Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Stare Gry W, Które Graliście I Których Nigdy Nie Zapomnicie...


Bania1062

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 79
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

pierwsza gra, oryginalne GTA I :D

na ps1 Teken tylko który, chyba 1szy ;P

64mb ram

1GB pojemność dysku ;] To były czasy....

Ach no i Final Fantasty ;D

350x19_1261406460_35806.gif

 

podtastmpc.png

Opublikowano

Metin2 - Takiego gówna się nie zapomina...

 

A tak na serio:

Wormsy I i II,WoW iiiii... Wrota Baldura :D

"Tłum nie rozumie, tłum się nie interesuje, tłum jedynie podąża, tam gdzie kieruje się orszak"

Opublikowano

Oczywiscie na 1 miejscu bez wątpienia Fallout 1 i Fallout 2 ta post apokaliptyczna Gra jest Mistrzostwem.

W wieku 8 lat zacząłem i do dzisiaj gram w nią : ) oczywiscie nie tak jak kiedyś.

Dialogi znane na pamięć nadal mnie zaskakują :) i ta walka turowa ; ) nie ma takiego czegoś juz dzisiaj :))

Fallouta 3 nie mozna tym nazwać. Polecam kazdemu fallouta 1 i 2.

; )

Oczywiscie tez Diablo 1 i Diablo 2 plus Starcraft: Brood War, to jest dopiero coś ; )

Nie mozna zapominać o Counter Strike 1.5 tak ! Te czasy gdy się do kawiarenki w 10 przychodziło i grało, te turnieje, dzisiaj juz takiego klimatu nie ma.

 

GTA vice city 1 moja gra na kompa xDDD 2 Kangurek Kao xD

dużo osób pykało w Kangurka

 

Kangurek Kao FuN xD

@moj kolega do tej pory gada Kangurek Kakao xDDD

 

masz max 13 lat.

skoro 1 gra to vice city ; (

71170943.jpg
Opublikowano

Gry ;

Duke Nukem 3D / Blood <- 2 super fpsy w które kiedys pocinałem :)

Fallout 1,2 <- według mnie najlepsze cRPG w historii.

Diablo 1,2 <- w dwójke gram nadal i nawet w chwili pisania posta : D

 

Opublikowano

BubleBoble xD

Na Amidze

Ehhh... to były czasy z kumplem zasuwaliśmy

Nawet razem można było grać :D

 

Były Moderator Metin2, kiedyś z obowiązku, dziś dla rozrywki.


icon-social-apple-outline-64.png

Opublikowano

Sporo tego będzie ^^

Więc na PC to m.in. będzie:

- Liero (Spodobała mi się, nie wiem dla czego :P)

- The Sims

- Giants: Citizen Kabuto (Mam polską wersję w domu)

- Stunt GP

- Kangurek KAO (Raczej mi się nie podobała, ale ją pamiętam)

- Pokemony jakieś -,-

Więcej nie pamiętam, jak sobie coś przypomnę to dopiszę

 

Dopisane:

- Red Alert

- Icy Tower

 

PSX:

- Grand Turismo II chyba (nie wiem która część)

- Spyro (5* dla Bani :))

- To co się chodziło takim jakimś śmiesznym szkieletem (nazwy nie pamiętam)

- Twisted Metal

- To co się chodziło jakąś postacią (jak by nieumarły) i się wysysało dusze (nie pamiętam nazwy)

- Medal Of Honor

- GTA

Było tego o wiele więcej, ale już nie pamiętam :)

//Zakaz gifów-Dektored

Opublikowano

Do kogoś tam wcześniej "ten fioletowy mały smok" to Spyro :D

 

Grałem prawie we wszystkie gry, które wymieniliście (kiedyś jako pierwszy miałem PlayStation 1 w całej Pakości)

 

Dobrze wspominam te czasy, myślę że wy też

gg1212503410113.jpg

Gierki, w które aktualnie gram to:

-Left 4 Dead

-Left 4 Dead 2

-Fallout 3

-Battlefield Bad Company 2

-Gta IV

  • 1 rok później...
Opublikowano

stara gra na Amigę nie zapomnę jej: Rogger bunny - wcielasz się w białego zajączka który umie chodzić i mówić, a matka pozostawia dziecko pod twoją opieką,

oczywiście od razu za chwilę ucieka do zakładu mleczarskiego na którego górze

jest wielka butelka z mlekiem. Musisz je uratować, masz na to 30 min. Niezapomniana gra :).

Opublikowano

Mario, Punisher i jeszcze gry na pegasusa jak Tom & Jerry, Robocop i sportowe gierki ;d No i oczywiście legendarny pistolet w pegasusie ;d

Don't feed trolls ;]

Opublikowano
i pierwsza moja kupiona gra na kompa :

 

Kangurek KAO i Crock

 

Pjona ! :)

 

Moja to Mario Bros :D no i Crock :)

1358809676-U384748.png

Opublikowano

Sensible soccer, moja pierwsza gra piłkarska i nawet teraz często w nią gram :)

LIBERTA PER GLI ULTRAS! 1908!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...