Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dedyk] iPlay [Wojny Gildii] [100 slotów] [Survival Games] [Autorskie pluginy] [non-premium] [non-hamachi] [24/7] ZAPRASZAMY START O 13.00 DZIŚ


Armanez

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

5b724ce4000af5554eaebd46.jpg iPlay - Survival + Wojny Frakcji + Igrzyska Śmierci

 

 

informacje.png

 

 

strzalka.gif TYP: Survival + Wojny Frakcji + Igrzyska Śmierci

 

strzalka.gif Sloty: 100

 

strzalka.gif IP: 5.135.177.185

 

(nie, to nie hamachi)

 

strzalka.gif Potwory: Tak

 

strzalka.gif Zwierzęta: Tak

 

strzalka.gif PvP: Tak

 

strzalka.gif Premium: Nie wymagane ;)

 

strzalka.gif Nether: Tak

 

strzalka.gif BialaLista: Nie

 

 

 

admini.png

Maczek0007, DavidoskiPL

 

 

pluginy.png

Bardzo dobrze dobrane ;)

 

 

inf.png

Survival - Zbieraj surowce, zbuduj domek, twórz rzeczy codziennego użytku

Wojny Frakcji - Załóż swoją frakcje (klan, gildie), rekrutuj członków, stwórz zbroje i nakładaj na nie zaklęcia - enchantuj je, wybuduj siedzibę i stań do walki z inną frakcją!

 

 

! Wejdź już teraz !

 

IP: 5.135.177.185

 

Posiadamy także serwer Team-Speak 3

 

IP: 37.59.78.135

Opublikowano

Prezentacja ładna ;3

Ale mam parę "rad"

Skoro maja być igrzyska śmierci to nie skupiajcie się na nich ( na robieniu aren)

tylko bardziej na spawnie eventach i samych gildiach :D

I proszę o kary za spam oraz ortografie :3 bo nawet nie wiecie jak to człowieka wkurza

60023_13_01_12_8_48_19_3.jpg
Opublikowano

Serwer zapowiada się dobrze, mam tylko dwa pytania

1.Kiedy zostanie otwarty?

2.Czy będą na serwerze gildie adminów? jeśli tak to na starcie podziękuję za grę, bo już nie raz na serwerze admini w ten sposób błaźnili.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...