Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

■ Sześcienna Rozróba 1.4.6 LifeMC [Kwadratowa Masakra] ■ [WL][5S][24/7][Dedyk]


Archerowy123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 83
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick:xAdeHade

Imię:Dawid

Wiek:16

Skype/Ts3:Ts3

Mikrofon: Tak

Staż w MC: Ile grasz w MC. Od wersji alpha ale nie pamietam ktorej :D

Coś o sobie: Jestem osobą kreatywna . Lubie współpracowac i nei niszczyc cudzej pracy :).

Dlaczego ty: To samo co UP . Lubie współpracowac jestem osoba kreatywna z checia pomoge nowym graczom

Znasz zasady ortografii?: 9.5/10 niekiedy pomylka sie zdazy :D

Przybij Piątke [5] :D

Opublikowano

Nick:Krium

Imię:Hubert

Wiek:14

Skype/Ts3:POdam na PW

Mikrofon: Tak

Staż w MC: Ile grasz w MC.od 1.7.3

Coś o sobie: Lubie takie servy.Nie wiem co mam napisac pogadamy na skype poznamy sie :)

Dlaczego ty:Nie mam co robic :D chętnie pogram :)

Znasz zasady ortografii?: 8/10

Opublikowano

Nick:HaSaetTa

Imię:Marcel

Wiek:12-to tylko liczba

Skype/Ts3:Skype

Mikrofon: Tak/Nie: TAK

Staż w MC: Ile grasz w MC. 1.7.3

Coś o sobie: Min 3 zdania Jestem Marcel. Lubie Informatyke i Minecrafta. Slucham Francuskiego Rapu. Staram sie byc mily :>

Dlaczego ty:Ciekawi mnie ten server jest zadziwiajacy :D. A tak serio To lubie KM i wgle :D

Znasz zasady ortografii?: 9.5/10

Na uj mi sygnaturka? .__.

Opublikowano

Nick: Pocionk

Imię: Bartek

Wiek: 15 lat

Skype/Ts3: skype bartek.budek4

Mikrofon: Tak/Nie TAK

Staż w MC: Ile grasz w MC.: 3 LUB 4 LATA

Coś o sobie: Min 3 zdania: Jestem normalnym nastolatiem gram często w różne gry. Bardzo Lubię Minecraft gdyż można tam wyrazić własnego siebie. I Lubię Dżem!

Dlaczego ty: Każdy ma szansę lecz nie każdy ma taką umiejętność grania w minecraft co Ja..

Znasz zasady ortografii?: 0/10: 10!!!!!

Opublikowano

Nick: Maciek

 

Imię: Vaross

 

Wiek: 13 lat

 

Skype/Ts3: Oba

 

Mikrofon: Tak/Nie - Tak

 

Staż w MC: Ile grasz w MC. - 2 lata

 

Coś o sobie: Min 3 zdania - Mam na imię Maciek . Mam 13 lat . Interesuje się piłką nożną i dziewczynami

 

Dlaczego ty: Dlaczego? Ponieważ jestem dobrym człowiekiem xdd . A tak na serio szukam serwera na którym będę nagrywał .

 

Znasz zasady ortografii?: 0/10 - 10

Opublikowano

Nick:chmureg

Imię:Piotrek

Wiek: 14

Skype/Ts3: tak/tak

Mikrofon: Tak

Staż w MC: Ile grasz w MC. 1 rok

Coś o sobie: Min 3 zdania Jestem milym i sympatycznym typkiem. Lubie konferencje na skype z miłymi ludźmi. Nie lubie grieferów

Dlaczego ty:

Znasz zasady ortografii?: 9/10

Opublikowano

Wzór podania:

Nick:Aloat

Imię:Adrian

Wiek:14

Skype/Ts3:Tak.

Mikrofon: Tak

Staż w MC: 2 lata.

Coś o sobie: Mam na imię Adrian. Dużo czasu spędzam przy komputerze interesuje się Informatyką i Motoryzacją. D:Dlaczego ty:

Znasz zasady ortografii?: 10/10

Od Zawsze Na Zawsze.

Opublikowano

Nick:Riazek

Imię:Krystian

Wiek:16

Skype/Ts3:Posiadam, aczkolwiek skype nie podaję.

Mikrofon: Tak

Staż w MC: Ile grasz w MC.Już prawie 2,5 roku.

Coś o sobie: Hmm... Ogólnie nie będę się zbytnio rozpisywał, bo lepiej mnie po prostu poznać. Jestem kulturalny, spokojny itd., ale do czasu. No niestety jeśli ktoś przegina, to potrafię być (przepraszam za wyrażenie) skur*ielem. Interesuję się głównie sportem (kulturystyka, piłka nożna), trochę komputerami i oczywiście dziewczynami - chyba jak każdy normalny w tym wieku:)

Dlaczego ty: Dlaczego ja... Hm... Może dlatego, że potrafię się dogadywać z ludźmi, oraz staram się tworzyć miłą atmosferę.

Znasz zasady ortografii?: 7,5/10 - Ogólnie do 13r życia z dyktand dostawałem głównie szmaty, ale w sumie przez to, że lekko mówiąc moje błędy denerwowały dziewczynę, jak z Nią pisałem jakoś ogarnąłem:)

 

TO chyba na tyle :) Pozdrawiam

Opublikowano

Nick: Mr3rycz3k

Imię: Eryk

Wiek: 13

Skype/Ts3: To i to.

Mikrofon: Tak.

Staż w MC: Około 2 lat.

Coś o sobie: Człowiek z dobrym gestem do życia oraz z dobrym i przyjaznym charakterem. Jestem często na komputerze...interesuję się sportem,jak i również informatyką.

Dlaczego ty: Dlaczego Ja? Ponieważ umiem ładnie budować,nie dokuczam innym graczom,nie jestem piratem( Posiadam oryginalnego Minecrafta) oraz często jestem przyjaznym kolegą z gry. ;)

Znasz zasady ortografii?: 10/10

Jestem mogę wszystko,

Jestem kurwa Mr.Przyszłość,

Jestem Mr.Mixtape , gry , dziwko!

Opublikowano

Nick:

Imię: Mateusz

Wiek: 16

Skype/Ts3: Tak, Skype

Mikrofon: Tak

Staż w MC: Ile grasz w MC. Od Alphy (ok. 2 lata)

Coś o sobie: Min 3 zdania Jestem osobą przebojową, odważną i pewną siebie. Jestem uparty i jeśli do czegoś dążę to, robię to na 100%. Jeśli coś zaczynam, zawsze to kończę.

Dlaczego ty: Ponieważ myślę,że na serwer mogę wnieść sporo swoją kreatywnością. Uwielbiam grać zespołowo oraz znam doskonale grę :)

Znasz zasady ortografii?: 9.5/10 - Każdy czasem popełnia błędy

Opublikowano

Nick : MaY

Imię : Kamil

Wiek : 13

Skype/Ts3 : To i To

Mikrofon : Tak

Staż w MC : 2 lata

Coś o sobie : Lubie grac w minecraft. Mam 13 lat. Lubię język Niemiecki

Dlaczego ty : Ponieważ lubię Serwery tego typu oraz znam sie trochę na Hardkore

Znasz zasady ortografii? : 9/10 8/10 czasami robię blędy

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...