z setupu

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

http://support.amd.com/us/gpudownload/windows/Legacy/Pages/radeonaiw_vista64.aspx?type=2.4.1&product=2.4.1.3.13?=English

 

Próbowałeś te czy nie ? Bo nic nie napisałeś

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...