Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kanciasty Survival [1.4.5] [Wl] [kwadratowa masakra] [Dedyk]


Funnky

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Imie:Mateusz

Nick: Holtha

Wiek:13

GG: 32212559

Dlaczego Ty? : Poniewasz Jestem ogarniętym i nie grifującym graczem

Ile grasz w MC ? : Rok

Coś o Sobie : Mam na imię Mateusz interesuje się informatyką gram w piłkę nożną.

Opublikowano

Imie:Daniel

 

Nick: MrQinted

 

Wiek: 13

 

GG: 40390266

 

Dlaczego Ty? : Jestem ogarniętym, normalnym graczem , nie jestem specjalnie "żądny wojen" itp, chodź nie pogardzę ;3 Pzt, szukam takiego servera od dawien dawna.

 

Ile grasz w MC ? : od Beta 1.3

 

Coś o Sobie : Jestem Daniel , Mam 13 lat, chodzę do 1 gimnazjum. Może nie jest to specjalnie zadowalające, ale staram się. Na pewno, mógłbym nagrywać (Za zgodą) Nie tylko sam, ale też z innymi, jeżeli mieliby ochotę. Mam poczucie humoru, potrafię się bawić, i nie jestem z tego typu że np, zrobisz komuś niespodziankę typu Creeper w domu,

To od razu lecę powiedzieć mu, i nici z tego . Potrafię dotrzymać tajemnic, tych większych i mniejszych.

 

Premium/Non Premium : Niestety na razie Non-Premium

Opublikowano

Imie:Radek

 

Nick:Radii

 

Wiek:14

 

GG:44991460

 

Dlaczego Ty? : Jestem miły Pomocny Nie Kradnę też chciałbym nagrywać odcinki z tego serwera [za zgodom]

 

Ile grasz w MC ? :od 2 lat z przerwami

 

Coś o Sobie :Jestem Radek chodzę do 1 gim Lubie grać w minecrafta i gry typu gta/saint row i Zawsze chciałem zagrać na serwerze typu kwadratowa masakra

 

Premium/Non Premium :Nie mam

Opublikowano

Imie: Łukasz

Nick: KowaxLLL

Wiek:14

GG:45611589

Dlaczego Ty? : Poniewarz jestem ogarniety,miły i lubie tworzyc dobra atmosfere na serwerach. Umiem robic rozne mechanizmy z redsona,bardzo dobrze buduje.

Ile grasz w MC ? :3 lata

Coś o Sobie :Jestem tak jak juz mowilem mily , towarzyski gwarantuje że ze mna nie ma nudy.

Premium/Non Premium : nonpremium

 

Jeżeli ktoś zostanie wybrany otrzyma wiadomosc na GG

Opublikowano

Imie: Krzysiek

Nick:_Krzysiu_

Wiek:16

GG:23604639

Dlaczego Ty? :Hmm może dlatego ,że chciałbym pograć na serwerze ,na którym spędzę trochę więcej czasu z ogarnietymi ludzmi.

Ile grasz w MC ? :1 rok

Coś o Sobie :Mieszkam na północy kraju lubię zawierać nowe znajomości i z chęcią zagrałbym na serwerze tego typu.

Premium/Non Premium :Premium

Opublikowano

Imie:Patryk

Nick:Hershida

Wiek:15

GG:Nie mam

Dlaczego Ty? :Bo Jestem Miły Pomocny itp.

Ile grasz w MC ? :1,5 roku

Coś o Sobie :~Jestem Miły Jak już napisałem Chciałbym zagrać na takim serwerze bo Lubie takie xDD

Premium/Non Premium :Premium Ale nick kolegi i moge na nim grac Pozwolił mi!

Śćiagnijcie Mi Te 25 % !!!

Opublikowano

Imie: Jakub

Nick: mariuszh122

Wiek:16

GG: 10959425

Dlaczego Ty? :Chciałbym zagrać na serwerze tego typu.Jestem bezproblemowym graczem i licze na przyjemną rozgrywkę.

Ile grasz w MC ? :1,5 rok

Coś o Sobie :Nie znoszę cziterów. Jestem uczciwym graczem.

Premium/Non Premium :Premium

Opublikowano

Imie:Rafał

Nick:Owned25

Wiek:14

GG:nie posiadam.

Dlaczego Ty? : Lubię serwery typu kwadratowa masakra.Nie grifuje,pomagam ludziom.

Ile grasz w MC ? :2,5 lat.

Coś o Sobie :Lubię grać w piłkę nożną i grać na komputerze.

Premium/Non Premium :Premium

Opublikowano

Imie: Ola

 

Nick: ola9ola

 

Wiek: 12

 

GG: brak :/

 

Dlaczego Ty? : Boo umiem pracować w grp, umiem budować coś oprócz kloców z drewna/dirta itd., chcę zobaczyć jak jest hmm ,,na masakrze", nie niszczę wszystkiego co popadnie

^^

 

Ile grasz w MC ? : Rok

 

Coś o Sobie : często siedzę na youtube, gram w mc, bawie się muro i gimpem

 

Premium/Non Premium : premium

Opublikowano

Imię : Tomek

Nick : MineRout

Wiek : 15

GG : 35172672

Dlaczego ty ? : Ponieważ umiem się zachować nie prowokuję ludzi bez przyczyny i zawsze chciałem zagrać na tego typu serwerze.

Ile grasz w MC : Około 1,5 roku.

Coś o sobie : Lubię nagrywać filmy na YouTube. Interesuje się rowerami typu BMX. Lubię dziewczyny.

Premium/No-Premium : No-Premium Nie stać : <

Opublikowano

Imię:Marcin

Nick:KoFe

Wiek:13

GG:Nie mam ,ale za to mam skype-cafekofe

Dlaczego ty?:Dlatego że-Nie griefuje,jestem bardzo ogarnięty (nie spamie,nie używam żadnych kodów)uwielbiam takie typu serwery

Coś o sobie!!!:Jestem odpowiedzialny ,miły,tolerancyjny uwielbiam budować w Mc,no i ogólnie jestem "SPOKO

Ile grasz w Mc: Gram już 3 Lata i jestem doświadczonym graczem

Premium:Niestety nie mam ,ale mam zamiar kupić.

Opublikowano

Imie:Emil

Nick:Emilos

Wiek:13

GG:Nie mam ale mam skype quakepl37

Dlaczego Ty? :bo Chciałbym spróbować swoich sił na takich rozgrywkach

Ile grasz w MC ? :2 lata

Coś o Sobie :Lubie grac w piłke nożna mam 13 lat

Premium/Non Premium :Non Premium

Opublikowano

Imie: Marcin

 

Nick: VrubikPL

 

Wiek: 14

 

GG: 45614470

 

Dlaczego Ty? : Bo sie nudze i marnuje tylko czas przed komputerem

 

Ile grasz w MC ? : od wersji 1.2 Beta

 

Coś o Sobie : Mieszkam w Tarnowie (malopolska) gram gry typu rpg i fps

 

Premium/Non Premium : Premium

Opublikowano

Imie: Bartek

Nick: Mauhan

Wiek: 13

GG: 33791571

Dlaczego Ty? : Bo chciał bym zagrać na tego typu serwerze.

Ile grasz w MC ? : Od bety 1.4

Coś o Sobie : Mieszkam w Krakowie, gram w MC, moje życie nie ma sensu, chyba tyle =)

Premium/Non Premium : Premium

Opublikowano

Imię : Danbro

Nick : Daniel

Wiek : 13

GG : 35172672

Dlaczego ty ? : Ponieważ lubię kwadratową masakrę i chciałbym pograć w miłym towarzystwie

Ile grasz w MC : Około 1,5 roku.

Coś o sobie : Lubie informatykę i matematykę jestem miłym i uprzejmym graczem

Premium/No-Premium : No-Premium

Opublikowano

Imie: Patryk

Nick: Walkie

Wiek: 16

GG: 9674434

Dlaczego Ty? : Jestem w miarę ogarnięty, nie grifuje, jestem pomocny.

Ile grasz w MC ? : ponad 2 lata

Coś o Sobie : lubie piłkę nożną, jeżdżę na deskorolce.

Premium/Non Premium : jeszcze no-premium

Opublikowano

Imie: Rafał

Nick: FrxX

Wiek: 16

GG: 45027383

Dlaczego Ty? : Chciałbym pograć z normalnymi graczami, a nie cheaterami/grieferami i pograć w miłej atmosferze:)

Ile grasz w MC ? : 2 lata

Coś o Sobie : Lubię grać w mc, cs, mt2, tworzyć strony www, skrypty, jestem mily, kulturalny..

Premium/Non Premium : Premium

Opublikowano

Imie:Darek

Nick:MineKDM

Wiek:13

GG:Nie mam mam ts3 i skype

Dlaczego Ty? :Ponieac nie grefuje,jestem kulturalnym człowiekiem.lubie pograć na MultiPlayerze

Ile grasz w MC ? :Od Beta 1.6

Coś o Sobie :Lubie gry,piłkę nożną,dziewczyny

Premium/Non Premium :Nie stać.

Opublikowano

Imie: Jakub

Nick: piekielnyananas

Wiek: 16 lat

GG: 34530027

Dlaczego Ty? : Jestem ogarniętym graczem, potrafię grać w mc.

Ile grasz w MC ? : 10 miesięcy

Coś o Sobie : Mam na imię Jakub mam 16 lat mieszkam w Bydgoszczy woj. Kujawsko - Pomorskie, gram często w minecrafta.

Premium/Non Premium : Premium

Opublikowano

Imie:Dawid

Nick:chri123987

Wiek:15

GG:45169204

Dlaczego Ty? :Jestem ogarniętym graczem, potrafię grać w mc.

Ile grasz w MC ? : od 1.7.3

Coś o Sobie : Jestem ogarniętym i miłym graczem Nie kradne ani nie grifuje.

Premium/Non Premium :Premium.

AwU6pPM.png

ⓉⓗⓔⒻⓡⓨ

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...