Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Kwadratowa Masakra] WL! 20 slot! Ogarnieta Administracja


CytrynPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nick:TrickAM

 

Wiek:12/13

 

Imię:Wojtek

:)

 

Coś o sobie:Gram w klubie piłkarskim.

 

Dlaczego Ty:Ponieważ jestem ogarm i ładnie buduje .

Wiek:13 :unsure:
Nick z gry:Trick <3
Dlaczego ty a nie kto inny:Bo jestem kreatywny :)
Lubisz współprace:Oczywiście <3

Masz Mikrofon:Tak ^_^
Masz ts/skype:Tak :D
Jesteś ogarnięty?:Jasne :P

  • Odpowiedzi 104
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick:NeRo

Wiek:14

Imię:Dominik

Coś o sobie:lubie grać w mc interesuje się piłką nożna a także gram w nią .

Dlaczego Ty:jestem ogarnięty (nie troluje ne grifuje ) lubie serwery tego typu

:D

Opublikowano

Witam.

Mój nick: iTaskin.

Wiek: 13lat.

Imię:Piotrek.

Coś o sobie: Lubię siatkówkę,znajomi o mnie mówią miły,sympatyczny i koleżeński.

Dlaczego ja:Jestem w 15% trollem, ale nie posuwam się do griefowania, hamskiej gry.

Mam nadzieję, że to podanie zostanie pozytywnie rozpatrzone.

Opublikowano

Nick: PiszeKredki

Wiek: 15

Imię: Grzegorz

Coś o sobie: jestem miły,koleżeński nie niszczę kogoś wysiłku

Dlaczego Ty: jestem ogarnięty oraz nie grifuje

Opublikowano

Wszedłem, popatrzyłem, załamałem się...

Budowle stoją na poziomie archaicznym, ogólny styl - praktycznie nie da się go wykryć.

W jednym miejscu ogromne bryły z bricków, a w drugim kącie bryły ze stone'a, a ścieżki z... gravelu.

 

Koło spawnu (1 kratek, tak dokładnie) znajduję się podłoga z redstone'a, na której jest tablica z wełny, która przedstawia... informacje?

Jeszcze kilka ozdóbek, fontanna, ogólnie - obrzydliwość.

 

Architekci servera chyba kompletnie nie mają wyczucia stylu ani organizacji. Tu modern, tu średniowiecze, tu nether brick....

Dziękuje bardzo.

 

Pluginy jak na RolePlay są fatalnie dobrane, praktycznie - godne kiepskiego surivalu lub freebuilda.

 

Odradzam kompletnie.

 

[NEGATYWNA]

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...