Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wypowiedzcie się na ten temat.(Pepe Animal)


Rafi.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Piszecie na niego jakby nie wiadomo co zrobił, jeszcze bym rozumiał gdyby zabił kilka osób xD Jak było wyżej wspomniane, może i jest jigsawem ale za to zajebiście gra na obronie.

 

Zabił - nie wiem czy to rozumieć dosłownie w jego przypadku ,ale to co robi już przekracza wszelkie granice moralne i fizyczne. Jest zajebisty w obronie bo kosi równo z trawą i może dlatego ma tylko 60 żółtych kartek. Najlepsi obrońcy bez tego potrafią czyścić przedpole karne.

  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Zabił - nie wiem czy to rozumieć dosłownie w jego przypadku ,ale to co robi już przekracza wszelkie granice moralne i fizyczne. Jest zajebisty w obronie bo kosi równo z trawą i może dlatego ma tylko 60 żółtych kartek. Najlepsi obrońcy bez tego potrafią czyścić przedpole karne.

 

W poprzednim sezonie miał tyle samo żółtych kartek co 10 barcelony ;x

1393461645-U349224.png

Opublikowano

Pomijając fakt taki, że niektóre sytuacje były wyjęte z kontekstu a część przysymulowana, to okej. ;)

 

Wiele zawodników jest dosyć agresywnych na boisku, a Wy cały czas o Pepe - najlepiej przysumulował Dani Alves, jak piruet zrobił. :D

Opublikowano



I graj tu w piłkę nożną.. jak na każdym kroku chamstwo i kłamstwo. Alves, Pepe, Fabregas, Marcelo itd

Things have changed. Forever.


314x177-many-faces-of-aj-lee.jpg

Opublikowano

Jeju ogar z tym '' lol '' nauczyliście sie co to znaczy i się będziecie cieszyć?

 

na filmiku dobre . Kopał go jak zobaczył ,ze sędzia leci z czerwoną kartką to kisiel w majtkach i zaczął przepraszać tego piłkarza .

 

Ten koleś co napisał ,ze pepe nie powinien za takie coś grać . szczerze w łeb sie jebnij ...

 

to jak by powiedzieć ,ze za kupienie wódki nie powinno się jej pić ... łoemgie ...

 

fauluje bo jest zagrożenie bramki ,ale pierwsza akcja godna sztuki w morde :)

 

kiedyś puszczą komuś nerwy i w łeb dostanie to będzie mieć

 

visca el barca : real -16 ^^

 

/ edit

 

Pomijając fakt taki, że niektóre sytuacje były wyjęte z kontekstu a część przysymulowana, to okej. ;)

 

Wiele zawodników jest dosyć agresywnych na boisku, a Wy cały czas o Pepe - najlepiej przysumulował Dani Alves, jak piruet zrobił. :D

 

dziecko nie wiedzące nic o piłce nożnej prasa madrycka to przerobiła jebnij taki piruet nie wybijając się z jednej nogi . rusz czasem mózgiem

Opublikowano

Jeju ogar z tym '' lol '' nauczyliście sie co to znaczy i się będziecie cieszyć?

 

 

Tak kurwa. Będę się cieszył.

1393461645-U349224.png

Opublikowano

 

I graj tu w piłkę nożną.. jak na każdym kroku chamstwo i kłamstwo. Alves, Pepe, Fabregas, Marcelo itd

 

Dokładnie , dokładnie, on sam jak fauluje i jeszcze udaje ,że go brutalnie sfaulowali.

Opublikowano

Pepe i Ramos najwięksi idioci Realu. Co tam. Kopią jak pojebani a lekko ktoś ich dotknie to kurwa nurkuje 3metry do przodu

a7a3b8122182356e.png.8036b3d7be84292c9ea465f2360fa784.png

Opublikowano

Pepe i Ramos najwięksi idioci Realu. Co tam. Kopią jak pojebani a lekko ktoś ich dotknie to kurwa nurkuje 3metry do przodu

 

Pepe rozumiem - dosyć często fauluje, jednak w przypadku barcelony większośc to symulacja.

Ale Ramos? Ramos jest dosyć ofensywnym napastnikiem, typowym jak w lidze angielskiej, ale on przecież nie popełnia takich fauli.

Co do nurkowania to wydaje mi się, że raczej Barcelona a nie Real, bez przesady.

Opublikowano

Pepe rozumiem - dosyć często fauluje, jednak w przypadku barcelony większośc to symulacja.

Ale Ramos? Ramos jest dosyć ofensywnym napastnikiem, typowym jak w lidze angielskiej, ale on przecież nie popełnia takich fauli.

Co do nurkowania to wydaje mi się, że raczej Barcelona a nie Real, bez przesady.

 

Widać sezonowy kibic realu . Ramos był ogłoszony w którymś tam 2008/9 najbrutalniejszym z obronców ...

 

ale musze przyznać ramos gra pięknie w obronie oczywiście faul mu sie zdarzy

 

barca gra klepą 1000 podań w meczu , elo

 

a real wypierdala piłke do ronaldo - strzeli nie strzeli . raz na mecz przyjmą inną taktyke i troche poklepia .

 

bo jak by pique grał jak pepe to by tego :

 

- ozila

- maryje

i wielu innych z kurewskich zdmuchnął

 

 

real to był zajebisty jak był bekcham , zinedine , ronaldo wtedy to zdobywali mistrzostwa ,a teraz to z jakimś gównem jak malaga przegrywają . BITCH PLEASE .

 

przyznam barca ma jakieś 2 akcje w meczu gdzie symuluje ale nie to co real - http://www.cda.pl/vi...zy-Realu-Madryt 6: 42 - płacz bo nie ma karnego hahaahahahahaahahahahhahah

 

I z barcy nikt się nie marze ( płacze ) a ronaldo to ktoś go za koszulke pociągnie i płacz odrazu ... i było mówione ,ze przed meczem ronaldo jest ,, poprawiany '' w sensie make-up i te inne .

 

kurewscy!

 

o i najbardziej mi szkoda tam Casilliasa . sam powiedział ,ze nie podoba mu sie gra kolegów

Opublikowano

Pepe to największy boiskowy cham, a Di Maria symulant. Dobra paka z nich.

Things have changed. Forever.


314x177-many-faces-of-aj-lee.jpg

Opublikowano

Każdy z piłkarzy, nie ważne czy Realu, czy Barcelony czasami brutalnie fauluje i symuluje, jednak co do symulacji, to chyba nie zaprzeczycie, że większych niż wasz Mascherano, Busquets i potem pretensje do sędziów gdy oni symulują całej drużyny.

 

http://www.youtube.com/watch?v=gYEy5XWKpnY

 

Widać sezonowy kibic realu . Ramos był ogłoszony w którymś tam 2008/9 najbrutalniejszym z obronców ...

 

ale musze przyznać ramos gra pięknie w obronie oczywiście faul mu sie zdarzy

 

barca gra klepą 1000 podań w meczu , elo

 

a real wypierdala piłke do ronaldo - strzeli nie strzeli . raz na mecz przyjmą inną taktyke i troche poklepia .

 

bo jak by pique grał jak pepe to by tego :

 

- ozila

- maryje

i wielu innych z kurewskich zdmuchnął

 

 

real to był zajebisty jak był bekcham , zinedine , ronaldo wtedy to zdobywali mistrzostwa ,a teraz to z jakimś gównem jak malaga przegrywają . BITCH PLEASE .

 

przyznam barca ma jakieś 2 akcje w meczu gdzie symuluje ale nie to co real - http://www.cda.pl/vi...zy-Realu-Madryt 6: 42 - płacz bo nie ma karnego hahaahahahahaahahahahhahah

 

I z barcy nikt się nie marze ( płacze ) a ronaldo to ktoś go za koszulke pociągnie i płacz odrazu ... i było mówione ,ze przed meczem ronaldo jest ,, poprawiany '' w sensie make-up i te inne .

 

kurewscy!

 

o i najbardziej mi szkoda tam Casilliasa . sam powiedział ,ze nie podoba mu sie gra kolegów

 

Sezonowy kibic Realu? Nie wydaje mi się, by było czegoś jak najbrutalniejszy z obrońców, poza tym 3 lata temu. Co Ty gadasz? Real gra również zespołowo, podaniami, a to.

Co do tego - podają mu bo jest napastnikiem i to jednym z najlepszych na świecie? On najlepiej może wykończyć ta akcje, a jak nie to do Benzemy/Higuaina/Di Marii/Callejona.

Zresztą Real nie preferuje stylu Barcelony - jak największe posiadanie piłki, cały czas podania i nudna gra. Real ma po prostu gorszy sezon w tym roku, w poprzednim pamiętasz jak wygrywał? Mistrzostwo, daleko w LM, teraz wygraliśmy z wami puchar i bardziej się skupiamy na LM, bo ligi na 100% nie wygramy. Dba o swój wygląd, to aż tak złe? Popatrz sobie na Xaviego, skoro hejtujesz Ronaldo.

 

Z barcelony nikt nie płacze? Piłka nożna dla wielu zawodników to całe życie, jak coś przegrywają to po prostu czasami płaczą.

http://www.youtube.com/watch?v=v6Z45bcT4l8

 

Nie chce mi się dawać 100 filmików, next - Barca ma jakieś 2 akcje w meczu? Busquets, Mascherano? Real na 100% mniej symuluje od Barcelony, powie Ci to każdy - obojętnie czy fan Realu, Chelsea, Widzewu czy MANU.

Mam dosyć tej Twojej prowokacji o Realu, wszędzie o tym piszesz, brakuje Ci jakichkolwiek argumentów i wydaje mi się, że nie pamiętasz barcelony z Ibrahimoviciem, Thierry Henry, Keita. A teraz tylko Messi, Messi.

Opublikowano

Widać sezonowy kibic realu . Ramos był ogłoszony w którymś tam 2008/9 najbrutalniejszym z obronców ...

 

ale musze przyznać ramos gra pięknie w obronie oczywiście faul mu sie zdarzy

 

barca gra klepą 1000 podań w meczu , elo

 

a real wypierdala piłke do ronaldo - strzeli nie strzeli . raz na mecz przyjmą inną taktyke i troche poklepia .

 

bo jak by pique grał jak pepe to by tego :

 

- ozila

- maryje

i wielu innych z kurewskich zdmuchnął

 

 

real to był zajebisty jak był bekcham , zinedine , ronaldo wtedy to zdobywali mistrzostwa ,a teraz to z jakimś gównem jak malaga przegrywają . BITCH PLEASE .

 

przyznam barca ma jakieś 2 akcje w meczu gdzie symuluje ale nie to co real - http://www.cda.pl/vi...zy-Realu-Madryt 6: 42 - płacz bo nie ma karnego hahaahahahahaahahahahhahah

 

I z barcy nikt się nie marze ( płacze ) a ronaldo to ktoś go za koszulke pociągnie i płacz odrazu ... i było mówione ,ze przed meczem ronaldo jest ,, poprawiany '' w sensie make-up i te inne .

 

kurewscy!

 

o i najbardziej mi szkoda tam Casilliasa . sam powiedział ,ze nie podoba mu sie gra kolegów

 

 

Pewnie przez kataloński szmatławiec został ogłoszony najbrutalniejszym obrońcą.

Barca gra klepą - najpierw 1000 podań, a dopiero wtedy jakaś akcja w polu karnym.

No widzisz. Wypierdalają na Ronaldo, strzeli nie strzeli, a przez ostatnie 6 lub 8 El Clasico strzelił katalońcom gola.

Puty potrafią przegrać z Celticem. BITCH PLEASE

Odnośnie płaczu... spójrz na Sancheza. Ten to symuluje i płacze. Potem jeszcze pretensje na brak karnego.

 

Criastiano poprawia fryzurę prze meczem?

1335470641_by_maksio68_600.jpg

 

zjeby katalońskie!

1393461645-U349224.png

Opublikowano

Puty potrafią przegrać z Celticem. BITCH PLEASE

 

No tak ,ale w latach nie tak odległych kiedy to Real Madryt bez swoich kupionych gwiazd przegrywał wszystko ,w lidze ledwo 2 miejsce , w lm padał na 1/16 i to działo się seryjnie ;x

 

Pewnie przez kataloński szmatławiec został ogłoszony najbrutalniejszym obrońcą.

 

Sam piszesz/piszecie ,że jest psycholem i brutalem na boisku więc ? Real ma jakieś extra brukowce czy co ,że kataloński jest szmatławcem ?

 

Criastiano poprawia fryzurę prze meczem?

 

Tylko ,że Xavi wgl. nie jest spocony ,więc skąd wiadomo że poprawiał fryzurę podczas przerwy ?

Opublikowano

No tak ,ale w latach nie tak odległych kiedy to Real Madryt bez swoich kupionych gwiazd przegrywał wszystko ,w lidze ledwo 2 miejsce , w lm padał na 1/16 i to działo się seryjnie ;x

 

Sam piszesz/piszecie ,że jest psycholem i brutalem na boisku więc ? Real ma jakieś extra brukowce czy co ,że kataloński jest szmatławcem ?

 

Tylko ,że Xavi wgl. nie jest spocony ,więc skąd wiadomo że poprawiał fryzurę podczas przerwy ?

 

Ramos jest psycholem i brutalem na boisku? Nie sądzę. Gazety są przeciwko Realowi, nawet te madryckie (rozchodzi mi się min. o AS i Marca).

W nie tak odległych latach w Realu grały legendy, znakomici zawodnicy znani na cały świat. Hierro, Carlos, Zidane, Raul, Robinho, Beckham, Figo, Saldago.

Opublikowano

No tak ,ale w latach nie tak odległych kiedy to Real Madryt bez swoich kupionych gwiazd przegrywał wszystko ,w lidze ledwo 2 miejsce , w lm padał na 1/16 i to działo się seryjnie ;x

 

Sam piszesz/piszecie ,że jest psycholem i brutalem na boisku więc ? Real ma jakieś extra brukowce czy co ,że kataloński jest szmatławcem ?

 

Odeszły wszyscy dobrzy piłkarzez Realu to jak mogli wygrywać. Odszedł jeden z najlepszych trenerów świata.

 

I uwierz mi. Katalońska prasa uwielbia chwalić i sławić barce, ale najbardziej lubi mieszać real z błotem.

Madrycka prasa ma w dupie barcelonę, ale i tak jeździ Real. Nie wspierają swój lokalny klub tak jak katalonia. Piszą ciągle o rozłamie. Że to piłkarze chcą odejść. Że coś się dzieje w szatni. Tak jakby byli tego świadkami.

1393461645-U349224.png

Opublikowano

Co sądzicie na temat tego pilkarza z realu...

Moim zdaniem to jest niepoczytalny człowiek i powinni go odizolować od społeczeństwa.

Według mnie to tam jeszcze kilka osób z realu to są jacyś dziwni.

Paczcie na to :

http://www.youtube.com/watch?v=11enIeWNJbE

 

http://www.youtube.com/watch?v=st4ar_R4wew

 

 

Komentujcie...

 

Wypierdalaj nawet mi nie wymienisz 2 składu barcelony wielki Fanboyu messiego

90% ludzi z poza miasta barcelony im kibicuje a nie wie kto jest u nich na lewej obronie

 

Więc po chuj ta dyskusja ?

Barcelona wielka potęga a przegrywa z Celticiem Getafe Interem Chelsea

Chujowi są a w dodatku odpierdalają teatr

Opublikowano

Nie stresuj się tak każdy wie że okres gimbazy to okres dojrzewania dlatego specjalnie do tego zrobili specjalną szkołę która nosi nazwę "Gimnazjum"

Wybaczam ci twoje niefortunne wypowiedzi lecz zrozum jesteś tylko sezonowcem i nie unoś się tak.

Opublikowano

A ja słyszałem, że poza boiskiem jest "aniołkiem". Poza tym - emocje, zazwyczaj przesadza, ale jest dobry i to trzeba mu zostawić.

Opublikowano

morda kurewskie szmaty bpo jak was spotkam to was przepcham szczątką do kibla

 

 

wasze matki to suki dały dupy ozilowi

 

pozdro dla kibiców barcy

 

Lecz się człowieku.

Things have changed. Forever.


314x177-many-faces-of-aj-lee.jpg

Opublikowano

morda kurewskie szmaty bpo jak was spotkam to was przepcham szczątką do kibla

 

 

wasze matki to suki dały dupy ozilowi

 

pozdro dla kibiców barcy

 

Widać jakiś psychiczny człowiek ,neo kid.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...