Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Polska policja cyberprzestępczości departament VIRUS !


PainTheKill

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam ostatnio wyskakiwał mi taki virus przy włączaniu kompiutra.

Jest jakiś sposób aby to gów** się nie pojawiało ???

Nie pisać że format bo format to w ostateczności.

RGFya0ZpdGNoX19fZXVuZV9fXzk0X19fTlVMTF9fXzNfX18xMDBfX19Qb2xhbmQucG5nX19fNV9fX25vbmVfX18wMDAwMDBfX181djU=.png
Opublikowano

To nie jest wirus rządu Polskiego, bo gdyby tak było. To orzełek na godle miałby koronę, a ma? Nima. ;)

 

Czego to ludzie nie wymyślą, by wyłudzić kasę. :D

Opublikowano

uruchom komputer w trybie awaryjnym i odpal Combofix'a

 

Skończ pieprzyć głupoty.

Ja nie wiem kto ci wgl dał Mentora -.-

 

 

PainTheKill

 

Zrób loga OTL w trybie awaryjnym i przedstaw wynikowy raport.

1364047611-U477327.png

 

STOP komentarzom typu: "AMD to gówno"! Zanim coś napiszesz, to pomyśl jak odbiorą to inni !

 

 

 

Nie pisać mi na PW w sprawach pomocy od tego macie dział komputery!!!

I nie pomagam na PW!

 

 

 

 

gardenscapes cheats

 

bakery story 2 cheat

Opublikowano

Zrób loga OTL w trybie awaryjnym .

 

Skończ pieprzyć głupoty.

Ja nie wiem kto ci wgl dał Mentora -.-

 

 

PainTheKill

 

Zrób loga OTL w trybie awaryjnym i przedstaw wynikowy raport.

OK, pieprze głupoty, szkoda tylko że u mnie to zadziałało, ten syf ukrywa się w autostarcie... logi są niepotrzebne do tego

819531478353821175209.gif

Opublikowano

OK, pieprze głupoty, szkoda tylko że u mnie to zadziałało, ten syf ukrywa się w autostarcie... logi są niepotrzebne do tego

 

Wiesz potem jak mu Combofix spieprzy coś w kompie to potem mu pomóż rozwiązać problem.

Może i zadziała ,ale użycie Combofix to jest loteria może i usunie wirusa ale może także pogorszyć stan i pracę systemu.

Więc jak nie wiesz to się nie odzywaj .

Jeżeli mi nie wierzysz to się zapytaj profesionalistki Picasso (jeśli wgl wiesz kto to)

 

Tu masz opisane jak stworzyć OTL.

http://www.mpcforum.pl/topic/679592-tutlogi-co-i-jak/

1364047611-U477327.png

 

STOP komentarzom typu: "AMD to gówno"! Zanim coś napiszesz, to pomyśl jak odbiorą to inni !

 

 

 

Nie pisać mi na PW w sprawach pomocy od tego macie dział komputery!!!

I nie pomagam na PW!

 

 

 

 

gardenscapes cheats

 

bakery story 2 cheat

Opublikowano

moj kolega mial to samo ale odlaczylismy internet i przeskanowalismy komputer + usunelismy pliki temp (w trybie awaryjnym) i pomoglo

Opublikowano

hahaha u mojego kumpla wyskakiwało

 

"Stop rozprzestrzenianiu się pornografii komputerowej !"

 

xD

 

Włącz przywracanie systemu. To pomoże.

limbo-spider-800x100.jpg

Opublikowano

jeśli ma się nie wiadomo jak scrackowany system, najebane kolorowych gadzetow, wyglad visty na xp, to naprawde mozna sie martwic ze combofix cos poprzestawia, ale combofix to jest najlepsze narzedzie do przywracania systemu prawie jak po instalacji, (pliki systemowe, domyslne ustawienia)

Opublikowano

jeśli ma się nie wiadomo jak scrackowany system, najebane kolorowych gadzetow, wyglad visty na xp, to naprawde mozna sie martwic ze combofix cos poprzestawia, ale combofix to jest najlepsze narzedzie do przywracania systemu prawie jak po instalacji, (pliki systemowe, domyslne ustawienia)

 

Poczytaj to :

http://www.mpcforum.pl/topic/762549-tut-skutki-uzywania-combofix/#entry5563596

 

Przepraszam nie to dałem .

1364047611-U477327.png

 

STOP komentarzom typu: "AMD to gówno"! Zanim coś napiszesz, to pomyśl jak odbiorą to inni !

 

 

 

Nie pisać mi na PW w sprawach pomocy od tego macie dział komputery!!!

I nie pomagam na PW!

 

 

 

 

gardenscapes cheats

 

bakery story 2 cheat

Opublikowano
jeśli ma się nie wiadomo jak scrackowany system, najebane kolorowych gadzetow, wyglad visty na xp, to naprawde mozna sie martwic ze combofix cos poprzestawia, ale combofix to jest najlepsze narzedzie do przywracania systemu prawie jak po instalacji, (pliki systemowe, domyslne ustawienia)

 

Zaraz dodam do regulaminu warn za polecanie combofixa. Poczytaj sobie co ten program robi w systemie a potem pierdol.

 

 

@UP szybszy

Opublikowano

Zaraz dodam do regulaminu warn za polecanie combofixa. Poczytaj sobie co ten program robi w systemie a potem pierdol.

 

 

@UP szybszy

 

To że coś jest dobre i skuteczne ma być zakazane ?

 

Combofix jest skuteczny i jeśli wy go nie umiecie używać , nie znaczy że ktoś inny ma go nie używac. Ty już nie szpanuj kidmodem i że będziesz zakazywał programu , lol...

 

Co prawda sa virusy specyficzne i te inne , z ktorymi cos innego sobie poradzi albo nie. Ale bynjamniej nie zakazujcie używania combofixa...

Opublikowano

Po co używać tego shitu ? przez OTL można wywalić prawie wszystko, tego czego nie da rady zrobisz czymś bardziej zaawansowanym.

 

Jak już uzywać skanera to nie shitowskiego combofixa tylko Dr.Web Cure It

 

I nie mam kidmoda tylko opiekuna

Opublikowano

To że coś jest dobre i skuteczne ma być zakazane ?

 

Combofix jest skuteczny i jeśli wy go nie umiecie używać , nie znaczy że ktoś inny ma go nie używac. Ty już nie szpanuj kidmodem i że będziesz zakazywał programu , lol...

 

Co prawda sa virusy specyficzne i te inne , z ktorymi cos innego sobie poradzi albo nie. Ale bynjamniej nie zakazujcie używania combofixa...

 

Nikt tu nie zakazuje używania Combofixa.

Jeśli się nie znacie to nie powinniście polecać tego programu użytkownikom.

Na swoim używajcie z własnej woli , ale później mi tu nie płaczcie że po Combofixie same problemy macie .

Pozdrawiam.

1364047611-U477327.png

 

STOP komentarzom typu: "AMD to gówno"! Zanim coś napiszesz, to pomyśl jak odbiorą to inni !

 

 

 

Nie pisać mi na PW w sprawach pomocy od tego macie dział komputery!!!

I nie pomagam na PW!

 

 

 

 

gardenscapes cheats

 

bakery story 2 cheat

Opublikowano

mama ci powiedziala ze nie wolno uzywac combofixa, i teraz nie polecasz innym, a moze sam cos zjebales i zwalasz na program

Opublikowano

mama ci powiedziala ze nie wolno uzywac combofixa, i teraz nie polecasz innym, a moze sam cos zjebales i zwalasz na program

 

Akurat Fr3sh zna lepiej bazy danych wirusów i OTL + Combo niż ty, więc twoja wypowiedź jest zbędna. Nie raz było tu multum tematów, że usunęli wirusa CF'em, a potem im się system sypał, bo usunął system files.

Opublikowano

skąd mieć tego wirusa?

Wyłącz avasta i lataj po linkach znajomych typu na facebooku 'Wyglądasz jak dziwka skrócony_link" albo "Patrz jaki pedzio skrócony_link".

:makka: DajGrzdyla - s.56 Diumar  <3  <3

 

 

808911489533930136490.jpeg

Opublikowano

Otwórz OTL i w oknie własne opcje skanowania :

 

:OTL

O4 - HKLM..\Run: [] File not found

O6 - HKLM\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\policies\Explorer: NoActiveDesktop = 1

O6 - HKLM\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\policies\Explorer: NoActiveDesktopChanges = 1

 

:Files

C:\Users\Grzybu2\wgsdgsdgdsgsd.dll

C:\ProgramData\dsgsdgdsgdsgw.pad

 

:Commands

[emptytemp]

 

I klik na wykonaj skrypt .

Jest duzo pustych wpisow i system mocno zasmiecony.

Niestety nie dam rady tak duzego skryptu wykonac na telefonie bo ten skrypt robilem na telefonie.

Mam grype i nie zabardzo moge z lozka wstawac .

Jak wyzdrowieje obiecuje ze jeszcze ze zrobie ci ten skrypt.

U gory skrypt co dalem to na usuniecie UKASHA zebys normalnie korzystal z komputera .

 

Do wszystkich :

Jestem chory i niewiem kiedy wyzdrowieje wiec z pomoca moze byc kiepsko .

Jak wyzdrowieje to nadrobie te zaleglosci .

Pozdrawiam.

1364047611-U477327.png

 

STOP komentarzom typu: "AMD to gówno"! Zanim coś napiszesz, to pomyśl jak odbiorą to inni !

 

 

 

Nie pisać mi na PW w sprawach pomocy od tego macie dział komputery!!!

I nie pomagam na PW!

 

 

 

 

gardenscapes cheats

 

bakery story 2 cheat

Opublikowano

LOLOLOLO ludzie to jest proste

odpalasz system w trybie awaryjnym (przez to nie odpali ci sie ten "wirus")

odpalasz msconfig > zakładka Uruchamianie > szukasz pliku ktory ma inna sciazke dostepu niz HKCU\SOFTWARE...... > w moim przypadku plik nazywal sie runctf

 

niepotrzebne sa żadne programy zmyslne wystarczy system + na przysłosc byle jaki antyvirus oczywiscie polecam ESET

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...