Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

KillIsland[3xWiekszyEXP][Wojny Gildi][Masa PLugnow][MCMMO]


Belvinek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

prezentacjax.png

 

KillIsland

 

 

informacjeo.png

083.gif Adres IP: KillIsland.gomc.pl

083.gif Typ Serwera:Survival+Frakcje

083.gif Potwory:ikonkabf.png

083.gif Zwierzeta:ikonkabf.png

083.gif PvP:ikonkabf.png

083.gif Premium:Nie

083.gifSloty:20..

083.gif Biala Lista:Nie

083.gif Nether:ikonkabf.png

083.gif On/Off: ikonkabf.png

 

pluginyy.png

 

 

Ponad 68 :P a jakie to już moja tajemnica:P

 

 

 

ekipab.png

 

 

[Wlasciciel]Belvi

[Wlasciciel]Kamilos

Rekrutacja otwarta

 

infododatkowe.png

Wersja 1.4.6 !

 

 

 

3x wiekszy exp

 

 

Jeśli jesteś dzieckiem które ciągle płacze

 

 

i krzyczy że gildie mu przejeli

 

 

 

Serwer przeznaczony pod Wojny Gildi

 

 

czyli walki najpotężniejszych gild

Konkurs- Losowanie wystarczy napisać pod tematem [TwójNick]-Biorę udział miłego sylwestra

Opublikowano

Ten serwer to najbardziej zjebane gówno na świecie, admin to 10 latek, który podczas rozmowy na skypie robi z siebie debila, żadne pluginy nie są dobrze zrobione, wszyscy maja diaxowe eq, idzie latać do woli, admin na nic nie reaguje

 

Nie polecam

1/10

eurodos.png

Opublikowano

Co do wypowiedzi euradosa gracz ten uzywal x-ray dostal jaila zaczol latac dostal bana zrobil multikonta aż 5 się przyznał dostał bana na ip proszę bardzo

Opublikowano

Co do wypowiedzi euradosa gracz ten uzywal x-ray dostal jaila zaczol latac dostal bana zrobil multikonta aż 5 się przyznał dostał bana na ip proszę bardzo

 

Jak się do mnie wypowiadasz to mów z szacunkiem noobie.

Po drugie poćwicz ortografię, bo cie nie wypuszczą z tej zerówki.

Po trzecie Każdy używa tutaj nodusa, bo na takim gównie bez anti-cheat'a nie idzie grać. Działa także klonowanie na serwie - 10 staków diaxów to nie wyczyn.

eurodos.png

Opublikowano

nie działa... po 1 a po 2 mam dyslekcji

 

Uwierz mi działa, a po drugie co mnie to, że masz dysleksję, słownik nie boli, chyba, że przed tobą ucieka, bo nie chce być dotykanym przez ciebie.

 

Ale nic twój serwer, twoja sprawa, ja się nie wtrącam drwij w tym dalej.

eurodos.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...