Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Kwadratowa Masakra] WL! 20 slot! Ogarnieta Administracja


CytrynPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

Chciałbym zaprosić was na serwer Kwadratowe Życie wzorowany seria Kwadratowa Masakra!

 

Serwer jest na White-List

IP: f25.owncraft.pl:25088

Wersja: 1.4.6

Aby się dostać na serwer nie trzeba posiadać Premium

 

Aby dostać się na White-List należy napisać podanie:

 

Nick:

Wiek:

Imię:

Coś o sobie:

Dlaczego Ty:

 

ref

  • Odpowiedzi 104
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Wiek: 13

Imię: Tomek

Coś o sobie: Interesuje się siatkówką

Dlaczego Ty: Lubie takie serwery i poszukuje już od tygodnia :)

 

 

+ Nick: Major1709

lalabg.png
Opublikowano

Nick: Kowalski2407

Wiek:13

Imię: Michał

Coś o sobie:Jestem miły :)

Dlaczego Ty: Umiem dobrze budowac oraz jestem ogarnięty.

Proszę zdejmijcie mi parę % tak bardzo się staram :D

Nowicjusz
Opublikowano

Nick: KamyL

Wiek: 15

Imię: Kamil

Coś o sobie: Nie grifuje, jestem w miare ogarnięty i takie tam.

Dlaczego Ty: Bo jestem fajny, lubię takie serwery i chciałbym pograć z ogarniętymi ludźmi

Opublikowano

Nick:Gun321

Wiek:13

Imię: Jakub

Coś o sobie:Lubie grać w minecrafta, takze i w inne gry.Mieszkam w Szlichtyngowie.Jestem miły i pomagajacy :D

Dlaczego Ty:Umiem pomagać, wiem co to grif, lubie poznawac nowyych ludzi i zawierac z nimi znajomosci

signature.png

Opublikowano

Nick: KoVu

Wiek: 12 lat

Imię: Kuba

Coś o sobie: Jestem ogarnięty i nie griefuje . Chyba jestem w miare miły :D

Dlaczego Ty:Lubie serwery typu km i chce pograć w sojuszu z kimś fajnym ;p

 

Gdzie jest ip serwera? .

Opublikowano

Nick:Sirug

Wiek:16

Imię:Dawid

Coś o sobie: Interesuję się sportem i komputerami ;D

Dlaczego Ty: Szukam takiego serwera, czegoś nowego. Chciałbym coś nagrać na YT

Następnym razem napiszcie za co dostaje warna a nie że w poscie nieznane i bez notatki

Opublikowano

Nick:ProLegend

Wiek:16

Imię: Adrian

Coś o sobie: mam na imię Adrian mam 16 lat lubię sport. uczę się w technikum na profilu hotelarskim

Dlaczego Ty:spodobał mi się serwer. i myślę że przyjmiecie mnie na wl jestem uczciwą osobą która lubi pomagać

 

 

 

 

P.S podasz moze ip serva?

Opublikowano

NICK:tutak20007

 

WIEK:12 lat

 

IMIĘ:Wojtek

 

COŚ O SOBIE:Interesuje się piłką nożną

 

DLACZEGO TY:Jestem fajny będę przestrzegał zasad i lubie takie serwery

Opublikowano

Lothaar

Mateusz

Mam 13 lat.

Jestem ogarem jak na swój wiek. Chcę zagrać na tym serwie, bo lubię takie serwery typu kwadratowa.

Dlaczego ja? Myślę że będę pasować do reszyty graczy, szukałem takiego serwera bardzo długo.

Opublikowano

Nick: Grandy12354

Wiek: 13

Imię: Tomasz

Coś o sobie: Jestem miły, ogarnięty, szanuje kogoś pracę itp.

Dlaczego ja? Lubie gry typu Kwadratowa Masakra. Nie grifuje itp. Lubię pomagać

Opublikowano

Nick : LOVEvv

Wiek: 13 lat :P

Czemu ja ? : Bo nie grifuje i kocham takie serwery !!!!!!!

Cos o mnie : Gram w BFP4F i kocham grac w pilke

Imie : Jakub xD

Opublikowano

Nick:Dragon3552

 

Wiek:15

 

Imię: Mateusz

 

Coś o sobie:Interesuje sie komputerami :P

 

Dlaczego Ty:lubie serwery takiego typu:)

Opublikowano

Nick:Dager31

Wiek:15

Imię:Dawid

Coś o sobie:Lubie grac w mc i kosza:

Dlaczego Ty:Bo lubie takie serwery

 

 

 

Nick:Ruse_

Wiek:17

Imię:Tomasz

Coś o sobie:Lubie grac w mc

Dlaczego Ty:Bo lubie takie

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...