Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.4.6][50 SLOTÓW][WŁASNY TEAMSPEAK3]!Zombie-Apocalipsa!Zapraszam!Warto!


TheKaczorek178

Kilka pytań odnośnie serwera.  

84 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zagrasz na naszym serwerze?

    • Tak. :)
    • Mo?e, jeszcze si? zastanowie.
    • Nie. :(
  2. 2. Czy podoba ci si? prezentacja?

    • Tak, jest ciekawie zrobiona. :)
    • Taka sobie, mog?a by? lepsza.
    • Smrud, brud i malaria.
  3. 3. Co chcia? by? doda? na serwer?

    • Gildie.
    • Pojazdy (je?d?enie wagonikiem)
    • Nic, tak jest fajnie.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 67
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Start niedługo :D WAŻNA WIADOMOŚĆ: zmieniają się zasady wysyłania podań. Podania proszę wysyłać na adres: [email protected] wg wzoru:

 

 

 

Nick w grze:

Wiek:

Mikrofon: tak/nie

Mutacja: tak/nie

TeamSpeak3: tak/nie

Składki: tak/nie jeżeli tak to ile

Znajomość komend: w skali od 0/10

Dlaczego ty?: minimum 5 zdań

Coś o sobie: minimum 15 zdań

Nie będę przyjmował podań na PRIV ani w temacie.

Opublikowano

Co prawda TS jest, lecz stoi bezużyteczny, pusty...

,,Bo bez adrenaliny życie jest nudne" ~Ja.

4tx441.jpg

 

Opublikowano

Nick w grze:Sniperz

Wiek:15

Mikrofon: tak

Mutacja: tak

TeamSpeak3: tak

Składki:nie

Znajomość komend: w skali od 0/10:9 Zapomniałem komendy tylko na danie Cuboida.

Dlaczego ty?:Witam mam na imie Błażej , mój wiek to 15lat,gram w mc od 2010r. fascynują mnie tryby Postapokaliptyczne ma do nich wiele pomysłów budowałem wiele map budowli budynków itp,jestem ogarnięty,umiem rozwiązywać sprzeczki itp. Znajduje różne rozwiązania na dane tematy,lubię pracować w grupie,pomagać sobie nawzajem,Wbiłem na ts'a pod tym nickiem co widnieje na MPCforum.pl , Fascynują mnie różne tryby gier jak i różne rzeczy w rl

Gry (Typy):Strzelaninki (Mw1,2,3 , Bf1,2,3 Be gone ,Sniper Ghost Warrior)

Sandbox : Minecraft

RPG : Oblivion

lubię słuchać muzyki ( a kto nie ;p)

Jeśli spodobało ci się moje podanie i jeśli chcesz mnie w twoim teamie Odpisz na PW albo powiedz na Ts'ie.

Nick w grze:Sniperz

Ts3:KainoPLL

http://Nie działa mi avatar :<

Opublikowano

@UP

 

Już widze, że nie umiesz czytać. Kilka postów wyżej pisze:

 

Start niedługo WAŻNA WIADOMOŚĆ: zmieniają się zasady wysyłania podań. Podania proszę wysyłać na adres: [email protected] wg wzoru:

 

 

 

Nick w grze:

Wiek:

Mikrofon: tak/nie

Mutacja: tak/nie

TeamSpeak3: tak/nie

Składki: tak/nie jeżeli tak to ile

Znajomość komend: w skali od 0/10

Dlaczego ty?: minimum 5 zdań

Coś o sobie: minimum 15 zdań

 

 

Nie będę przyjmował podań na PRIV ani w temacie.

 

A najbardziej chodzi mi o te zdanie:

 

Nie będę przyjmował podań na PRIV ani w temacie.

 

Mam nadzieje, że Pan zrozumiał i zastosuje się de tego.

Opublikowano

Po 1. Tempaku ty się naucz czytać pisałem że nie mam innych komunikatorów a po 2. Wasz serwer nie istnieje to tylko po to aby nabić posty itp.

http://Nie działa mi avatar :<

Opublikowano

@Up

Jako iż jestem nowym członkiem teamu, chciałbym Ci wytłumaczyć dlaczego jest takie wielkie opóźnienie, praca została zawieszona na czas znalezienia Moderatorów serwera, drugim powodem były problemy z komputerem. Od tego tygodnia praca jest znów wznowiona, wiemy że w naszej pracy są ogromne "dziury" ale teraz się sprężymy.

Więc jeśli nie dałem Ci do myślenie pisząc te wiadomość to proszę nie wypowiadaj się już :)

 

Pozdro.

N3aQbHb.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...