Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam] WH na Prywatne Serwery. Dziękuje z góry.


logi123xd

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Problem jest taki ze nie widac tam pliku bin, zobacz czy w folderze data cos jest. Jak nie ma to zaznacz plik lergia (ten co wazy 4000kb) i kliknij wlaciwosci i tam bedzie tak pisek i napisane cos (np. Lergia.exe) czy jakos tak to wez mi to tutaj napisz.

Ja zaraz wbije, musze kompa zresetowac bo aktulizacje sie pobraly :>

Opublikowano

Problem jest taki ze nie widac tam pliku bin, zobacz czy w folderze data cos jest. Jak nie ma to zaznacz plik lergia (ten co wazy 4000kb) i kliknij wlaciwosci i tam bedzie tak pisek i napisane cos (np. Lergia.exe) czy jakos tak to wez mi to tutaj napisz.

Ja zaraz wbije, musze kompa zresetowac bo aktulizacje sie pobraly :>

Folder DATA - Commands a w nim

SS : http://iv.pl/images/63569314602916741100.png

SS Lergia : http://iv.pl/images/...04945819624.png

Muszę z/w na moment

Opublikowano

Moim zdaniem, nie da sie zrobic obejscia na ten serwer jak nie widze pliku bin. A jak odpalasz te Lergia to, to jest patcher czy odpala ci gre? Czemu masz 2 pliki Lergia w folderze?

 

@edit:

like mnie motywuje do pomocy :)

bo ten 1 plik do skrót. jak odpaladam to jest client od razu do okna logowania dobra znajde kogoś na wh w grze i się spytam skąd pobrał, pierdole :( , Dzięki za czas narka.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...