Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Dostaje się coś na święta? Plus Darius vs Vi


Lajkk

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja mam Dariusa i gram nim w OFF-TANKU i mam problemy z VI i FIORA ale fiora na moje bardziej OP, fiora mnie tylko niszczy dopóki nie kupie 3 itemków.

 

i zaś Dianą vs Fiorą problemu nie mam 1 vs 1, każdy kogoś kontruje i możesz kimś tam grać cały czas a będziesz narzekał np. na Fiddle że cię niszczy, ale ty za to kogoś innego łatwo zjedziesz. Taka mechanika.

Opublikowano

Na swieta jak na razie promocja skorek,

 

Jesli chodzi o rywalizacje tych 2 champow, nie gralem jeszcze zadnym z nich, chociaz widzialem walke, w ktorej przewage miala Vi

Opublikowano

Darius to klasa dla dzieci ^.^ ulti się regeneruje co zabicie z niego ^.^ , z ulti się prawie że tylko ks'uje jak go osłabią to będzie cud ;p

1370621278-U708240.png

By me

Obecnie nie wykonuje zleceń

Opublikowano

Powiedz to Kubonowi, że Darius to klasa dla dzieci. No tak, bo każdy Darius ma staty 20/0 a jego adc 0/0/20? Darius jak każdy topper ma kontry, więc.. Może Yorick tylko stoi z każdym 1 vs 1.

Opublikowano

Darius najlepsze Melee HAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH skończ... Darius bez ulta (że zabije, odrazu ma) byłby gorszy od soraki pod ad.

Co do tematu, to Vi miażdzy dariusa, oby ją znerfili, bo dobra jest ; ]

 

Darius troche odejdzie od sorki>q>nie ma soraki. Nie wiem jakim cudem ma wygrać support, praktycznie beż żadnych skili ofensywnych. Darius ma dobre obrażenia z q i +50% gdy troszke się oddali,Dodatkowo ma przebicie, przyciąganie, slowa i wzmocnionego hita. Innymi słowy L2P

Opublikowano

Bo to jest klasa dla dzieci którzy nie radzą sobie innymi klasami ;) sami pracownicy z Riot czytałem tylko linku nie mogę odszukać , mówili że zrobili tą klasę z uwagą na młodszych graczy lub o niskim poziomie gry ;)

1370621278-U708240.png

By me

Obecnie nie wykonuje zleceń

Opublikowano

@UP

 

Sona to Support ;) Kolejne dziecko które wyzywa i zaczyna zdanie z małej literki ;) . Płaczesz bo prawda w oczy kole ;) .

1370621278-U708240.png

By me

Obecnie nie wykonuje zleceń

Opublikowano

na święta dostanie sie 300 RP za to ze pomiędzy 21.12 a 01.01 kupiby minimum 247 RP ... więc musimy cos wydac co sie lipne wydaje a co do pytanka lepszy ten champ którym grasz Vi ma pro skilla na przebicie odporności więc jak ją ktoś ogarnia moze ci zbic mega duzo ale Darius i tak jest mimo wszystko lepszy ...

9pu8p2.png

Opublikowano

@UP2

On nie pisał tego z soną na serio , chciał tylko cię strolować ,więc nie potrzebnie sie odzywasz i pielęgnujesz kłutnie.

 

Co do tematu : o prezencie nic mi nie wiadomo , a w sprawie " kto lepszy" uważam , iż darius w otpowiednim buildzie oraz stylu gry bez problemu dzieli Vi na dwie części.

21515.jpg

Opublikowano

na święta dostanie sie 300 RP za to ze pomiędzy 21.12 a 01.01 kupiby minimum 247 RP ... więc musimy cos wydac co sie lipne wydaje a co do pytanka lepszy ten champ którym grasz lepiej . Vi ma pro skilla na przebicie odporności więc jak ją ktoś ogarnia moze ci zbic mega duzo ale Darius i tak jest mimo wszystko lepszy ...

sry za double posta nie wie czemu 2 razy mi powstał

9pu8p2.png

Opublikowano

@UP

 

Sona to Support ;) Kolejne dziecko które wyzywa i zaczyna zdanie z małej literki ;) . Płaczesz bo prawda w oczy kole ;) .

 

szkoda mi takich dzieci jak ty, wiesz, mam wyjebane jak piszę tutaj, bo i tak konto mam tutaj, żeby ruchać w oczy takich idiotów jak ty

Opublikowano

Prezent to skiny do wardów chyba, a co do Vi vs Darius to Darius, bo to jest 1k true dmg z ult, a można nawet 5x waląć, a 5k true dmg nie ma co ignorować :) + Wyjebane early.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...