Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Śmieszne i dziwne sytuacje szkolne :)


mari100

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Chciałbym rozpocząć temacik z śmiesznymi i dziwnymi sytuacjami szkolnymi z tego roku :P Bo zapewne wielu użytkowników mpcforum jeszcze chodzi do szkoły :) To może ja zacznę...

 

W szkole po lekcji matematyki idę do nauczyciela spytać się co mi wychodzi na półrocze. Spojrzał w laptopiku i wychodzi 3. Ucieszony wracam do domu i patrzę - Coś w skrzynce pocztowej leży !! . Okazuje się, że to list ze szkoły, otwieram go i czytam, że mam zagrożenie z matematyki i mi wychodzi 1 :D :D Na następny dzień idę do nauczyciela i się pytam o co chodzi z tą oceną .. A on odpowiada, że chyba nie wstawiał jeszcze ocen do dziennika... :) Taka mała dziwna historyjka :)

 

Zapraszam do pisania waszych historyjek :D

Opublikowano

Kumplowi włączyło się porno na klasówce (cisza a tu nagle coraz głośniejszy orgazm).

Single Player  Inne MMO  exModerator ► Degradacja ► exModerator

Opublikowano

To był ostatni dzień w szkole w technikum, wszyscy wyszli, ja zostałem, wyciągnąłem didlo, i uprawialiśmy sex z nauczycielką, później dołączył się jej mąż i mój kolega. Taka mała dziwna sytuacja :D

1390144171-U592769.png


Opublikowano

Hahaha :D

@daniel741

A mama wie, że takie rzeczy wypisujesz?! Marzenia, mmm Marzenia :D

@Legenda

Tutaj wierzę :D Bo u mnie była podobna sytuacja, na lekcji angielskiego :P Babka młoda nas uczy, bo 30 lat jeszcze nie ma i się dość zdziwiła :D

Opublikowano

Historia jeszcze z gimbazy...

 

No tak, nadeszła 3 klasa gimbazy i wjebali nam (zresztą jak co roku) nowego nauczyciela od matmy. Takie to było kurewskie babsko, że aż szkoda opowiadać. Baba w wieku emerytalnym co na każdej lekcji truje "w kwietniu czeka was egzamin" i niczym Karol S. opowiada suche żarty... Na każdej imprezie pierwszy toast był taki: "no to niech ta kurwa zdechnie". Pierwszy semestr jakoś na 2 wyjebałem (no nie jakoś, bez zagrożenia byłem :P). W drugim to sie już pojebał całkiem. Pamiętam, był to poniedziałek - dokładnie 14 maja (dzień przed urodzinami zajebisty prezent xD) - a że w poniedziałki mieliśmy 2x matme rano to jak zawsze czekamy. Gdy dzwonek zadzwonił po 2 minutach żeśmy się zdziwili bo ta szmata przychodziła czasami przed dzwonkiem czasami maks 10-30s. Po 5 minutach przyszła do mas vice dyra i mówi, że pani R. nie będzie bo jest chora. Klasa wpadła w szał radości - dosłownie xD . Miała zwolnienie na 2 tyg ale w szkole się nie pojawiła, w sumie to nawet lepiej. A ja w tym czasie u innego nauczyciela (też starej babki, ale o niebo lepszej) poprawiłem marne 1+ na 3 :)

Nie bywam już na forum, jeżeli masz sprawę wal na FB...


Opublikowano

Koles sciagnal spodnie i sie przeszedl po klasie... koles uciekl przez okno ze szkoly... W innej szkole opowiadali ze na lekcji jarali jointy :P Koles rzucal plecakiem i rozpierdolil lampe ;p A to wszystko na lekcji POlskiego bo mamy taka nauczycielke co sobie nei radzi z nami w naszej szkole jest praktycznie patologia hhahah bo dzieje sie tam naprawde zle xD

Opublikowano

Ehh.. U mnie nauczyciele przedmiotów, którzy sobie nie radzą to:

1. Ksiądz ... ( Co za ch** z niego tak pozatym... ) :P

2. Plastyka

3. Muzyka

A największy spokój jest na lekcji matematyki i geografii .

Opublikowano

To był ostatni dzień w szkole w technikum, wszyscy wyszli, ja zostałem, wyciągnąłem didlo, i uprawialiśmy sex z nauczycielką, później dołączył się jej mąż i mój kolega. Taka mała dziwna sytuacja :D

 

Chyba kolego musiało ci się coś przyśnić .

 

Co do tematu .

Na lekcji religii zajebanie całej ściany herbatą Ice Tea .

 

@Down:

 

Angielski - nauczycielka coś tam gada gada, a w pewnym momencie kolega tak beknął, choćby z jakiegoś subwoofera :D I było... [imię] jak ty się zachowujesz! a on : yyy... a no przepraszam xD

 

Leże normalnie xD

1364047611-U477327.png

 

STOP komentarzom typu: "AMD to gówno"! Zanim coś napiszesz, to pomyśl jak odbiorą to inni !

 

 

 

Nie pisać mi na PW w sprawach pomocy od tego macie dział komputery!!!

I nie pomagam na PW!

 

 

 

 

gardenscapes cheats

 

bakery story 2 cheat

Opublikowano

Angielski - nauczycielka coś tam gada gada, a w pewnym momencie kolega tak beknął, choćby z jakiegoś subwoofera :D I było... [imię] jak ty się zachowujesz! a on : yyy... a no przepraszam xD


Masz jakiś problem bądź pytanie dotyczące komputera? Napisz do mnie, a postaram się ci pomóc.

Opublikowano

1 sytuacja .

 

nauczycielka schyla sie przedemną ( dupą ) zdejmuje majty jej i sobie ( miała strigni ) i ładuję ją w dupala :D

 

2 . sytuacja ( prawdziwa )

 

na lekcji tak sie zjebałem ze każdy do okna pospierdalał ( bąk był oczywiście niekątrolowany . hmmm brzmiał jak odpalanie traktora )

Opublikowano

Ten sam, któremu włączyło się porno, zaczął gmerać sobie w genitaliach, gdy patrzyła na to z fascynacją nauczycielka.

Single Player  Inne MMO  exModerator ► Degradacja ► exModerator

Opublikowano

To było jeszcze w gimnazjum. Nauczyciel od matmy przygotowywał jakiś konkurs wojewódzki. Strasznie przejęty sytuacją zwłaszcza, że coś mu tam nie wychodziło po jego myśli wchodzi do naszej klasy, siada i zwyczajnie sprawdza listę obecności. W pewnej chwili do klasy wpada kumpel, który dosłownie spóźnił się o kilka minut.

Nauczyciel: O [nazwisko] ładnie to się tak spóźniać? Nigdy się nie nauczysz przychodzić punktualnie? Zapraszam Cię na korytarz.

 

W tej chwili matematyk złapał jego plecak i wyrzucił go za drzwi. Zamkną drzwi na klucz, złapał flakon na kwiaty i z impetem jebnął nim o ścianę. Chwile pogadał, usiadł i dalej prowadził już lekcje.

Venspng_xwxpqhq.png

Opublikowano

Zaczęła się lekcja, pani od polaka wchodzi pierwsza do klasa, potem moja cała klasa + jakiś gość z innej klasy :)

Wszedł do klasy, i schował się za ostatnią ławką pod nogami swojego kolegi. ^_^

Każdy na lekcji był wesolutki, pani nie wiedziała co jest z klasą.

Następnie zaczęła chodzić po całej klasie sprawdzając, czy każdy ma pracę domową.

Zauważyła go i spytała się, czy całą lekcję tu siedział i co tu robi.

On tam chyba naćpany był, bo mało co umiał powiedzieć.

 

Skończyło się na tym, że po półtora tygodnia potem, policja otoczyła szkołę i zabrała kolesia za Warszawę do ośrodka dla noobów :D on jeszcze był 2 raz w tej klasie, ale jeszcze większa beka była, bo wtedy akurat pani go obgadywała :P

Opublikowano

Zapytałem księdza który uczył mnie religii jak się nazywa jego syn i ile ma centymetrów ma jego penis po czym mnie wyjebał z lekcji. True story.

pozdrawiam heniuś

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...