Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kwadratowe Życie 20 slotów White list LifeMc [Dedyk]


RatenWojownik

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja też mam pytanie kiedy mnie dodasz? Dodaj mnie na WL straszak15 (Pisałęm Podanie)

mca.png

 

Sześcienna Masakra IP:25.152.171.176

Hamachi ID:StraszakPrivate1 2 3 i tak do 5 Hasło:Prywatka

  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

skąd wiesz?

 

Narazie ogarniam was na serwa...

po tym poscie prosze nie dododawać podań bo jest tylko 20 s

to kiedy niby dodasz ja juź czekam z 1 h od tego co napisałeś
Opublikowano

Nick: marox12

Imię: Marek

Wiek: 13

Od ile grasz w minecrafta: od wersji 1.3

Dlaczego masz tu grać?: Ponieważ lubie serwery tego typu jestem kultularnym i ogarnętym człowiekiem

Kontakt: Skype mrmaroko11

Jeżeli Pomogłem Daj Like  [/color=green]

Opublikowano

Nick : VrubikPL

Imie : Marcin

Wiek: 14

od ile grasz w minecrafta wersja : 1.2 beta

Dlaczego masz tu grac : nudy

:)

Kontakt-skype gg nie ts : molol123 /skype

Opublikowano

Nick CebulkaMC

Imie wiktor

Wiek 12

od ile grasz w minecrafta wersja od beta 1.5

Dlaczego masz tu grac Bo jestem fajny , lubie poznawac nowych ludzi i bede nagrywal z tego serie :D

Kontakt-skype gg nie ts skype to wiktorkaczmarski1

 

Jezeli mnie dodasz prosze o kontakt skype

Opublikowano

Nick Lime06

 

Imie Kacper

 

Wiek 15

 

Od ile grasz w minecrafta wersja 1_5 beta

Dlaczego masz tu grac: Poniewaz nie lubie do

stepu do wszstkich komend jakie oferuje ranga admina na moim serwie. Pozdrawiam ;)

Kontakt-skype gg nie ts

skype: krzyzan521123 Ts podajcie IP to wbije ;p

Opublikowano

Nick: 123oli321

Imie: Ola

Wiek: 16

Od ile grasz w minecrafta, wersja: Beta 1.4

Dlaczego masz tu grac: Nudzą mnie servery survival i FB.

Kontakt-skype gg nie ts: Nie podam, ponieważ nie chce wiadomości od obcych.

Opublikowano

Nick ArkNessI

Imie PatrQ

Wiek 14

od ile grasz w minecrafta wersja Beta 1.4

Dlaczego masz tu grac Nie che mi się już grać na serwerach gdzie masz wyznaczone miejsce :) Wole pograć sobie w miłej atmosferze niż na serwie gdzie co 2 słowo to ku**** i ch**

Kontakt-skype gg nie ts : Posiadam Skype podam w trakcie gry :)

Opublikowano

Nick: conrado09

Imie: (Nie podam teraz)

Wiek: 14

od ile grasz w minecrafta wersja: 1.8 Beta

Dlaczego masz tu grac: Jestem spokojny, nie wdaje się w konflikty. Lubie MC i chciałbym pograć na serwerze tego typu. Dobrze buduje.

Ko Liczy sie DOBRA ZABAWA!!!

konntakt: (podam później)

Opublikowano

Nick: KosmoTost

Imie : Sebastian

Wiek : 14 Lat

od ile grasz w minecrafta wersja : Alpha

Dlaczego masz tu grac : Jestem osobą Miłą, sympatyczną i pomocną. Mam poczucie humoru i jestem zabawny. Jestem ogarnięty.

Kontakt-skype gg nie ts : Skype sebek9822

Opublikowano

NICK: SHOEL_PL

Imie: Dawid

Wiek:15

Ile grasz w MC wersja: 1.8 beta

Dlaczego masz tu grać: Jestem towarzyski Nie grifuje lubię serwery tego typu i nagrywam na yt.

Kontakt: Skype (podam jeśli się dostanę)

Opublikowano

Nick: LanuxPL

Imie:Darek

Wiek:13

Od ile grasz w Minecrafta: 1.6 Beta

Dlaczego masz tu grać: Jestem kulturalny,miły,pomocny.Nie griefuje nie przeklinam.Lubie takie servery i zabawe na nich :)

Kontakt: Skype Darek Piczura

Opublikowano

Nick: robiron

Imie: Kamil

Wiek: 15

od ile grasz w minecrafta wersja: 1.6.6

Dlaczego masz tu grac: mam tu grac bo serwer mi sie podoba

Kontakt-skype gg nie ts: faraonix10 skype

I'm happy :)

Opublikowano

Nick:Dager31

Imie:dawid

Wiek:15

od ile grasz w minecrafta wersja:alpha

Dlaczego masz tu grac:bo lubie mc i takie serwery

Kontakt-skype gg nie ts:skype:tanczacyzbotami1

 

 

 

 

teraz kolega

Nick:Ruse_

Imie:tomasz

Wiek:17

od ile grasz w minecrafta wersja:alpha

Dlaczego masz tu grac:lubie takie serwery

Kontakt-skype gg nie ts:skype:jak bede na serwie podam na pw

Opublikowano

nick Mr_AsQua

Imie Bartek

Wiek 14

od ile grasz w minecrafta wersja 1.3_01

Dlaczego masz tu grac Chcialbym sie rozwijac dzieki temu serverowi. Znalezc znajomosc:) Nigdy sie nie kluce i nie jestem przemadrzaly

:D

Kontakt-skype maverox19

Pozdro wariaty ;D

Opublikowano

Podanie na wstąpienie do gry

 

Nick: Truscik

Imie: Marcel

Wiek: 15

od ile grasz w minecrafta wersja:od alphy 1.2.2

Dlaczego masz tu grac: Ponieważ umiem grać z ludźmi , nie jestem cheaterem , lubie rozmawiać i grać w co-op

Kontakt-skype gg nie ts: Skype mogę podać ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...