Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] DiamondMT2-Jak szybko zarobić na dobry start


PlayerTheBest

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Sposób dla tych,co już wbili trochę lvli.Na start to to na pewno nie jest.

Moje tuty:

http://www.mpcforum.pl/topic/830804-tutjak-poprawnie-okreslic-typ-serwera/#entry6120446

http://www.mpcforum.pl/topic/831374-tutmapy-w-metin2/

http://www.mpcforum.pl/topic/830748-tutpoczatki-z-metin2-priv/#entry6120090

 

52691668000374257642.jpg

Opublikowano
Opublikowano

Napisałeś że kamyczki dropią bardzo często. Nie zgadzam się z tym. Siedze na metkach już sporo czasu i jeden kamyk przypada na 20metinów. Nie wiem czy ja mam takiego ogromnego pecha czy cos

Opublikowano

Tutorial...Napisałeś 2 poradniki.Pytanie po co? Jak up napisał:zrób 1 porządny poradnik,a nie 2 byle jakie...Popraw kolorystykę standardową,zmień czcionkę na rozmiar 14,a jeśli chcesz coś zaznaczyć,to są zgrubienia,kursywa i podkreślenie.Czytając poradnik,powinniśmy się tylko zapoznać z kolorystyką,a nie z bujną fantazją autora na temat kolorów...

r03syq.png

Zapraszam Jinho.Moja postać:Woj Mental,Buszman lvl 70+.Historia na AlmantiaMT2:

Założenie konta-9.02.2013r 10:00 Ściągnięcie klienta-9.02.2013r. 11:00 Pierwszy wydropiony kostium-11.02.2013r. 13:36

Opublikowano

2X up na 115(żadko dropily mi juz).

UP:Po co zrobiłem 2?A po to że tamten tut jest o czymś innym,pozatym zobacz na date a pózniej pisz komentarz

Ale mógłbyś poprawić co nie co :P

r03syq.png

Zapraszam Jinho.Moja postać:Woj Mental,Buszman lvl 70+.Historia na AlmantiaMT2:

Założenie konta-9.02.2013r 10:00 Ściągnięcie klienta-9.02.2013r. 11:00 Pierwszy wydropiony kostium-11.02.2013r. 13:36

Opublikowano

Tutorial...Napisałeś 2 poradniki.Pytanie po co? Jak up napisał:zrób 1 porządny poradnik,a nie 2 byle jakie...Popraw kolorystykę standardową,zmień czcionkę na rozmiar 14,a jeśli chcesz coś zaznaczyć,to są zgrubienia,kursywa i podkreślenie.Czytając poradnik,powinniśmy się tylko zapoznać z kolorystyką,a nie z bujną fantazją autora na temat kolorów...

 

Kolorystyka się nie liczy, liczy się treśc.

Opublikowano

UP dobrze mówisz chyba jako jedyna to zauważyłaś.Co do tuta jeśli ma ktoś jakieś pytania lub mam coś poprawić to proszę pisać

 

ja mam pytanie, ale nie co do tuta :D

Na 129 bedzie leciał mi exp na mapce od 140? musze szybko wbić 135, a tam nie za bardzo :D

 

Acha i dlaczego trzeba 135lv? Sp jest chyba od 130 co nie ?

Opublikowano

flajny tut polecam grac na waithacku tym

 http://www.speedyshare.com/xJcVF/Paczka-cheatow-multi-fishbot-mini-expbot-bonus-switcher-itp.rar

fisbot i expob nie oplacalny

Pomogłem postaw +

Odwdzięczę się tym samym ;)Pozdrawiam Maaanuel

Zakaz linków zewnętrznych w sygnaturze

Coming

Opublikowano

flajny tut polecam grac na waithacku tym

 http://www.speedyshare.com/xJcVF/Paczka-cheatow-multi-fishbot-mini-expbot-bonus-switcher-itp.rar

fisbot i expob nie oplacalny

scan:

https://www.virustotal.com/file/60bdb97c3cad8d616151bcd887b51c5a19ae884bdf2f2f37bf978c4145fc0477/analysis/1359228735/

Opublikowano

flajny tut polecam grac na waithacku tym

 http://www.speedyshare.com/xJcVF/Paczka-cheatow-multi-fishbot-mini-expbot-bonus-switcher-itp.rar

fisbot i expob nie oplacalny

2X UP.Cieszy mnie to ,że tut się podoba ale nie chcę tutaj żadnego zaśmiecania mi tuta waithackami fisbotami itp.Jeżeli tak się fajnie robi sepong na waithacku to napisz tutorial o tym

Opublikowano

Mam wszystko zrobione tak jak w twoim tucie i nie uciągnę spota na se pong wojem body.

Wyszło mi ok 30k hp. Bije im z kryta po 10k

Musze buffa wprowadzic, może wtedy mi sie uda. Teraz nie mam za bardzo czasu, ale jednak ubolewam nad tym, że tak sporo hitają :D

Opublikowano

Zrobiłeś chociaż z 10% do pż(np w branzie),abs na strzały.Ja dawałem rade bez buffa ale grałem WP,w bodego przez berka wchodzi szycie wieksze,na ile masz berka P?

EDIT:Możesz korzystać z waithacka/nieodpychanie z konia.Teraz gram BM i żeby przyspieszyć robienie se-pong używam WH

Opublikowano

Zrobiłeś chociaż z 10% do pż(np w branzie),abs na strzały.Ja dawałem rade bez buffa ale grałem WP,w bodego przez berka wchodzi szycie wieksze,na ile masz berka P?

EDIT:Możesz korzystać z waithacka/nieodpychanie z konia.Teraz gram BM i żeby przyspieszyć robienie se-pong używam WH

 

G1, spróbuje z buffem i dam edita. Mam 10 do pż :)

 

No i lipa. Z buffem ogarniam, ale małego spocika na 2 piętrze. Nie chce mi się robic od nowa konto wpeka 135lv, troche to zajmie.

Mam 80 na sp

 

Zrobiłeś chociaż z 10% do pż(np w branzie),abs na strzały.Ja dawałem rade bez buffa ale grałem WP,w bodego przez berka wchodzi szycie wieksze,na ile masz berka P?

EDIT:Możesz korzystać z waithacka/nieodpychanie z konia.Teraz gram BM i żeby przyspieszyć robienie se-pong używam WH

 

A jak mam wgrać wh do diamonda? Bo pobieram pliki pc,ale patcher mi ściąga od nowa swoje.

chce spróbować tego http://www.mpcforum....dlwarrior-hack/, ale nie wiem czy zadziała.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...