Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kwadratowa Masakra!Start wtorek 14.00 Nowa mapa!Ogar pluginy


DISABLED

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wiek :14

Imię :Norbi

Zainteresowania :Piłka nożna i gry.

Coś o sobie (2-3 zdania) :Lubie grać w piłke nożną.Jestem ogarnięty.

Skype : podam jak dojde do serva.

Ortografia 0/10 :7/10

Co sadze o czitach :Czity to ułatwianie gry a ułatwianie gry to nuda.

Nick w grze :SzyszU

  • Odpowiedzi 78
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Wiek: 12

Imię: Artur

Zainteresowania: Lubię grać w gry komputerowe i gadać z ludzmi,

Coś o sobie: Jestem ogarnięty. Lubię budować różne domy dla ludzi w minecraft.

Skype: Mam skype a moja nazwa na skype to: nastar.arcio

Ortografia:8.5/10

Co sądzę o czitach: Czity w grach są bez sensu ponieważ ułatwiają grę i w większości denerwują ludzi z którymi grają

Nick w grze: Nastarq

Opublikowano

Wiek :14,5

Imię :Dawid

Zainteresowania : Moim Głównym zainteresowaniem jest Piłka siatkowa oraz informatyka

Coś o sobie (2-3 zdania) : Pochodze z nie wielkiej miejscowosci zwanej Radom . Jeszcze nieprzeszedlem mutacji .

Skype :Dawidos2245

Ortografia 0/10 :9/10

Co sadze o czitach : Gra z czitami niejest po 1 uczciwa a po 2 Szybko sie wszystko nudzi

Nick w grze : Minecraftpre1

Opublikowano

Wiek :15

Imię :Piotrek

Zainteresowania :komputery,sport,grafika komputerowa,rysowanie

Coś o sobie (2-3 zdania) :Jestem miły nie wszczynam kłótni szanuję pracę innych.Nie kradnę jestem uczciwy.

Skype :wole jeszcze nie podawać

Ortografia 0/10 :9,5

Co sadze o czitach :Nienawidzę

Nick w grze :MineQuattro

Opublikowano

Ymm... Weszłem na serwa szłem szukać miejsca ,a nagle mnie zaatakowała Olusia... Nie wiem czy mnie dedła bo chyba mnie wywaliło z serwa...

Opublikowano

Słabo jest że tylko jak adma nie ma to wszyscy grifują i biją się. Mnie dziś z 6 razy zabili, może więcej. Dobrze że miałem diaxy do jedzenia.

 

@EDIT: Jednak już nawet diaxy nie starczyły, koniec żyć.

Opublikowano

Najgorszy serwer!!!!!!!!

 

nazbieralem sobie Pro EQ przychodzi 9-latek i mnie spycha do dziury i mnie zabija i ban serwer do dupy!!!!!!!!

nie wbijac!!!!

mca.png
Opublikowano

Wiek : 11

Imię : Remik

Zainteresowania : Minecraft i gry

Coś o sobie (2-3 zdania) : Pochodzę z Bydgoszczy. Lubię grać w minecraft'a i diablo. Chodzę do 5klasy

Skype :remik.kijek

Ortografia 0/10 : 9

Co sadze o czitach : Czity są złe zjedzą cię

Nick w grze : kanakun

mca.png
Opublikowano

Wiek :13

Imię :Tomasz

Zainteresowania :Gra w piłkę nożną i MC :)

Coś o sobie (2-3 zdania) :Lubie grać w MC, Gta IV, BF3. Chodzę do 1 klasy gimnazjum. Pochodzę z Konina :)

Skype :hombek71

Ortografia 0/10 :9

Co sadze o czitach :Czity to świństwo tylko dla dzieci które nie umieją grać

Nick w grze :MultiTomaszPL

Opublikowano

Wiek : 13

Imię : Piotr

Zainteresowania : Taniec, Muzyka oraz gry komputerowe :)

Coś o sobie (2-3 zdania) : Coz. Lubie pomagac ludziom wiec jak ktos bedzie czegos potrzebowal to cos rzuce

Skype : Mam. peterson579

Ortografia 0/10 : 9

Co sadze o czitach : hmm chyba tylko raz na 5 minut mialem x-raya nie spodobalo mi sie to wylaczylem oraz force update'owalem minecrafta :D

Nick w grze : Petersonq

Dodaj kolege jesli mozesz :P

Wiek :13

Imię : Damian

Zainteresowania : Gry komputerowe, Pilka nozna

Coś o sobie (2-3 zdania) : Tak wiec lubie grac w minecrafta :P i bardzo lubie pomagac :D

Skype : damian.ciarkowski2

Ortografia 0/10 : 9

Co sadze o czitach : Huh poprostu oszustwo. ulatwiacze gry..

Nick w grze : Gutef

Opublikowano

Wiek : 15

Imię : Maciek

Zainteresowania : Motoryzacja , Gotowanie .

Coś o sobie (2-3 zdania) : Nie jestem jakiś tam No Life , Jestem Ogarniety , ciężko mnie zdenerwować , po trafie wybrnąć z każdej Sytuacji , jestem spokojny , Nie Przeklinam .

Skype : Mam <Nie Podam Tutaj>

Ortografia 0/10 : 10

Co sadze o czitach : Są po prostu żałosne .

Nick w grze : JackisCow

Opublikowano

Imię: Kamil

Wiek:12/13

Zainteresowania:Muay-Thai, Minecraft

Coś o sobie (2-3 zdania):Lubie grac w minecraft,Uczęszczam do muay;thai i karate

i lubie pomagac ludziom

Skype:Alexis790615

Ortografia0/10: 9/10

co sądze o czitach:hmm psują po prostu gre

Nick w grze;MaY

Opublikowano

Wiek:12

Imię::Daniel

Zainteresowania:Gry komputerowe i baseball

Coś o sobie (2-3) zdania :Niech pomyśle nazywam się Daniel mieszkam Kutnie moim hooby jest modelarsto i gry.Jestem przyjacielski i towarzyski :)

Skype:danielosmaly

Ortografia O/10 :8,5

Co sadzę o czitach:Sądze ze są głupie bo ułatwiają grę i to jest bez sensu po co se grę psuć i nudzić ?

Nick w grzę:wiru98

Opublikowano

Wiek :13

Imię :Mateusz

Zainteresowania :Gry komputerowe,informatyka różne sporty (więcej niżej:P)

Coś o sobie (2-3 zdania) :Mam na imię Mateusz,ale chyba już to wiesz;D.Lubię sporty-zwłaszcza piłkę nożną i siatkówkę. Lubię szkicować, jestem otwarty na nowe znajomości:)

Skype :Podam na pw

Ortografia 0/10 :9/10.Każdemu zdarzają się błędy;)

Co sadze o czitach :są niepotrzebne i tylko psują grę. Nie widzę sensu ich używania....No niestety NIEKTÓRZY ludzie próbują sie wyrużniać przez cheaty.(chodzi o x'ray = diamentowy set:) -,-

Nick w grze :En0iR

Opublikowano

Wszyscy up zostali dodani, przepraszamy że musieliście tyle czekać lecz miałem nie co małe problemy z ocenami i dzisiaj dopiero dotarłem do komputera, zapraszam do gry oraz pozdrawiam, Short. (Nabór na Adminów którzy często będą grali i ogarniali na serwerze gdy mnie nie ma).

"Sprzęt nie czyni gracza dobrym, ale pomaga dobremu być jeszcze lepszym" ~ Ja

Opublikowano

Podanie

Wiek : 15 Lat.

Imię : Damian.

Zainteresowania : Gry,Grafika.

Coś o sobie (2-3 zdania) : Graem juz na tego typu serwerze.

Pogra bym tu z normalnymi ludzmi .

Skype : Posiadam.

Ortografia 0/10 : 8.5/10

Co sadze o czitach : Bleee.

Nick w grze : TheBodziak

Opublikowano

Wiek : 16

Imię : Dawid

Zainteresowania : Siatkówka, komputery, gry, muzyka

Coś o sobie (2-3 zdania) : Mam na imię Dawid. Mam 16 lat. Pochodzę z małej miejscowości w województwie podlaskim.

Skype : dafcio.bielo

Ortografia 0/10 : 10

Co sadze o czitach : Ble, ble. Fuj, fuj.

Nick w grze : BielciU

Opublikowano

Dodany zapraszam

 

 

ps.400 post :D

"Sprzęt nie czyni gracza dobrym, ale pomaga dobremu być jeszcze lepszym" ~ Ja

Opublikowano

Wiek : 14 (Rocznikowo 15)

Imię : Sebastian

Zainteresowania : Sport, komputery, gry komputerowe

Coś o sobie (2-3 zdania) : Cześć, mam na imię Sebastian i mam 14 lat. Interesuję się sportem, w szczególności piłką nożną, komputerami oraz oczywiście Minecraft'em. Wolny czas spędzam przed kompem lub ze znajomymi. Co do Minecraft'a to mam spore doświadczenie, gram od wersji Alpha. Mam nadzieję że na tym serwerze będę się świetnie bawił i że może uda mi się poznać kilka ciekawych osób. Pozdrawiam.

Skype : sebastian.s.13

Ortografia 0/10 : 8

Co sadze o czitach : Moim zdaniem są zupełnie zbędne i tylko psują zabawę podczas gry.

Nick w grze : Sored

Opublikowano

Wiek : 16 lat

Imię : Adam

Zainteresowania : Muzyka , Biegi

Coś o sobie (2-3 zdania) : Uwielbiam muzykę :). Na co dzień chodzę do 1 LO. Prowadzę też serwery Minecraft. Jestem miły jak inni są mili :).

Skype :Tak

Ortografia 0/10 : 9,5 (Czasami jak słowo jest dziwne).

Co sadze o czitach : Nienawidzę ich! I jako administrator i jako gracz.

Nick w grze : BloodJoker243

Opublikowano

Mam pytanie, dlaczego zostałem usunięty z WL. Pograłem z 15 minut, za godzinę próbuję wejść i wyskakuje komunikat że nie jestem na WL ;c

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...