Skocz do zawartości

[Inne] Zapraszam do gry na Spania 3!

mix122

Rekomendowane odpowiedzi

@WojakPL człowieku nie rób kolejnej wojny bo co najwyżej to się powyzywacie i dostaniecie wszyscy po 5% i tyle.

Dobra dziękuje za informacje jak coś to może napiszę ale dopiero po nowym roku bo chciał bym pierw wybocić trochę uridium i dopiero.

2sgruiim7hp9.png

Nigdy nie rozmawiaj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

@WojakPL człowieku nie rób kolejnej wojny bo co najwyżej to się powyzywacie i dostaniecie wszyscy po 5% i tyle.

Dobra dziękuje za informacje jak coś to może napiszę ale dopiero po nowym roku bo chciał bym pierw wybocić trochę uridium i dopiero.

a Była jakaś poprzednia Wojna ?

@co z tym ibotem

Bo Ci uwierzę :>

Pewnie jeszcze nigdy nie miałeś fulki :>

Po Twoim poziome pisania co był jakiś czas temu u mnie widziany , to raczej nie wydawało by się , żebyś miał generała.

@topic ja bym nie dochodził do klanu złodzieja :>

98725.png

Zamknij sie "krawa marry (dziewczyna hah.)"

Nikt cie nie prosil o zdanie i nie wpieprzaj sie w cudze sprawy.

Ehh te Pijawki

jestem dzieckiem neo i nabijam posty;p

Dobrze chłopcze gadasz :)

nie pomyłka ;) a tu jest jak widzisz temat inny? ale może nie rozumiesz jak inny.. :)

jak chcesz posty nabić pisz gdzie indziej a tu pisz jak chcesz odpowiedzieć na pytanie ktore zadane a nie spam walić :/!!

Dziwne, że nawet moderatorzy działu piszą, iż jesteś oszustem.

Wypieprzaj neokidzie -.-

Nie dochodźcie do niego do klanu.. To złodziej i oszust.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający forum [Inne] Zapraszam do gry na Spania 3!   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...