Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Plemiona Silnik 6.0 20% rozkodowany 99% spolszczony!


Only Head Shot

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam przedstawiam wam śilnik plemion na podstawie DSLan został wykonany.

Wersja 6.0

 

 

Instalacja:

wiadomo na początek

1.setup_xampp.exe włączamy i klikamy 1 oraz enter

2,apache_start,exe włączamy

3.mysql_start.exe włączamy

4.dslan_start.exe włączamy nie patrzcie na błędy serwer i tak działą poprawnie :)

Zawartość skrypty:

Odkodowany index

Odkodowana rejestracja

stare menu 6.0

pałac z monetami:

automatyczne logowanie

reje z mailem i pw

zmiana hasłą z mailem

silnik jest aktualnie 99% spolszczony Wersja silnika V 1.0

automatyczny skrypt na dodawanie światów bazy i itp

można na nim spokojnie postawić serwer hamachi / no-hamachi

 

do logowania:

http://localhost/

Adres Strony głównej

http://localhost/admin.php

Do panelu admina strony głównej dodawania światów nowych itp

pw do panelu:

plemionka_adm

do panelu admina gry

http://localhost/serwer_1/admin/

to do panelu administracyjnego serwera:

pw do admina gry

plemionka_admin.php

 

Teraz najważniejsze DL;

Skan mój z avasta:

http://imageshack.us/photo/my-images/440/skanw.jpg/

 

 

Wersja 7.0

 

Witam, zgodnie z zapowiedzią udostępniam na forum link do silnika w wersji[/u] 7.0

 

Nowości, których nie było w silniku 6.0:

- Odznaczenia

- Ranking odznaczeń

- Otrzymanie raportu o zdobytym odznaczeniu

- Rycerz z przedmiotami

- Przedmiot, którego używa rycerz wpływa na przebieg walki

- Otrzymanie raportu o znalezionym przedmiocie

- Rezerwacje

- Otrzymanie raportu o zrealizowanej rezerwacji

- Wioski bonusowe

- Automatyczne losowanie wiosek bonusowych, podczas tworzenia barabarek.

- Grafika 7.0, możliwość powrotu do starej grafiki w ustawieniach

- Możliwość skanowania wioski podczas udanego ataku ze szpiegami (wyszpiegujemy wtedy budynki, wojsko w wiosce i po za wioską, pozostałe surowce w szpiegowanej wiosce)

- Nowy system bitwy

- Nowy system ewentów

- Silnik rozkodowany jest w (50 - 60) %

 

screeny:

http://imageshack.us/photo/my-images/269/item1r.jpg/

http://imageshack.us/photo/my-images/834/award1s.jpg/

 

Download:

Wersja 6.0

Skan:

 

Link

http://www.mediafire.com/?e6cjjym7l2kzb7k

Wersja 7.0

Skan:

http://www.mediafire.com/download.php?uod2yorbf02tyqw

Wersja 7.2.1

Skan:

 

Link:

http://www.mediafire.com/?i336bp7c6t6y1j5

graphic.png

76561198162331360.png

  • 11 miesięcy temu...
  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

ale chodzi mi o to ze 2 raz tera pobralem bo za pierwszym nie moglem to to samo pisze mysql i appache nie moze odnalezc scieszki

2435676187.png

Opublikowano

Mało rzeczy zostało zmienione, Głównie to liczba graczy na stronie głównej ,usunięcie włączania eventu. Teraz światy bez dslan_start.exe normalnie działają. Zespół gry dodany oraz regulamin i statystyki .. Ja piszę z pamięci bo aktualnie nie używam tego silnika.

graphic.png

76561198162331360.png

Opublikowano

only a czemu nie moge odpalic appachy i msql wszystko dobrze robie krok po kroku

 

1.Odpalam tego xampa klikam 1 i enter

2.Odpalam appache potem klikam dowolny klawisz (nawet jak zostawilem otworzone to nie dzialalo)

3.Odpalam msql i tam nie pisze ze mam kliknac dowolny klawisz tylko zatrzymuje sie na jakims pl a jak odpalam jako administrator to musze kliknac dowolny klawisz(nawet jak nie klikam nie dziala)

2435676187.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...