Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy wiesz, ze w minecrafcie przez JEDNĄ WERSJĘ bylo cos kilka razy straszniejszego od Herobrine?


umotex12

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie, ta wersja nadawałaby się do ` horroru roku ` xD

 

Źle się wyraziłem...To jest SlenderMan w MineCraft :D

 

@Edit

Jakby komuś udało się zrobić mu fotkę i wstawić będę wdzięczny xD

y6eft.gif

Opublikowano

Ok ludzie mam jakiś materiał, ale na nic nie trafiłem (na razie) Zmontuje to i dam tutaj (kilka bugów mnie tam spotkało xD) Będę dalej to nagrywał do momentu kiedy nie trafie na to coś (lub stwierdzę, że tego nie ma)

Opublikowano

Wiem co to było :D

Wejdźcie sobie w np. najnowszy minecraft 1.4.6 (chociaż zaraz 1.4.7)

W bin i w minecraft.jar otwórzcie folder mobs i tam macie pigzombie.png i to było właśnie to :)

Pozdrawiam jak dla mnie temat do zamknięcia :/

Minecraft staje się coraz lepszy i mam gdzieś czy komuś się to podoba czy nie!

Opublikowano

Wiem co to było :D

Wejdźcie sobie w np. najnowszy minecraft 1.4.6 (chociaż zaraz 1.4.7)

W bin i w minecraft.jar otwórzcie folder mobs i tam macie pigzombie.png i to było właśnie to :)

Pozdrawiam jak dla mnie temat do zamknięcia :/

O lol co to jest nie widziałem tego nigdy w netherze ! (ironia)

Opublikowano

Źle się wyraziłem...To jest SlenderMan w MineCraft :D

 

@Edit

Jakby komuś udało się zrobić mu fotkę i wstawić będę wdzięczny xD

 

Ss`a nie zrobisz, nie zdązysz.

 

 

@UP`y które pobierają.

 

Strzeżcie się, jest z czego sikać, najlepiej w nocy ^_^

Głośniki full, polecam, horror.

Opublikowano

up

 

Skro tyle razy TO widziales to moze nagraj to :P

Wystarczy w nocy (w grze) wlaczyc bandicama czy frapsa, chodzic chwile i powinien ci sie objawic :P

 

Cały czas trwa dyskusja na temat przewagi DJów nad funkcją shuffle w winampie ~Paulo Coelho

Opublikowano

Haha, czytałam komentarze to aż pobrałam :D coś czarnego mi śmigało :3 jak się do mnie tepło.. o.O ale to mnie bardziej zaskoczyło niż przestraszyło &^&^&

1470jk.jpg
Opublikowano

up

 

Skro tyle razy TO widziales to moze nagraj to :P

Wystarczy w nocy (w grze) wlaczyc bandicama czy frapsa, chodzic chwile i powinien ci sie objawic :P

Oke, oke ;)

Tylko poczekajmy do wieczora :)

Opublikowano

W nocy,mialem na mysli noc w grze nie ma co czekac do wieczora :D

 

Cały czas trwa dyskusja na temat przewagi DJów nad funkcją shuffle w winampie ~Paulo Coelho

Opublikowano

` skoro tyle razy to widziałeś ` <- widziałem to 2 razy i za drugim wyłączyłem gre, nadal czekamy do wieczora :D

Opublikowano

Jakby coś było to ludzie, by nie dali spać :D

 

Skin notha jest czarny :) Skąd wiadomo, że gra nie pobierała rekordów z internetu? Wtedy nie musiała by mieć postaci w plikach gry :).

 

Tylko tak byście myśleli :D

Kiedyś myślałem, że jestem elfem, ale tata powiedział, że jestem nikim i tak już zostało....

vvv Potrafisz tworzyć serwer? Sprawdź! vvv

 

 

Poszukuję kogoś kto przygotuje mi serwer na wersję Pocket Edition. Oferuję opłacalną współpracę. Więcej info WYŁĄCZNIE na priv

 

Opublikowano

Coś szarego , szybko znikającego ... ? Jeśli to jest małe to może bag z silverfishem on jeste mały i szybki a przytej wersji akurat wychodził może się zbagował i tak wyszło ? Ale ale w tamtym temacie to mnie poruszyło Jeb poprawił szybko pewien błąd i mamy już Minecraft Release Candidate 2

Może ten tajemniczy błąd to to czego szukamy ?

matise00.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...