Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

■ Sześcienna Rozróba 1.4.6 LifeMC [Kwadratowa Masakra] ■ [WL][5S][24/7][Dedyk]


Archerowy123

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Sześcienna Rozróba 1.4.6 LifeMC [Kwadratowa Masakra]

minimalserwerminecraft.png

minimalsurvival.png

minimalip.png188.165.239.94:8299

minimalsloty.png5

minimalwltak.png

minimalzwierzetatak.png

minimalpotworytak.png

minimalpvpon.png

minimalpluginy.png

LWC,Essentials,Xauth,ChatManager,Factions ( Na claimowanie swojego domku np. ;d),PermissionsEx,OpenINV,LifeMC itd

minimalekipa.png

Archerowy,Shaviq,DJayDealer

minimaldodatkoweinforma.png

Jest to serwer Sześcienna Rozróba 2 wzorowana na Kwadratowej Masakrze

???: Jak się dostać na serwer?

Admin: Trzeba złożyć podanie.

Wzór podania:

Nick:

Imię:

Wiek:

Skype/Ts3:

Mikrofon: Tak/Nie

Staż w MC: Ile grasz w MC.

Coś o sobie: Min 3 zdania

Dlaczego ty:

Znasz zasady ortografii?: 0/10

 

byadampoloczek.png

  • Odpowiedzi 83
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick: Hellos

Imię: Kacper

Wiek: 17

Skype/Ts3: TS3

Mikrofon: Zepsuty... będzie nowy niedługo

Staż w MC: od Alpha 1.2.2 ♥

Coś o sobie: Mam na imię Kacper... Bardzo lubię grać w MC i terrarię... Umiem programować :)

Dlaczego ty: A dlaczego nie ? :D

Znasz zasady ortografii?: 10/10

Opublikowano

Nick: Fibbs

 

Imię: Mateusz

 

Wiek: 14

 

Skype/Ts3: TAK

 

Mikrofon: Tak

 

Staż w MC: Ile grasz w MC. Od alphy

 

Coś o sobie: Mam na imię Mateusz moim hobby jest minecraft . Uczę się również grafiki . Znam się w 85% na pluginach .

Dlaczego ty: Jestem pomocny i uczciwy mogę pomagać innym .

 

Znasz zasady ortografii?: 8/10

90228844821891447656.png

Opublikowano

Nick: 667663 & Holsik83

Imię: Piotr

Wiek: 14

Skype/Ts3: Tak.

Mikrofon: Tak

Staż w MC: Od BETY 1.2, gdzie minecraft był sandboxem, a nie RPG.

Coś o sobie: Mam na imię Piotrek, i mam 14 lat. Mieszkam na Śląsku. Lubię grać z innymi, mając przy tym dobrą zabawę. Pewnie cię zastanawia, dlaczego podałem 2 nicki. Otóż proszę o dodanie wraz ze mną, mojego kolegi - Holsik'a.

Dlaczego ty: Jestem ogarnięty, nie griefuje i nie zabijam bez powodu.

Znasz zasady ortografii?: 9/10

,,Bo bez adrenaliny życie jest nudne" ~Ja.

4tx441.jpg

 

Opublikowano

Nick:DjOski

Imię:Oskar

Wiek:15

Skype/Ts3:mam oby dwa

Mikrofon: Tak

Staż w MC:1.5 roku

Coś o sobie: Jestem ogarniety.Chcialbys sobie pograc na takim serwie. Trzeciego zdania nie mam.

Dlaczego ty:Dlaczego nie? :D

Znasz zasady ortografii?: 10

Opublikowano

Nick:Petersonq

Imię:Piotr

Wiek:13

Skype/Ts3:to i to mam

Mikrofon: Tak

Staż w MC: ok. 2 lat.

Coś o sobie:Coz. Interesuje sie muzyka i tancem. Lubie sie dobrze bawic i uwielbiam sie dzielic :P Jestem ogar ;d

Dlaczego ty:Chcialbym wniesc cos od siebie na serwer :P

Znasz zasady ortografii?: 9

 

Wzór podania:

Nick:Pajsyn

Imię:Adas

Wiek:13

Skype/Ts3:Skype mam

Mikrofon: Tak

Staż w MC: 2 lata

Coś o sobie: Interesuje sie sportem. Bardzo lubie pilke nozna :P Jestem ogarniety i lubie pomagac innym

Dlaczego ty:Poniewaz pomoge innym graczom ktorzy dopiero zaczynaja. No i dlaczego nie.

Znasz zasady ortografii?: Jasne oceniam sie na. 9,5

Opublikowano

Nick:Kaziu

Imię:kaziu :)

Wiek:15

Skype/Ts3:ts3

Mikrofon: Tak

Staż w MC: 2.5 roku

Coś o sobie: Odwiedziłem dużo serwerów w minecrafcie tej gry nie zmieniam od 2 lat więc zainteresowania - minecraft. Lubię grać w gry przeglądarkowe typu TW. Interesuję się też programowaniem na poziomie podstawowym :) .

Dlaczego ty:Gram długo w minecrafcie a jeszcze nigdy nie grałem na takim serwie będę się starał grać zespołowo i fair play. Obiecuję że nigdy nie będę griffował i kradł innym eq

Znasz zasady ortografii?: Oczywiście ortografia na 9 nie dam 10 bo zawsze się coś głupiego napisze :) przejęzyczenia i coś takiego :)

Opublikowano

Nick:BR3TON

Imię:Dawid

Wiek:16

Skype/Ts3:Posiadam

Mikrofon: Tak/Nie: Posiadam

Staż w MC: Ile grasz w MC.W Mineraft gram od wersji 1.7

Coś o sobie: Min 3 zdania Jestem konserwatywny w swoich działaniach. Posiadam kanał na YT, będę nagrywał filmiki z tego serwa. Ponadto jestem administratorem Uwaga aż na 5 serwerach z czego 3 są moje !

Dlaczego ty:Ponieważ interesują mnie takie serwery i mam zamiar z nich robić serię :)

Znasz zasady ortografii?: 0/10: 10 :)

Opublikowano

Nick:En0iR

 

Imię:Mateusz

 

Wiek:13 -,-

 

Skype/Ts3:Skype.Posiadam podam na pw

 

Mikrofon: Tak/Nie:Tak

 

Staż w MC: Ile grasz w MC.:Od bety 1.3_01

 

Coś o sobie: Min 3 zdania:Jestem miłym ogarniętym chłopakiem.Lubię pomagać i interesuje się informatyką.Uwielbiam piłkę nożną

 

Dlaczego ty:Lubię takie serwery i będę kolejną osobą do prostej rzeczy:Zabawy bo o to tu chodzi!

 

Znasz zasady ortografii?: 0/10: 9/10 nikt nie jest idealny;D

Opublikowano

Nick: mega444

Imię: Krzysiek

Wiek: 13

Skype/Ts3: Brak

Mikrofon: Nie

Staż w MC: Od survival testu ^_^

Coś o sobie: Mam na imię Krzysiek, mam 13 lat. Lubię grać w minecraft i piłkę nożną. Nawet ładnie buduję ;) Byłem już na ponad 500 różnych serwerów . . .

Dlaczego ty: Bo jestem ogarnięty, nikogo nie będę griefował. Po za tym lubię takie serwery.

Znasz zasady ortografii?: 10/10

Opublikowano

Nick: RegeMan

 

Imię:Patryk

 

Wiek:14

 

Skype/Ts3: Skype i TS3

 

Mikrofon: Tak/Nie tak

 

Staż w MC: Ile grasz w MC. od 1.4 beta

 

Coś o sobie: Min 3 zdania: Lubię serwery al'a masakra. Minecraft nie jest mi obcy. Lubię samochody:)

 

Dlaczego ty:Chcę grać na serwie ponieważ lubię poznawać nowych ludzi którzy też lubią grać na tego typu serwerach

Znasz zasady ortografi: 8/10

Opublikowano

* * Podanie * *

 

Nick: Saver00

Imię: Marcin

Wiek: 15

Skype/Ts3: Skype maerllo017

Mikrofon: Tak/Nie Tak

Staż w MC: Ile grasz w MC.: 2 lata

Coś o sobie: Min 3 zdania: Nazywam się Marcin. Interesuje się

informatyką, piłką nożną i grami. Słucham rapu.

Z chęcią poznam nowych ludzi.

Dlaczego ty:

Ponieważ jestem

ogarniętym graczem

nie grifuje i nie obrażam

innych. W mc gram długo

i lubie tego typu serwery.

Posiadam skype.

Znasz zasady ortografii?: 0/10: 9,9/10

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...