Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kwadratowa Masakra!Start wtorek 14.00 Nowa mapa!Ogar pluginy


DISABLED

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wiek : Za miesiąc 14

Imię : Kacper

Zainteresowania : Komputery, Piłka Nożna, Gry, Muzyka

Coś o sobie (2-3 zdania) : Mam na imię Kacper. Interesuje się komputerami i lubie grać w gry komputerowe. Gram w Minecraft'a 2 lata.

Skype : Mam, wyśle zaproszenie

Ortografia 0/10 : 8/10

Co sadze o czitach : Totalnie psuje całą grę

Nick w grze : kajtek3925

  • Odpowiedzi 78
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Wiek:12

Imię:Michał

Zainteresowania:Gry komputerowe i piłka nożna , ręczna.

Coś o sobie (2-3 zdania) : Lubie jak już mówiłem piłkę nożną i ręczna , często wychodzę na dwór.Jestem towarzyski i przyjacielski.Pomagam nowym graczom itp.

Skype: Posiadam :D

Ortografia 0/10 : 9

Co sądzę o cheatach: Nie potrzebne są na świecie a skoro istnieją to niech istnieją mi są one niepotrzebne.

Nick w grze:CzasHardcoru

Opublikowano

Prosze o zamknięcie, (Ten tryb gry znudził nam się) Już neidługo nowa edycja.

"Sprzęt nie czyni gracza dobrym, ale pomaga dobremu być jeszcze lepszym" ~ Ja

Opublikowano

Wiek: 15

Nick:Viezzel

Imię:Kamil

Skype: Tak. Podam na PW ze względu na pojawienie się w nich danych osobistych.

Staż w mc: Od wersji Minecarft Beta 1.3

Coś o sobie: Jestem bardzo kreatywną osobą. Moim hobby jest informatyka (Dokładniej Grafika 3D). Lubię współpracę oraz kulturę. Zachowuję ortografię.

Dlaczego akurat nasz serwer?: Na forach znajdujemy dużo "słabych" serwerów. Głównie za sprawą nieudolnych administratorów, niepotrafiących zadbać o dobro gracza. Myślę, że ten serwer będzie szedł daleko i jeszcze dalej, ponieważ wymagania nie są typu : Mikrofon z auchanu za 9zł, który trzeszczy jak odkuracz w moim pokoju. Szukałem inspiracji i chyba ją znalazłem...

 

PS: Mam mikrofon Creative Fatality Games. Dobry komputer AMD FX 8120 oraz Radeon 7870. Dodatkowych informacji udzielę na PW ze względu na fakt, iż "czyta" mnie spora liczba osób, a bezpieczeństwa nigdy za wiele :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...