Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wypowiedzcie się na ten temat.(Pepe Animal)


Rafi.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Co sądzicie na temat tego pilkarza z realu...

Moim zdaniem to jest niepoczytalny człowiek i powinni go odizolować od społeczeństwa.

Według mnie to tam jeszcze kilka osób z realu to są jacyś dziwni.

Paczcie na to :

http://www.youtube.com/watch?v=11enIeWNJbE

 

http://www.youtube.com/watch?v=st4ar_R4wew

 

 

Komentujcie...

  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Ta gra jest dla ciot, których nie można dotknąć. Gdyby wszyscy tak grali i takie byłyby zasady, to może bym oglądał ten sport, który teraz jest strasznie denny.

Bóg to twoje sumienie

Opublikowano

Jest na tyle szczwany , że na boisku robi totalny rozpierdol , a potem udaje niewiniątko , i wmawia że to niechcący > .<

Opublikowano

Jest pojebany co nie zmienia faktu że z ramosem to najlepsi środkowi obrońcy :)

 

Ktoś tu chyba, nie umie docenić klasy innych obrońców -.-

 

 

@Top

Czasem zdarza mu się nie zapanować nad emocjami i tyle... ;)

Opublikowano

Jest pojebany co nie zmienia faktu że z ramosem to najlepsi środkowi obrońcy :)

 

Aha , szkoda że ani jeden ani drugi nie zdobyli lm. Poza tym Vidic,Terry,Ferdinand,Thiago Silva,Chiellini,Pique a ty że oni najlepsi .

 

 

@topic

 

Pepe to boiskowy cham i idiota ,a sam lubi tez się położyć.

Opublikowano

Aha , szkoda że ani jeden ani drugi nie zdobyli lm. Poza tym Vidic,Terry,Ferdinand,Thiago Silva,Chiellini,Pique a ty że oni najlepsi .

 

 

Chodzi o to, jako dwaj razem grający zawodnicy są jednymi z najlepszych. Jak grają obok siebie. Bo Pepe jako pojedynczy zawodnik nie może być nazwany najlepszym. Ramos już tak, ale Pepe nie. Jak grają razem to tworzą jeden z najlepszych duetów świata.

1393461645-U349224.png

Opublikowano

@UP Ferdinand - Vidic , Sakho - Silva , David Luiz - Cahill i wiele innych i na pewno najlepsza para obrońców nie jest z ligi hiszpańskiej ... Trochę obiektywizmu.

Opublikowano

@Up

Jestem obiektywny. Nie napisałem, że są najlepsi tylko jednymi z najlepszych. Niby czemu najlepsi nie mogą być z hiszpanii?

1393461645-U349224.png

Opublikowano

@Up

To była odpowiedź na pytanie, dlaczego najlepsi nie mogą być z Hiszpanii?

To teraz napiszesz mi, że para stoperów Malagi jest lepsza od Realu?

1393461645-U349224.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...