Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

■ Sześcienna Rozróba 1.4.6 LifeMC [Kwadratowa Masakra] ■ [WL][5S][24/7][Dedyk]


Archerowy123

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie polecam serwera. Zabilem gracza po czym admin się do mnie tepnął i zabił tłumacząc, że ''nie zabija się nowych graczy'' a w regulaminie nic o tym nie ma.

Kiedy ubiegałem się o itemy, nie dostawałem odpowiedzi, a kiedy wkońcu zacząłem bić admina, zbanował mnie.

Pozdro dla super admina -,-

  • Odpowiedzi 83
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie polecam serwera. Zabilem gracza po czym admin się do mnie tepnął i zabił tłumacząc, że ''nie zabija się nowych graczy'' a w regulaminie nic o tym nie ma.

Kiedy ubiegałem się o itemy, nie dostawałem odpowiedzi, a kiedy wkońcu zacząłem bić admina, zbanował mnie.

Pozdro dla super admina -,-

 

 

Ooo tak... Zabiłeś gracza początkowego bo ktoś mu dał itemy a ty miałeś kit tools.. Kradłeś itemy jak ktoś sie wymieniał.. I biłeś na spawn..

 

A bana miałeś za stracenie wszystkich żyć ._.

Opublikowano

Nick: Tonieja107

Imię: Dawid

Wiek: 13 lat

Skype/Ts3: Mam skype i Ts3

Mikrofon: Posiadam.

Staż w MC- Ile grasz w MC: Od Bety 1.2 ^^

Coś o sobie: Lubię grac w Minecrafta , Lola. Jestem uczciwym graczem - nie używam Nodusa , Xraya itp . Potrafię się dogadać

z ludzmi ;)

Dlaczego ty: Oglądałem wiele filmów z kwadratowej masakry , bardzo mi sie ona spodobała . Miło by było jak bym też mógł zagrać za tym serwerze .

Znasz zasady ortografii?: 8/10 Jestem dysortografikiem ale sie staram nie popełniać błędów .

Pozdrawiam i z góry dziękuję :rolleyes:

Opublikowano

Nick: PaleJonta

Imię: Bartosz

Wiek: 16

Skype/Ts3: Posiadam

Mikrofon: Tak

Staż w MC: Ile grasz w MC. 4lata

Coś o sobie: Jestem kreatywny lubie grac w mc i fajnie buduje

Dlaczego ty: poszukuje takiego servera

Znasz zasady ortografii?: 10/10

Opublikowano

Nick:Damian7PL

Imię:Damian

Wiek:14

Skype/Ts3: Damianoski - Skype

Mikrofon: Tak

Staż w MC: 3lata

Coś o sobie: Nazywam Się Damian. Lubie grać w piłkę nożną i dla rozluźnienia gram w minecraft

Dlaczego ty: Ponieważ myśle ze jestem przyjazny i lubię grac zespołowo

Znasz zasady ortografii?: 9/10

 

Nick:Kulek

Imię:Dawid

Wiek:14

Skype/Ts3: Surpal - Skype

Mikrofon: Tak

Staż w MC: 3,5 lat

Coś o sobie: Nazywam Się Dawid. Lubie grąć w piłkę nożną i dla rozluźnienia gram w minecraft.

Dlaczego ty: Ponieważ myślę ze jestem przyjazny i lubię grac zespołowo

Znasz zasady ortografii?: 7/10

Opublikowano

Nick:Pikens

Imię:Dawid

Wiek:16

Skype/Ts3:pikens22 skype

Mikrofon: Tak

Staż w MC: 2,5 roku

Coś o sobie: MC jest rozluźnieniem dla mnie po dniu szkoły i to dobrze mi wychodzi

Dlaczego ty: Umiem sie zgrać z resztą grupy.Poza tym jestem śmieszny :)

Znasz zasady ortografii?: 9 zdarza się jak każdemu :D

Opublikowano

Nick:Luriix

Imię:Łukasz

Wiek:13

Skype/Ts3:Ts3

Mikrofon: Tak

Staż w MC: Od roku

Coś o sobie: Mam na imię Łukasz, chodzę do 1 gimnazjum. Na codzien gram na komputerze, lubie współpracowac. Interesuję się Informatyką i sportem

;)

Dlaczego ty:Ponieważ umiem współpracować i myslę że inni gracze beda ze mna wspolpracowac.

Znasz zasady ortografii?: 9/10

Opublikowano

Rekrutacja na moderatora się zaczyna:

Wzór podania na moderatora:

Imię:

Nick:

Wiek:

Coś o sobie:

Staż w MC:

Ile grasz dziennie w MC:

Twoje hobby:

Byłeś kiedyś adm/moderatorem?:

Miałeś swój serwer?:

Znajomość pluginów: 0/10

Skill w budowaniu: 0/10

Opublikowano

Imię:Mateusz

Nick:Mateuszzombie

Wiek:12

Coś o sobie:Lubie grać w piłke nożną,siatkówke,koszykówke i grać na kompie.Jestem kreatywny i mam dużo pomysłów.

Staż w MC:4 lata

Ile grasz dziennie w MC:1-3godziny

Twoje hobby:Moje hobby to granie na kompie i w piłke nożną.

Byłeś kiedyś adm/moderatorem?:Tylko na moim servie

Miałeś swój serwer?:Kiedyś

Znajomość pluginów: 0/10 8/10

Skill w budowaniu: 0/10 10/10

Opublikowano

Nick: Kamkus

Imię: Kamil

Wiek: 13

Skype/Ts3: Mam wszystko skype :kamilek77pl

Mikrofon: Tak/Nie tak

Staż w MC: Ile grasz w MC. od Alphy

Coś o sobie: Min 3 zdania :Cześć jestem Kamil interesuje się piłką nożną.Jestem miły i mam miły charakter.Bardzo lubię grać na takich serwerach typu KW :D

Dlaczego ty:Jestem miły jak już wspominałem i nie griefuje

Znasz zasady ortografii?: 0/10 7/10

Opublikowano

Imię:Daniel

Nick:DanioTV

Wiek: 16

Coś o sobie: Musze napisac to co wczesniej, na Imie mi Daniel, mam 16 lat.. Uwielbiam grac w minecrafta, odbywam praktyki jako Slusarz-Spawacz.. Uwielbiam budowac, oraz adminowac :) Nie wiem czy to cos wnika do tematu, ale mialem wiele serwerowni Counter-Strik'a.. Nie wypalily, poniewaz nie mialem pieniedzy, by rozwinac serwery. Mysle, ze to na tyle.

Staż w MC: 2 lata min.

Ile grasz dziennie w MC:Zalezy od dnia. W weekendy gram dlugo, a w dni szkolne mysle, ze spokojnie 2h dziennie. W piatek i czwartek praktyki wiec przychodze dopiero o 17:00 do domu .. Wstaje o 5:00 ; D

Twoje hobby: Slusarstwo, programowanie, sport.

Byłeś kiedyś adm/moderatorem?:tak

Miałeś swój serwer?: Wykupiony na Hostingu nie, ale hamachi to tak. ; D

Znajomość pluginów: 8/10

Skill w budowaniu: Nie potrafie sam siebie ocenic.. Dam 7/10 ale to wy ocenicie ;3

bez gif.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...