Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam] WH na Prywatne Serwery. Dziękuje z góry.


logi123xd

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, poszukuję WH. Takie co zazwyczaj szamani używają w grocie czyż nie? :)

Osiągnąłem na pewnym serwerze 150 lvl jestem TOP 2. Lecz nie daje rady na nowej mapię, chce tak szybko ubijać jak inni, że ustawiają bota i potwory same dedają ^^. No wiecie o co mi chodzi z góry dziękuje za pomoc. Pozdrawiam !

Opublikowano

http://www.mpcforum.pl/topic/492734-dlhotsimple-waithackwalkhackrunhack-horse/

polecam, licze na like

zobaczę czy działa.

 

Dodam, że ten cheat jest na serwer " LERGIA " " http://www.lergia.comli.com/ "

 

http://www.mpcforum.pl/topic/492734-dlhotsimple-waithackwalkhackrunhack-horse/

polecam, licze na like

Gdzie ja mam wkleić to całe waithack horse ? -.- co za pojebane są te wszystkie hacki ..

 

zobaczę czy działa.

 

Dodam, że ten cheat jest na serwer " LERGIA " " http://www.lergia.comli.com/ "

 

Gdzie ja mam wkleić to całe waithack horse ? -.- co za pojebane są te wszystkie hacki ..

Nawet nic nie pomogą gdzie wkleić jak uzyć itd .-.-
Opublikowano

jak tamten nie dziala ktory podalem u gory, to ten na 1000% bedzie dzialal:

http://www.mpcforum.pl/topic/644518-dl-waithack-by-1ooproyt2/

TO WH , że sam bije tak szybko i sam luruje ta?

 

TO WH , że sam bije tak szybko i sam luruje ta?

NIE DZIALA -.-., ZAWARTOSC PACK DALEM DO PACK A START.BAT DO GLOWNEGO FOLDERU I NIE DZIALA ZALOSNE KURWA -.-
Opublikowano

TO WH , że sam bije tak szybko i sam luruje ta?

stoisz, on lura potwory w zasiegu xxx i je zabija a ty mozesz sobie isc do kfc (;d) ale jak padniesz to przestanie lurac i wyladujesz w miescie a w miescie nie bd lural bo moby sa za daleko

 

TO WH , że sam bije tak szybko i sam luruje ta?

 

NIE DZIALA -.-., ZAWARTOSC PACK DALEM DO PACK A START.BAT DO GLOWNEGO FOLDERU I NIE DZIALA ZALOSNE KURWA -.-

jaka klasa ty grasz?
Opublikowano

stoisz, on lura potwory w zasiegu xxx i je zabija a ty mozesz sobie isc do kfc (;d) ale jak padniesz to przestanie lurac i wyladujesz w miescie a w miescie nie bd lural bo moby sa za daleko

Zajebiście ale odpaladam start.bat i chuja . ;// " system windows nie moze odnalesc pliku metin2.client.bat

 

stoisz, on lura potwory w zasiegu xxx i je zabija a ty mozesz sobie isc do kfc (;d) ale jak padniesz to przestanie lurac i wyladujesz w miescie a w miescie nie bd lural bo moby sa za daleko

 

jaka klasa ty grasz?

on nawet sie wlaczyc nie chce. .
Opublikowano

Zajebiście ale odpaladam start.bat i chuja . ;// " system windows nie moze odnalesc pliku metin2.client.bat

 

on nawet sie wlaczyc nie chce. .

Chlopie to co ty pierdzielisz ze ci cheat nie dziala jak gra ci sie nie chce odpalic?Omg...

W folderze z gra, orginalny plik metin2client.bin za pomoca winrara dodaj do archwium, koncowke zmien na .exe i wypakuj do folderu z gra i tym odpalaj.

Opublikowano

Chlopie to co ty pierdzielisz ze ci cheat nie dziala jak gra ci sie nie chce odpalic?Omg...

W folderze z gra, orginalny plik metin2client.bin za pomoca winrara dodaj do archwium, koncowke zmien na .exe i wypakuj do folderu z gra i tym odpalaj.

Ale ja mam clienta " LERGIA " !!! a nie metin2.pl -.-

 

Ale ja mam clienta " LERGIA " !!! a nie metin2.pl -.-

Słuchaj pobrałem to te 3 foldery z plicku " pack " dałemd o pack wkleiłem a to start.bat do głównego folderu odpalam i błąd !

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...