Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Informatyka w szkołach początkowych [Podstawówka + Gimnazjum]


cxxus

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

podstawówka:

 

-rysowanie w paint,

 

-zmiana nauczyciele bo okazało się, że jest pedofilem i trafił do więzienia bo molestował jakiegoś małego chłopczyka ( true story, to się wydarzyło, zajebiście co?),

 

-tworzenie swojej skrzynki pocztowej,

 

Gimnazjum:

 

-wysyłanie maili ( beka w pizdu )

 

-logo komenjusz,

 

-robienie prezentacji multimedialnych itp.

Opublikowano

podstawówka - przepisywanie tekstów, bawienie się paintem, kopiowanie, wklejanie, jak się włącza komputer w szkole (:O)

gimnazjum - html, excel i inne office (głównie robienie prezentacji multimedialnych), przepisywanie tekstów "poprawnym pisaniem"

Ogólnie nic wartego wspominania

Opublikowano

JA w Technikum na infie z gośceim od wefu dostałem 5 za prace na lekcji Graliśmy z nim w cs-a :O

 

Technikum informatyczne :]

Opublikowano

Zależy od nauczyciela

 

 

Podstawówka... podstawy html, natomiast gim.... prezentacje, excel (jak jak mu tam), logo comenius, obróbka zdjęć, lecz 2'ga grupa 3 lata uczyłą się html'a

ElGownino .... bo dodam rozmowy z GG :D


Opublikowano

Podstawówka - jakieś gównixy w paincie

Gimbaza - -||-, excel, word, dzięki bogu cała 3 gimba to HTML

Techbaza - jakieś gówna co to jest płyta główna. Nieźle nie? -_-

Opublikowano

Poziom informatyki w tych czasach jest żałosny. Dostałem 5+ za zarchiwizowanie 5 plików... Jak pójdziesz na kierunek informatyczny to nie wiele pomoże. Jak chcesz się czegoś nauczyć z zakresu informatyki to ucz się w domu.

Opublikowano

3 gimnazjum, KLASA mat INF. RAMKI w html wut. Podstawy CSS. Podstawy Excela. Logo wut. Chujnia jedynym słowem.

 

informatyka na poziomie podstawowym != informatyka

ten przedmiot powinien się nazywać. Podstawy obsługi komputera, heh ;d

Opublikowano

ten przedmiot powinien się nazywać. Podstawy obsługi komputera, heh ;d

 

Szczera prawda, mam nowy cytat do powieszenia nad łóżkiem :P

 

Trochę mi szkoda tego, że większość z Was miała w gimbazie chociażby HTML na infie, a my tylko office...

Opublikowano

Poziom informatyki w tych czasach jest żałosny. Dostałem 5+ za zarchiwizowanie 5 plików... Jak pójdziesz na kierunek informatyczny to nie wiele pomoże. Jak chcesz się czegoś nauczyć z zakresu informatyki to ucz się w domu.

 

Poszedłem na kierunek informatyczny, i na razie dowiedziałem się bardzo wiele (1 technik informatyk), wszystko zależy od szkoły.

 

W podstawówce tylko paint, word.

 

Gimbaza, to poszkole, cs, i raz robiliśmy stronę w html, szaleństwo :huh:

sygnatura2.png


Opublikowano

650 znaków na minute? Nie pierdol głupot.

Word, Power Point i przepisywanie książki do zeszytu.

 

jxbe.png

 

W gimnazjum niczego konkretnego się nie nauczysz jak już w miarę ogarniasz podstawy, dopiero w TI.

Opublikowano

U mnie było tak:

Podstawówka - cały czas graliśmy całą klasą w trackmanie :)

gimbaza - html, excel ale większość czasu się uczyliśmy.

technikum - opierdalamy sie tylko na serwisowaniu, reszta można się czegoś nauczyć

Opublikowano

podstawówka - paint, word, powerpoint

gimbusowo - paint, word, excell, z formułami typu A3=a1+a2

 

 

@Ray

Co to za teścik? Zrobił bym go sobie

 

http://10fastfingers.com/typing-test/polish

Opublikowano

podstawówka - rysowanie w paint

gimbaza - exel itd .

 

W Gimnazjum gówno uczą , lepiej samemu się nauczyć ...

1370621278-U708240.png

By me

Obecnie nie wykonuje zleceń

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...