Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Kwadratowa Masakra] WL! 20 slot! Ogarnieta Administracja


CytrynPL

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 104
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick:Luriix

Wiek:14lat

Imię:Łukasz

Coś o sobie:Kiedy mam czas wejdę na minecrafta, nie jestem nolifem, jestem ogariniety.

Dlaczego Ty:Moze dlatego iz szukam podobnego serwera juz od 5 dni, i z tego nici? ;d

Opublikowano

ADMINISTRACJA WCALE NIE JEST OGARNIĘTA ZRZUCA TNT NA GRACZY GRACZE SIĘ ZABIJAJĄ SERWER JEST DO DUPY!!!!!!!!

Opublikowano

Nick: PanDiament

 

Wiek:14

 

Imię:Michał

 

Coś o sobie: Interesuje Sie Informatyką/Elektryką ( same 6 z infy )

 

Dlaczego Ty: Ogarniam , nie Griefuje , Nie Kradne , Gram 3 Lata ....

 

 

 

Niewierze w Komentarz typu:

 

 

ADMINISTRACJA WCALE NIE JEST OGARNIĘTA ZRZUCA TNT NA GRACZY GRACZE SIĘ ZABIJAJĄ SERWER JEST DO DUPY!!!!!!!!

4.png

Opublikowano

Nick: Diviss

Wiek: 13

Imię: Arkadiusz

Coś o sobie: Mam 13 lat , mieszkam w Działdowie interesuje się grafiką i muzyką

Dlaczego Ty:Jestem kreatywny , nie używam czitów itp :)

x



Opublikowano

Wiek: 13

Imię: Tomek

Coś o sobie: Interesuje się siatkówką

Dlaczego Ty: Lubie takie serwery i poszukuje już od tygodnia :)

Nick:Deralaos

Opublikowano

Nick: Szczypi0or

Wiek: 15

Imię: Filip

Coś o sobie: Sympatyczny, miły i pomocny. Nie griefuję i mam poczucie humoru

Dlaczego Ty: Ponieważ przestrzegam zasad i nie zabijam bez powodu. Moge zawsze coś nagrać (316 widzów)

Opublikowano

Nick: N3ro

Wiek: 14 w styczniu 15

:D

Imię: Kacper

Coś o sobie: Hmmm myślę,że jestem ogar i potrafię się dogadać z innymi

:)

Dlaczego Ty: Ponieważ jest wiele dzieci którzy mówią ,że są ogarami i wgl. Do tego nie będę używać czitów. Myślę że będę się dogadywał z większością

:D

Opublikowano

Nick: spokim

 

Wiek: 14

 

Imię: Patryk

 

Coś o sobie: Lubie grać w piłke, minecraft, Metin2, chodze do 2 gimnazjum

 

Dlaczego Ty:Bo lubie serwery tego typu

Opublikowano

Nick: Archerowy

Wiek: 12

Imię: Krzysztof/Krzysiek

Coś o sobie: Mam na imię Krzysztof i posiadam 12 lat jak już wyżej wspominałem. Moje hobby to piłka nożna chociaż lubię pograć na komputerze w różne gry komputerowe np. Minecraft.

Dlaczego Ty: Dlaczego ja? Trudne pytanie... Może tak jestem ogarniętą osobą nie wtaczam się w kłótnie nie chituje i na pewno nie griefuje, chociaż lubię trollować, ale nie tak ostro np. typu właśnie grief.

Opublikowano

Nick: Sayko

Wiek: 14

Imię: Tobiasz

Coś o sobie:

Dlaczego Ty: Ogarniam, nie cheatuje, jestem miły, lubie budować, pomagać innym.

Opublikowano

Nick: magik

Wiek: 13

Imię: Marcin

Coś o sobie: Jestem człowiekiem, lubię uprawiać sport, oraz grać na kompie

:)

Dlaczego Ty: Jestem ogarnięty i lubię nowe przygody.

Opublikowano

Nick:KineQ

 

Wiek:13lat

 

Imię:Wiktor

 

Coś o sobie:Mieszkam w Warszawie uwielbiam grać na komputerze lubie piłkę nożną.

 

Dlaczego Ty:Myślę że dobrze buduje i jestem całkiem ogarnięty lubie tego typu serwery.

Opublikowano

Nick: Micynass

Wiek: 17

Imię: Patryk

Cos o sobie: Posiadam skype, gg, ts, lubie pograc w mc. ulubiony sport: pilka nozna ;]

Dlaczego Ty: Lubie takie serwery gdzie jest mila administracja, nie ma tłoku na serwerze, nie robię "Syfu".

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...