Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Budowle MineCraft by Marmateri- #1 Domek Piętrowy :) ( Screeny )


Nygus.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

codegame_1355943358__cooltext859988738.png

Na początku chce powiedzieć że nick Marmateri to mój na serwerze minecraft i dlatego jest by Marmateri żeby nie było :)

 

 

codegame_1355943410__domek_x1.jpg

 

 

 

codegame_1355943438__domek_x2.jpg

 

 

codegame_1355943457__domek_x3.jpg

 

 

 

 

codegame_1355943487__domek_wnetrze_x1.jpg

 

 

codegame_1355943510__domek_wnetrze_x2.jpg

 

 

 

Mam nadzieję że się spodobała moja dzisiejsza budowla w minecrafcie

tongue.png na trybie kreatywnym tongue.png

 

 

 

Liczę na Lajki

tongue.png

1_CellJrTag.png

Znawca
Opublikowano

Szczerze to domek nie zachwyca, i nwm za co niby mamy dawać ci like?

Validating > Member > ProUser > Postmaker


-----------------------



Opublikowano

niby wszystko fajnie ale za co podziwiać ? za drewno ? czy za cobblestone ?

NIE BĄDZ ŻYŁA DAJ DIAXXA !!!

(KLIKNI NA OBRAZEK)

HAHHAAHjp_xshxhsq.jpg

TROLOLO

Opublikowano

Fajne , like nie poleci , ale wreszcie w miarę normalna budowla , a nie klocek 10x10 -.- chociaż mogłeś się postarać o TMI i dać palące się piecyki oraz zmniejszyć FOV , tyle ode mnie :) ( 7/10 )

posty:
1 50 100 150 200 250
300 350 400 500 1000

Opublikowano

ja w minecrafta nie gram wogóle :c chciałem se z nudów coś zbudować i wyszło takie coś

1_CellJrTag.png

Opublikowano

Gdyby nie te pole widzenia i więcej screenów to dałbym like.

 

7/10

Opublikowano

Nie zachwyca, nie odstrasza moja ocena 6/10 bo pewnie wniosłeś w to pracę a na przyszłość rób screeny poprzez print'a a później na pl.tinypic bo coś ci ss nie wyszł.\o, takie jajowate ;)

1470jk.jpg
Opublikowano

Nawet ładny domek, wyróżniający się dosyć od większości "drewnianych szałasów", masz zamiar coś jeszcze budować?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...