Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kwadratowe Życie 20 slotów White list LifeMc [Dedyk]


RatenWojownik

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

5b724ce4000af5554eaebd46.jpg Kwadratowe Życie

 

Info.png

 

strzalka.gifTYP: Wyspa Przetrwania

strzalka.gifSloty: 20+

strzalka.gifIP: f25.owncraft.pl:25088

strzalka.gifPotwory: TAK

strzalka.gifZwierzęta: TAK

strzalka.gifPvP: TAK

strzalka.gifPremium: NIE

strzalka.gifNether: TAK

strzalka.gifBialaLista: TAK

 

 

Admin.png

mikos116,MrLolek i inni

 

pluginy.png

LifeMC,PlgSetspawn.CommandBook,Chadmin,CrazyLogin,xAuth me, PermisisionsEx , no lagg chunks , NoLaggLigtinh,ChatManager

 

InfoDOt.png

Serwer jest fajny i dla moralnych ludzi :)

Wzór podania do dodania na serwa :)

Nick

Imie

Wiek

od ile grasz w minecrafta wersja

Dlaczego masz tu grac

Kontakt-skype gg nie ts

 

  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

NickRastaStyle

ImieTomek

Wiek15

od ile grasz w minecrafta wersja1.2

Dlaczego masz tu grac Bo mi sie podoba serwer

Kontakt-skype gg nie ts GG podam jak przyjmiecie do wl

Opublikowano

Nick RainbowDirty,

Imie Kasia,

Wiek 13 ( wiem, że to nie dużo, ale jestem osobą ogarniętą

^^),

 

od ile grasz w minecrafta wersja Hmm... chyba od bety 1.6 lub 1.7,

 

Dlaczego masz tu grac Zawsze, gdy wybieram serwer, który wydaję się być fajny okazuje się, że praktycznie nikt na nim nie gra

-.-'',

Kontakt-skype gg nie ts skype- JezusZbawiciel666 .

 

 

 

@up Btw. pisze się ''możecie''

^^.

Opublikowano

Nick : jagiel453

Imie : Artur

Wiek : 12 (ale to nie problem ??)

od ile grasz w minecrafta wersja : gdzies tak od 1 roku wersji niepamietam

Dlaczego masz tu grac : ponieważ lubię budować i zawsze chciałem zagrać na takim serwerze nigdy nie grifuje i nie okradam

Kontakt-skype gg nie ts : skype lonely1782

Opublikowano

Nick: Anakonda016

Imie: Dastin

Wiek: Niestety tylko 12, lecz liczy się to, że ogarniam.

Od ile grasz w minecrafta wersja: 1.7.3

Dlaczego masz tu grac: Bardzo lubie tego typu serwery oraz od długiego czasu szukam takiego porządnego jak ten, który się wydaje.

Kontakt: GG: 13621893, skype: thedastin

 

Jestem YouTuberem, oraz mam 150 widzów i będę nagrywał (jak otrzymam pozwolenie).

Opublikowano

Nick Sirug

Imie Dawid

Wiek 16

od ile grasz w minecrafta wersja 1,5 beta

Dlaczego masz tu grac chciałbym pograć na takim serwerze, nagrać coś rozpocząć przygodę z YT i poznać fajnych ludzi

Kontakt-skype gg nie ts skype - dwidek10

Następnym razem napiszcie za co dostaje warna a nie że w poscie nieznane i bez notatki

Opublikowano

Nick: MinecraftFresh

Imię: Sebastian

Wiek: 14-15

Od ile grasz w Minecrafta: +1rok

Dlaczego masz tu grać: Jestem osobą ogarniętą nie sprawiam problemów i lubie serwery tego typu

Kontakt <Skype> <GG> MinecraftFresh 38583788

Opublikowano

Nick: ThePrs

Imie: Filip

Wiek: 13

od ile grasz w minecrafta wersja: Wersja Alpha 1.0

Dlaczego masz tu grac: Szukam Serwera Tego Typu i myśle że bendzie fajna przygoda ;)

Kontakt-skype gg nie ts: TeamSpeak3 Mam Skypa: blacogienpl Gg: brak

echteliebe.jpg?itok=mrdv2hiu


Opublikowano

Nick Ilegall

Imie Karol

Wiek 15

od ile grasz w minecrafta wersja Beta 1.4

Dlaczego masz tu grac: C hciałbym zagrać na serwie tego typu, myślę że może być fajnie :]

Kontakt-skype > Qshiber

image1.png?uid=3402638&m=0

Opublikowano

Nick straszak15

Imie Borys

Wiek 10 [Jestem ogarnięty]

:D

od ile grasz w minecrafta wersja 1.6

Dlaczego masz tu grac Bo jestem miły , nie griefuje , bardzo lubię serwery tego typu i dlatego zgłosiłem się bo często gdy pisałem podania nie dostawałem odpowiedzi albo serwer padał. :/

Kontakt-skype gg nie ts Skype Straszak15 albo straszak15 nie pamiętam

:D

mca.png

 

Sześcienna Masakra IP:25.152.171.176

Hamachi ID:StraszakPrivate1 2 3 i tak do 5 Hasło:Prywatka

Opublikowano

Nick Tarkez

Imie Olivier

Wiek 11

od ile grasz w minecrafta (wersja): Alpha

Dlaczego masz tu grac: Niewiem ponieważ inne serwery szybko padaja i wogóle nie ma zabawy.. Lubie serwery gdzie jest kilku graczy I Serwery które szybko nie padają jak inne np. Forumowa Masakra..

Kontakt-skype gg nie ts to tak

skype: tarkez_gaming

gg: 45119434

-------------------------------------------------------------------------------

Dodajcie kolege tez.

Nick SrCortix

Imie Dominik

Wiek 12

od ile grasz w minecrafta (wersja): Alpha

Dlaczego masz tu grac: Niewiem ponieważ inne serwery szybko padaja i wogóle nie ma zabawy.. Lubie serwery gdzie jest kilku graczy I Serwery które szybko nie padają jak inne np. Forumowa Masakra..

Kontakt-skype gg nie ts

skype: toxic9910

mylittleponym.pngSygnatura by Shavire <3



STOP komentarzom typu: "AMD to gówno"! Zanim coś napiszesz, to pomyśl jak odbiorą to inni !

Opublikowano

Nick:En0iR

Imie:Mateusz

Wiek:13

od ile grasz w minecrafta wersja:1.3_01

Dlaczego masz tu grac:Ponieważ lubie tego typu serwery.Myślę że będziemy sie dobrze razem bawić

Kontakt-skype gg nie ts:Posiadam skype:Podam na pw

Opublikowano

Nick sara2134561

Imie Sandra

Wiek 17

od ile grasz w minecrafta wersja 1.3_01

Dlaczego masz tu grac Chciałabym zagrać na servie podobnym do kwadratowej.Poprostu

:D

Kontakt-skype gg nie ts 40315461 gg ;3

Opublikowano

eeee spoko zostaniecie dodani ale mogli byście dawac plusy :D

dobra może jeszcze parę osób dodamy :) :mellow: :mellow:

:mellow: :mellow:

:mellow: :mellow:

:mellow: :mellow:

:mellow:

Opublikowano

Nick: Marcinosa

Imie : Marcin

Wiek : 15

od ile grasz w minecrafta wersja: alpha 1.2.2.3/4

Dlaczego masz tu grac : Ponieważ lubię serwery tego typu :)

Kontakt-skype gg nie ts : napisze jak mnie przyjmiecię , nie chcę spamu na gg :)

Opublikowano

Nie jestem dodany na whiteliste..................... :(

mca.png

 

Sześcienna Masakra IP:25.152.171.176

Hamachi ID:StraszakPrivate1 2 3 i tak do 5 Hasło:Prywatka

Opublikowano

tez nie jestem na WL Sirug

Następnym razem napiszcie za co dostaje warna a nie że w poscie nieznane i bez notatki

Opublikowano

Nick: Pawlik

Imie: Daniel

Wiek: 15

od ile grasz w minecrafta wersja: nie pamiętam

Dlaczego masz tu grac: Ponieważ lubie takie serwery

Kontakt-skype gg nie ts: podam po dodaniu na WL

:)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...