Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Budowle MineCraft by Marmateri- #1 Domek Piętrowy :) ( Screeny )


Nygus.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mi sie niepodoba ;c takie coś można w 10minut zrobic ...

 

taki mądry to proszę zrób w 10 minut -.-

1_CellJrTag.png

Opublikowano

Ktoś się stara a ci tylko że 14 kliknięć 10 min roboty itd. ja się przy tym napracowałem i nie robiłem tego 10 minut jak kolega vBodziu mówił tylko o wiele dłużej -.-

1_CellJrTag.png

Opublikowano

@UP

Mogłeś to robić 20h, i tak jest brzydkie ;* 3/10

W środku jest tak sobie , więc daje 3/10 bo wygląd z zewnątrz straszy.

PS: Na creative nie robiłeś tego 10 minut? dzifaczne. xD

1feo74.jpg

By Labqin[*]

Opublikowano

Może to i nie jest kloc kobla i dech, ale jak dla mnie to wygląda to nieciekawie.

 

LOL! Czy większość budynków musi być budowana na creativie i to jeszcze na Super Płaskim... Ble! Ble! i jeszcze raz BLE!

 

Dla mnie szkoda by było zakładać temat, żeby pokazywać coś takiego.

Pomogłem? Daj Lubię to!

Posty w większości piszę na moim smartfonie, więc przepraszam za ewentualne błędy, itp.

Opublikowano

Up:

Ogar -.-

Pomogłem? Daj Lubię to!

Posty w większości piszę na moim smartfonie, więc przepraszam za ewentualne błędy, itp.

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

 

taki mądry to proszę zrób w 10 minut -.-

hehehe kolego budowales to na creative do tego na flacie wiec nie dziw sie komentarzy dom jak dom na survivalu moze byłby ok bo jest w miare praktyczny ale budujesz go nie dla praktycznosci ale zeby zadziwic hejtów z mpc wiec musisz sie postarac.

 

PS. nikt tu sie nie zachwyci domkiem budowanym na creativie ktory jest mniejszy niz srednia działka na serwerach rpg;D zbuduj cos dużego;D

Opublikowano

Mi się nie podoba, nie wstawiaj takiego czegoś na mpc.

2/10

Byłbym wdzięczny młodemu grafikowi za zrobienie avatara, bo jak widać mój aktualny jest... oryginalny ale nie estetyczny :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...