Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Grzyby za Friko - udowodnienie + Skan


LuCaaS

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Ejj, ten temat zaczyna już podchodzić pod spam. Radzę go zamknąć.

Bug może jest, może nie ma. O&o

93353141365207679707.png
by kml14

Cytat

I fight for peace, that's what I'm up here for.

- Patrick ,,PJ" James

Opublikowano

bo to dziala ale sa takie osoby jak ten pan i maja pecha w zyciu nic im nie idzie i chca se dorobic nikt im nic nie daje za free oni sie tak samo odwdziecza i dlatego nie daje info za free zaplacisz mu 15 zl to sie dowiesz i nie potrzebny spam robicie zamknac temat moglby ktos a jak ktos chce kupic to niech pisze do niego

2435676187.png

Opublikowano

@Up Ty też powinieneś dostać za spam,

@Top Ale to robisz przez ankiety czy przez coś ? bo jak przez ankiety to nawet się nie zastanawiam,po prostu by mi się nie chciało :D

-_-_-Shadow LC-_-_-



Gildia: AllStars


Nick: Tivee


Level: 185



Opublikowano

Ten sposób jest stary jak świat ^^ używałem go na s2 lecz nie wiem o której godzinie to robić na s20 wiec juz tak nie gram xdd

Opublikowano

to ja wam zdradze tajemnice :D wystarczy zrobic jedna ankiete wlaczyc charlesa wziasc x np 30 i kliknac koniec i tak macie iles tam grzybkow :D

2435676187.png

Opublikowano

Moim zdaniem niema sensu dalej ciągnąć tego tematu bo robi się tutaj spam lepiej gdyby ktoś zamknął ten temat, tym bardziej że autor tematu nie wypowiada się na ten temat.

Opublikowano

Co sie nie wypowiada, poprostu nie siedze zawsze na kompie ;]

 

co do pytania czy to robi sie przez ankiety : odpowiedz brzmi TAK , ale robisz to w max 2 min .

2550053733.png

Opublikowano

Co sie nie wypowiada, poprostu nie siedze zawsze na kompie ;]

 

co do pytania czy to robi sie przez ankiety : odpowiedz brzmi TAK , ale robisz to w max 2 min .

czyli robisz to za pomocą jakiegoś programu ?

 

Skoro nikt do mnie pisze w sprawie tego ,

 

To obnizam cene do 11zl.

pokaż jak sobie dodajesz grzybki z tematem w tle będzie to bardziej wiarygodne.
Opublikowano

Nie nie robie to za pomoca zadeych programow , poprostu jak nie sprobujesz to sie nie dowiesz ;]

 

Czy 11zl to tak duzo , nie sadze , a bedziesz mogl robic grzybki przez wieki .

2550053733.png

Opublikowano

To jest Fake Nie wierzcie mu :[ Nie ma darmowych grzybow i nie bedzie !!!

 

Są,ale ogolnie ,zeby zrobic z 40 grzybkow trzeba ok.1/1.5h.

Tak lugo ,bo nie wszystko dziala czasami itp...

"Pewność wypisaną mam na twarzy"

Opublikowano

To jest Fake Nie wierzcie mu :[ Nie ma darmowych grzybow i nie bedzie !

 

Uwierz ze sa ;]

 

 

 

A ktoś u Cb już płacił za ten sposób,gadałem z nim na GG i powiedział że za 5 zł mi sprzeda bug'a ;p

 

 

Tak placili ;]

2550053733.png

Opublikowano

JA POWIEM TAK

Potrzebujemy karty do fona ( Muszą być aktywne, połaczenia przychodzące ) sposób za 0 zł

Jak nie mamy to pędzimy do sklepu i kupujemy starter o wartości po 5 zł w np. pulsie, play'u, orange. - Sposób za 5zł

Wchodzimy w darmowe i paypal i wypełniamy ankiety na fona

:))

Podkreślam że kart do telefonu potem można uratować wypisując się, więcej w sms'e zwrotnym, jeżeli komuś nie zależy wyrzuca je

:)

NIEKTÓRE REKLAMY SA WYPŁACANE PO 1-3 dniach

Opublikowano

JA POWIEM TAK

Potrzebujemy karty do fona ( Muszą być aktywne, połaczenia przychodzące ) sposób za 0 zł

Jak nie mamy to pędzimy do sklepu i kupujemy starter o wartości po 5 zł w np. pulsie, play'u, orange. - Sposób za 5zł

 

Wchodzimy w darmowe i paypal i wypełniamy ankiety na fona

:))

 

Podkreślam że kart do telefonu potem można uratować wypisując się, więcej w sms'e zwrotnym, jeżeli komuś nie zależy wyrzuca je

:)

NIEKTÓRE REKLAMY SA WYPŁACANE PO 1-3 dniach

 

Co to niby jest xD

74610_14_07_13_11_19_13.png;3

Sygnatura by Yasutora

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...