Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[INDUSTRIAL][Własne pliki][Dedyk][No Premium] Solarix


NiSziq

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 87
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Czemu ten serwer jest zawsze od 18-20 do południa dnia następnego wyłączony? Przychodzę wieczorem dopiero do domu to jak mam grać?...

 

 

 

Jeszcze reset mapy dowalili... raz, że gówniany hosting i się wyłącza ten serwer to do tego sobie mapke usuwają. Nie polecam serwera.

Opublikowano

Czemu ten serwer jest zawsze od 18-20 do południa dnia następnego wyłączony? Przychodzę wieczorem dopiero do domu to jak mam grać?...

 

 

 

Jeszcze reset mapy dowalili... raz, że gówniany hosting i się wyłącza ten serwer to do tego sobie mapke usuwają. Nie polecam serwera.

reset mapy byl dlatego ze server padl i modow nie bylo dzis rano wbilem i nie bylo zadnych modow wienc zamknij sie
Opublikowano

reset mapy byl dlatego ze server padl i modow nie bylo dzis rano wbilem i nie bylo zadnych modow wienc zamknij sie

 

Stul pysk gimbusie. Podałem suche fakty, naucz się najpierw pisać po polsku a potem ryj otwieraj.

Opublikowano

Stul pysk gimbusie. Podałem suche fakty, naucz się najpierw pisać po polsku a potem ryj otwieraj.

bym cos powiedzial ale nie bo jeszcze bana dostane

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...