Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Q]Którą drogę wybrać ?


sergyfu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no to macie okolo 40 wysokotierowych czołgów to trochę mało jak pełno skalowalny atak i/lub obronę wielu prowincji na CW, więc i inaczej sprawę widzicie bo jak jest niezła wojna to można i tracić od min 15 do..... więcej czołgów grając 5 cw dziennie :) dziennie

 

więc stąd różne poglądy co do taktyki użycia HT i stylu gry

 

Prawda jest inna jak się wyekspi pierwszą 10 to jest się dumnym :D a czy to będzie IS7 czy IS4 to i tak pierwsze dziecko się kocha :P

Tak mam dysleksje, nie zwalnia to z próby robienia jak najmniejszej ilości błędów

signature.png

Opublikowano

no to macie okolo 40 wysokotierowych czołgów to trochę mało jak pełno skalowalny atak i/lub obronę wielu prowincji na CW, więc i inaczej sprawę widzicie bo jak jest niezła wojna to można i tracić od min 15 do..... więcej czołgów grając 5 cw dziennie :) dziennie

 

więc stąd różne poglądy co do taktyki użycia HT i stylu gry

Jak na razie cały czas staramy się o prowincje tak jak mówisz mamy za mało czołgów na CW....

Ale koniec off topu zamykam.

1372333810-U137250.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...