Skocz do zawartości

[Dyskusja] Arctic Combat kopią Combat Arms?

ShadvaN

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie zapewne niewiecie co to za nazwa tematu no to wam mówie ta gra to kopia znanej gry Combat Arms i do tego jeszcze ukradli pare rzeczy z innych gier macie tu video to sie dowiecie coś o niej ja nie polecam ponieważ jest lewa nie da się grać:

kto gra lub chce zagrać niech obejrzy

Moje nicki na serwerach:

-Elwaya ninja/buffka

-Elawya zazwyczaj buffka

-Shadvan sura/woj

• Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Debil, no debil z tego co to nakręcał ;x

Nie wiem, gdzie on tu widzi podobne menu CA, a nawet jeśli już srać na to Menu to co ma wspólnego rozgrywka z Combatem ? Nic, gra jest o wiele lepsza i nie ma co tu się wzorować na takim gównie jakim jest Combat Arms, dajcie, że spokój, nasłuchałeś się jakiegoś debila i chcesz przestać w to grać ? żenada.

91041133664860587265.png
Created by

Są już cheaterzy - a dlaczego miałoby ich nie być skoro silnik jest ten sam co w Combat Arms - a tam niespotkach cheatera w przeciągu 1 gry to cud.

Osobiście mam odczucie jakby ta gra była połączeniem CA i CS.

Aczkolwiek gra się bardzo przyjemnie.

• Płyta Główna MSI Gaming 970  • Procesor AMD FX 8350 8x4.0GHz (OC 4.5GHz)  • Chłodzenie Silentium PC Spartan PRO 

• Pamięć Ram (4x2GB) 2x 2GB A-Data Gaming + 2x 2GB Kingston HyperX 1600MHz CL9  • Zasilacz XFX Core 550W Bronze 80+  

• Grafika Gigabyte Radeon R9 270 OC 2GB WindForce2X (950/5600)  • Obudowa Silentium PC Brutus M25  • System Windows 10 Pro

• Monitor BenQ 24" XL2430T 144Hz 1ms  • Dodatkowo TV Samsung 40" 3D H6400 400Hz

• Klawiatura Razer Deathstalker Essential  • Mysz SteelSeries Rival  • Podkładka A4Tech Bloody B-070  Słuchawki MSI Gaming DS501

Cheaterzy już są, ale tego można się było spodziewać w tego typu grze.

Mi gra przypadła do gustu, a AC jest bardzo podobne do A.V.A, gdzie menu i nie tylko jest niemal dokładnie takie same, wliczając układ przycisków.

Akurat z CA ta gra niewiele pożyczyła, nie licząc HackShielda.

Ale nawet jak trochę ściągnęli od innych, to gra jest całkiem dobra, optymalizacja też niezła, na moim złomie na minimalnych detalach gram bez żadnych ścin.

Jak dla mnie troszkę za słaba grafa biorą pod uwage fakt że mamy 2012 rok, a wygląda jak gry z 2003-2005.

Trochę niedorobiony system sterowania (a może tylko mi się tak wydaje).

Mało broni, brak dodatków typu tłumik czy większe magazyki (ale pewnie to się zmieni z czasem).

Typowa gierka Play4Fun&Free.

Może jak ją bardziej dopracują i rozwiną to coś zainwestuję w lepsze rzeczy za real kasę.

• Płyta Główna MSI Gaming 970  • Procesor AMD FX 8350 8x4.0GHz (OC 4.5GHz)  • Chłodzenie Silentium PC Spartan PRO 

• Pamięć Ram (4x2GB) 2x 2GB A-Data Gaming + 2x 2GB Kingston HyperX 1600MHz CL9  • Zasilacz XFX Core 550W Bronze 80+  

• Grafika Gigabyte Radeon R9 270 OC 2GB WindForce2X (950/5600)  • Obudowa Silentium PC Brutus M25  • System Windows 10 Pro

• Klawiatura Razer Deathstalker Essential  • Mysz SteelSeries Rival  • Podkładka A4Tech Bloody B-070  Słuchawki MSI Gaming DS501

Jak dla mnie troszkę za słaba grafa biorą pod uwage fakt że mamy 2012 rok, a wygląda jak gry z 2003-2005.

Trochę niedorobiony system sterowania (a może tylko mi się tak wydaje).

Mało broni, brak dodatków typu tłumik czy większe magazyki (ale pewnie to się zmieni z czasem).

Typowa gierka Play4Fun&Free.

Może jak ją bardziej dopracują i rozwiną to coś zainwestuję w lepsze rzeczy za real kasę.

- Tłumniczki i inne duperele dodadzą z czasem, dziś już dodali nawet celownik nowy ;x

- Grafika słaba ? ;o Chyba na najwyższych detalach nie grasz, grafika miodzio.

- Mało broni bo gre chcą stawiać na e-Sport, choć i tak pewnie niedługo mase zarąbią ;x

91041133664860587265.png
Created by

Grafika wymiata ? Proszę Cię ... nie grałeś w BF3 ? COD:BO2 ? MOH:WF ? Przynajmniej na wysokich detalach, a nie mówię już o ultra.

Oczywiście oni mają zajebis*e silniki graficzne tworzone przez ogromne firmy z dużym budżetem ale AC ma co najwyżej optymalną (jak nawet nie - średnią) grafikę jak na taki projekt.

To jest moja opinia i proszę nie hejtować - bo od tego jest forum.

Pamiętajcie że porównujecie gry z przed kilku lat (takie jak CA) do gry z 2012 i jak dla mnie dużej różnicy nie ma, ba powiedziałbym że większość efektów, podobnie jak i ogólne tekstury map są wykonane znacznie lepiej.

Ogólnie gra jak dla mnie jest jakoś "zbyt łatwa" w AC. Chyba że trafiam na takich noobków.

Wiecie jest w AC trochę i CA i z COD'a ale kto na to patrzy z tych dużych firm..nikt się nie pruje, żadnych spraw sądowych nie ma, a gra się rozwija ;) Więc nie ma tutaj "klona" ;)

Wgl. według mnie gra jest ogarnięta, wreszcie jakieś fajne bronie (nie jak w ca) recoil ogarnięty, chwilowo hackerów nie i gra wciąga przedewszystkim ;)

Co do grafiki standard jaki powinien być w FPS'ach takiej postury, CA ma mocne ssanie przy tym i inne gierki ^^ Też musze przyznać że boxy jakieś są ogarnięte więc dodatkowy to jest plus ;)

1358504244-U713459.png

Z biegiem czasu Arctic Combat też będzie Pay2Win - obym się mylił bo gra przypadła mi do gustu i póki co w zamierzam poświęcić jej trochę czasu.

Podobnie było z CA - zapowiadało się genialnie ... a jak się gra "rozwinęła" każdy widzi.

Bez wydania 60-100zł miesięcznie nie idzie normalnie pograć, a do tego same bugi dzięki ich super "updejtom".

F2P - zobacz na Warface, gierka w Rosji zrobiła mega furorę, niedługo będzie dostępna na całą Europę.

Silnik graficzny CryEngine 3 ... gra dosłownie miażdży wszystkie inne gierki tego typu (F2P).

Ggrałem trochę na ruskiej wersji i jest genialna - czekam na official EU.

Gierka stworzona co prawda przez twórcę m.in FarCry i Crysis - ale nie zmienia to faktu że jest F2P.

nie ma co sie wypowiadac o firmach ktore wykupily by wabzena i oddaly firme trzeciemu swaitu bo by byla im zbyteczn.

napewno w AC jest lepsza grafika niz w CA

napewno w AC nie ma tyle botow co w CA

napewno w AC banuja boty, nie tak jak w CA

Napewno w AC bd lepsze w grywalnoscie niz CA

Napewno w AC kazdy gracz ma rowne szanse, nie tak jak w CA

Napewno w AC... juz sam nei wiem

@EDit

@up

w CA od samego poczatku mozna bylo byc P2W zeby meic super mega bronie ktorych nikt inny nie mial

b421ea0bef5eb630m.png

@gepard

Porównaj ilość trybów gry z CA z tym z AC.

Porównaj ilość graczy w CA z tą z AC (wiadomo CA jest wypromowane).

Porównaj ilość aktywnych gier w różnych trybach na różnych serwerach.

Wniosek: grywalność lepsza w CA.

Ale jak AC się dobrze wypromuje i zadba o reklamę to może kiedyś przebije CA w grywalności (w co jednak wątpię bo Nexon wie jak ściągać graczy).

Co do reszty to się już wypowiedziałem więc nie będę się powtarzać.

@UP

Fajna sprawa z tym leżeniem - ale biorąc pod uwagę rozmiar mapek i ilość miejsc nadających się do takiego campienia, to ta opcja jest totalnie nie przydatna, a do tego lekko zbugowana pod względem celowania i możliwości ruchu.

Ale jest coś nowego więc in plus.

nie ma co sie wypowiadac o firmach ktore wykupily by wabzena i oddaly firme trzeciemu swaitu bo by byla im zbyteczn.

napewno w AC jest lepsza grafika niz w CA

napewno w AC nie ma tyle botow co w CA

napewno w AC banuja boty, nie tak jak w CA

Napewno w AC bd lepsze w grywalnoscie niz CA

Napewno w AC kazdy gracz ma rowne szanse, nie tak jak w CA

Napewno w AC... juz sam nei wiem

@EDit

@up

w CA od samego poczatku mozna bylo byc P2W zeby meic super mega bronie ktorych nikt inny nie mial

Gram w CA Dłuugo Od 2008 nie wydał ani złotówki na Nx,y gram normalnie bez nx,ów ac to marna kopia tyle czekał i sie rozczarowałem bo wchodze do gry CZITER ! wchodze do gry okej dobrze gra mi sie i poczułem sie tak samo jak w ca

i w ca ostatnio hackera spodkałem tydzien temu w sobote na FT

i ja mam normalne szanse z nx noobami w ca banują lepiej niż w AC jak grafika jest dla ciebie tak ważna to postał gre na silniku Cry Engine 3 i zrób gre lepszą od AC lub Ca w ca nie Botów bo po co ? juz sam nei wiem poczytaj słownik czy coś ale odejdz od kompa i zasiadnij na pegazusie i graj w mario znowu bo mama da kare zaraz ;)

Combat Arms stare ale jare w CA grałem miesiącami a tu jednej mapy nie można wytrzymać...

Jak już przy tym artic combacie mają się brać za realistyke nich to robią porządnie...

Gdybyś zamiast w Combata grał w Arctica to teraz byś mówił, że CA to słaba gierka, kwestia przyzwyczajenia. ;)

Osobiście grałem 2 lata w Combata, ale potem tak nagle zrezygnowałem, i nie ciągnęło mnie by do niego wrócić.

91041133664860587265.png
Created by

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum [Dyskusja] Arctic Combat kopią Combat Arms?   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...