Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Survival+Frakcje [100 Slotow] Najlepiej dopracowany serwer survival ! [1.4.6] [Cheaty Zablokowane]


Gość rarlon

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

prezentacjax.png

Gamid

informacjeo.png

083.gif Adres IP:MC.GAMID.PL:25566 :)

083.gif Typ Serwera:Survival

083.gif Potwory:Tak

083.gif Zwierzeta:Tak

083.gif PvP:Tak

083.gif Premium:Nie

083.gif Sloty:100

083.gif Biala Lista:Nie

083.gif Nether:Tak

083.gif On/Off: ikonkabf.png

 

ekipab.png

Administracja Gamidu

infododatkowe.png

Na serwerze jest calkowicie zablokowany x ray i wiekoszosc opcji z nodusa. Spawn jest ladnie wybudowany. Najlepiej dopracowany Survival/Frakcje !

Diamenty Dropia z Stone 0.20%

 

 

 

 

Konkurs

UWAGA KTO NAPISZE SWOJ NICK POD TEMATEM WEZMIE UDZIAL W LOSOWANIU VIPA NA 30 DNI ! POZDRAWIAM

 

 

post-594713-0-92586400-1356587986_thumb.png

post-594713-0-05127600-1356588302_thumb.png

START O 15

Opublikowano

hmm sporo jest już serwerów z frakcjami ale życzę powodzenia

Sklepy sms do serwerów mc, launchery non-premium i premium, własne klienty do gry z "kostomizowanym" menu, aplikacje statystyk serwera na androida.

Pisz śmiało na priw co potrzebujesz. Odezwę się jak tylko przeczytam wiadomość.

Opublikowano

wszystko by bylo ok gdyby nie bugi kopie sobie ziemie lopata a tutaj jakis fast braking i nie da sie kopac, jak naprawia bugi to zachecam do pogrania, teraz jest do dupy do tego nie ma /kit start /spawn i mozna tylko

zrobic 3 claimy...

 

NIE POLECAM !

001.gif

Opublikowano

Wbiłem na serwer i stwierdzam fakty. Serwer nie jest gotowy do wystartowania . zbugowany antycheat wywala jak kopiesz za szybko . nawet jeżeli nie masz czitów pisze ze uzywasz fastbeaka. z jednego cobbla wypada ok 6 redstona. z węgla wypada stone (przepalony cobel)1% na wypadnięcie węgla ze stona chociaż że się nie da kopać. Lagi są takie że nie da sie nic zrobić. No cóż wbije i zobacze za 2 dni lub jeszcze dzis.

 

@Up

 

Nasz sie jednak wyroznia od innych ;)

 

Lagami? to tak!

Opublikowano

Lagi? 2700 Wolnego ramu TPS 15 Naprawde.. Lagow nie ma to przez anticheata ogarnelem go juz :) Takze wbic przepraszam za niego ;p

 

 

@Up /spawn? WKONCU TO SURVIVAL

/Kit start czy na survialu dostajesz startowe itemy?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...