Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Problem - Minecraft, wyskakujący błąd przy włączeniu gry


Diuus

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam prośbę

mam problem ogółem z grą " Minecraft"

i gdy ją odpalam wyświetla mi się "komunikat , bład"

i jak by ktoś wiedział o co chodzi to proszę o pomoc i dziękuje

 

Oto zdjęcie :

 

 

iyf5hj.jpg

 

 

PS oczywiśćie wczęsniej grałem już minecrafta i nigdy przedtem nic podobnego

nie wyskakiwało mi ale akurat teraz

jak ktoś wie proszę o pomoc :/

 

i jeszcze jedno jak popełniam błędy w pisowni to przepraszam ale nie mieszkam w polsce

 

 

za pomoc daje gift-code do minecrafta

 

 

 

Jakby co trochę się już pobawiłem minecraftem

 

co zrobiłem , dałem laucher minecrafta do dysku C:\ uruchamiałem gre ale gdy klikam login to jest black screen i nic dalej :/

 

A więc tak próbuje ten błąd cały czas naprawić i coś takiego zrobiłem już

dałem launcher MC do Dysku (Nowej Partycji)

i launcher mi się uruchamia robiłem to z Piratem

 

kqjrpd.jpg

 

klikam Force Update

mam Black_Screen

a w .minecraft jest tylko to

 

gz4uwp.jpg

 

 

a więc jak to naprawić

lg8ppp.jpg jestem Proo Eloo Fajnyyy 110/100 % :D yeaah

Opublikowano

Próbowałeś reinstal Minecraft? Jakiś plik może skopany i trzeba odnowa instalować.

Opublikowano

@2up próbowałem i nic :/ reinstall nic nie dał

 

@up ale jak mam update zrobić jak do gry wejść nie mogę ??

lg8ppp.jpg jestem Proo Eloo Fajnyyy 110/100 % :D yeaah

Opublikowano

@up2 To Force Update tym bardziej

Zainstaluj od nowa Jave, może coś z nią nie tak ;)

Opublikowano

@2up ale dajmy inne gry na javie to wszystko Okk jest :/ ale spróbuję

 

MVC ściągnij i wybierz wersje ;d

 

dobry pomysł mam MVC to odpalam :P

lg8ppp.jpg jestem Proo Eloo Fajnyyy 110/100 % :D yeaah

Opublikowano

Inne gry mogą ci działać ale plik który odpowiada za Minecraft może być skopany :D Tak mi kolega tłumaczył ;__;

 

Błąd podczas otwierania pliku media. Proszę przenieść ten plik do ascii-jedyną ściężką takich jak C: \

Spróbuj jak Java nie przejdzie przenieść Minecraft.exe np do D: \

Opublikowano

Inne gry mogą ci działać ale plik który odpowiada za Minecraft może być skopany :D Tak mi kolega tłumaczył ;__;

 

może i tak :/

lg8ppp.jpg jestem Proo Eloo Fajnyyy 110/100 % :D yeaah

Opublikowano

po reinstallu javy nadal nic ten sam błąd :( to tera MVC powodzenia xD

 

 

 

jednak MVC nic nie dało ;(

lg8ppp.jpg jestem Proo Eloo Fajnyyy 110/100 % :D yeaah

Opublikowano

Błąd podczas otwierania pliku media. Proszę przenieść ten plik do ascii-jedyną ściężką takich jak C: \ - ENGLISZ NIGDY NIE KŁAMIE :D

Spróbuj jak Java nie przejdzie przenieść Minecraft.exe np do D: \

Opublikowano

@up wiem co tam piszę ale taki mały problem lapka mam a tylko mam C/ xD

moja inteligencja w postach heh

lg8ppp.jpg jestem Proo Eloo Fajnyyy 110/100 % :D yeaah

Opublikowano

Masz najnowszą wersję sterowników ?

 

Tak mam najnowsze , ostatnio grałem w MC 1 tydzień temu a dziś takie własnie błędy xD

lg8ppp.jpg jestem Proo Eloo Fajnyyy 110/100 % :D yeaah

Opublikowano

Ja na twoim miejscu usunoł bym cały folder .minecraft znajdziesz ten folder jak wpiszesz w wyszukiwaniu %appdata% . Po jego usunięciu minecraft odnowa ci się włączy .

Pamiętej aby mieć wyłączonego minecrafta podczas usuwania folderu. Albo powież lanchera do mc z innej strony . Pozdrawiam i myśle ,że ci pomogłem . :)

Opublikowano

To samo mu napisałem .. Nie może włączyć minecraft. Przeczytałeś chociaż posty ?

Opublikowano

Ja na twoim miejscu usunoł bym cały folder .minecraft znajdziesz ten folder jak wpiszesz w wyszukiwaniu %appdata% . Po jego usunięciu minecraft odnowa ci się włączy .

Pamiętej aby mieć wyłączonego minecrafta podczas usuwania folderu. Albo powież lanchera do mc z innej strony . Pozdrawiam i myśle ,że ci pomogłem . :)

 

proszę o to &appdata% żeby nie było dałem malutki ekran brak .minecraft usuwałem !! dziś

cdq62x.jpg

lg8ppp.jpg jestem Proo Eloo Fajnyyy 110/100 % :D yeaah

Opublikowano

@reff

to jest mój %appdata%/.minecraft/bin

 

l7rfrh.jpg

lg8ppp.jpg jestem Proo Eloo Fajnyyy 110/100 % :D yeaah

Opublikowano

Zmień to coś co WinRAR'em otwierasz (nazwa to minecraft) dodaj na końcu .jar

powinno działać

Siemanko :> Jeśli pomogłem dostanę +? :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...