Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Napisz swoją poradę dla nowego gracza.


Tymoteor

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Claymore'y stawiaj w miarę możliwości w cieniu, gdzie nie są widoczne, a jeżeli ustawiasz przy drabinkach, to na górze, bo ktoś z umiejętnością unikania linek naciągowych w biegu / chodzie nie zginie, gdy stoją na ziemi. Pamiętaj też, że możesz niszczyć apteczki, skrzynie z ammo lub claymore'y za pomocą strzału. Te ostatnie, gdy zdetonujesz je przy przeciwniku, mogą go zabić.

YGsMv3q.jpg
Opublikowano

Pilotując heli wduś CTRL i ruszaj myszką pozwala Ci to kontrolować co dzieje się po bokach nie zmieniając toru lotu. Zdecydowanie zwiększa to kontrolę nad polem walki. Oczywiście nie trzymaj go zbyt długo by nie wlecieć w jakąś przeszkodę.

Opublikowano

Jeżeli chcesz zmienić język gry wejdź na stronę główną BFP4F i zmień język na Polski, włączasz grę i czekasz aż się ściągnie aktualizacja.

Nigdy tego nie rób, chyba, że chcesz być nobem i się rozbijać o każdy krzaczek

Ciekawe że jakoś nie rozbijam się a latam dość często...

@Down Każdy może zmienić sobie klawiszologie <_<... ja latam na numerycznej części, shift - "karabin", spacja - bomby i rakiety, alt - zmiana bomb na rakiety. Cała filozofia. Mi na myszce się źle lata

E8400 E0 @4,2GHz 1,4V Co Scythe Mugen II

4x2GB DDR2 Hyperx Black Edition @1240mhz -- Gigabyte EP45-UD3R

Saphire HD7770 1GB @1400mhz AccereloExtreme

OCZ VERTEX 2 128GB i 750GB WD Black 64mb

Tagan 600W -- Silentum PC Gladius 800 FAKE

Opublikowano

To ode mnie podstawowe rady, aż dziwo, że nikt tego jeszcze nie napisał, może mało ludzi o tym wie, ale wątpię.

1.Jeśli chcesz zeskakiwać z budynku to nie warto, bo nie zawsze spadochron się otwiera, wejdź na drabinkę i wciśnij shift + S, wtedy się ześlizgniesz po niej.

2.SKS to broń idealna do każdego dystansu, wszystko zależy od ulepszeń i w głównej mierze od optyki i kolby, można nim nawalać zarówno na 50m,150, jak i na 400m.

3.Jeśli jesteś mechanikiem, to tym pistoletem/wiertarką (nie znam nazwy) możesz rozmontowywać claymory i miny.

4.Nigdy nie stawiaj Claymore obok siebie, jeden strzał i po Tobie.

5.Jeśli zabiłeś kogoś np z noża to nie skacz po nim, żeby go upokorzyć, tylko spieprzaj najdalej jak się da, zawsze może mieć pośmiertną detonację.

6.Uczysz się latać? Ucz się na transportowcu bez ludzi, a nie zajmuj doświadczonym pilotom apc.

7. jeśli nie trafiłeś miną idealnie pod czołg, żeby mógł na nią najechać strzel do niej. Mina wybuchnie i zniszczy czołg, nawet jeśli i Ty byś miał zginąć, to lepiej uratować flagę, niż siebie. To samo się tyczy sniperów, jeśli widzicie C4, mine, claymora obok wroga, to nie krępujcie się do nich strzelić;)

8.Jeśli jesteś w czołgu, samolocie whatever... a macie czerwoną ikonkę, że ktoś was oznaczył, to kliknijcie x, zasłona dymna zdejmuje z czołgu nadajniki.

9.NIGDY, ale to NIGDY nie zasłaniaj sniperowi pola widzenia, nikomu nie zasłaniaj, a jeśli nie wiesz dlaczego, to nie graj.

10.Staraj się nie obierać najprostszych, oczywistych dróg, biegnij pomiędzy budynkami krzakami etc. lecenie prosto na wroga nie ma sensu, zawsze może mieć lepszą broń od twojej, albo więcej doświadczenia.

11.Jeśli ktoś Cię zauważył to nie chowaj się po kątach. Doświadczeni gracze zawsze zaczynają od wjazdu z nożem w takie narożniki.

12.Jak grasz sniperem to rozejrzyj się od czasu do czasu co się dzieje wokół Ciebie, nieraz warto;)

Pozdro dla tego któremu będzie chciało się to czytać, ale to są bardzo ważne tipsy;)

436951440626370320491.png

Opublikowano

Możesz resetować skille ile tylko chcesz razy za darmo.

Muminki Cię widzą, Muminki Cię śledzą, Muminki Cię znajdą, zabiją i zjedzą :ninja:

Dobry post? Nie żałuj "lubię to" :)

  • 1 rok później...
Opublikowano

Ja dla mechanika xD

No więc ładujcie w miny i jak np stoi jakiś pojazd pod flaga albo niedaleko to walcie z tyłu i z przodu po minie wtedy jak ktoś wsiadzie i będzie chciał ruszyć to go wywali tak da sie nabijać nieraz nawet triple kill.

1391961391-U712132.jpg

ExMod | Best Member | Gold Member |Black Member

Opublikowano

Ja dla mechanika xD

No więc ładujcie w miny i jak np stoi jakiś pojazd pod flaga albo niedaleko to walcie z tyłu i z przodu po minie wtedy jak ktoś wsiadzie i będzie chciał ruszyć to go wywali tak da sie nabijać nieraz nawet triple kill.

 

Proszę Cię...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...