Skocz do zawartości

Pytanie od Garfielda

GarfieldCat

Rekomendowane odpowiedzi

Założyłem ten temat ponieważ mam dużo pytań odnośnie gry GW2 , a nie chciałbym spamić kolejnymi tematami.

Za każdą satysfakcjonującą odpowiedź będę dawał like .

1.Od którego lvl można grać pvp?

ilw1.jpg

All Bad things must come to an end.

Od 1 poziomu

//Edit Można PvP od 1 poziomu, lecz gdy już startuje walka, dostajesz 80. Kończy się walka-znowu masz pierwszy.

A dokładniej na mapę PvP możesz wbić od 1wszego poziomu, lecz twoje statyski zostają przeskalowane na poziom 80, dostajesz cały podstawowy set pvp, możesz rozdać wszystkie Traitsy oraz używać wszystkich umiejętności za skill pointy. Po powrocie na PvE wracasz do starego lvl i eq i tak za każdym razem przy zmianie mapy ;)

"The only person you should try to be better than is the person you were yesterday."

Nie raczej nie. Pozostaje tylko kwestia głównej historii, która różni się przez rasy.

Bez problemu możesz przez PvP czyli Heart of the Mistis wejść do Lions Arch, gdzie znajdują się teleporty do głównej lokacji każdej rasy, po czym możesz biegać z kolegą ;)

"The only person you should try to be better than is the person you were yesterday."

Nie jestem pewien czy w momencie śmierci, czy gdy upadasz na ziemię, ale zdaje mi się że gdy upadasz na ziemię :)

Eq możesz naprawić za niewielką opłatą u NPC oznaczonego pękniętą czerwoną tarczą na mapie.

@ UP spam/reklama .

Chearzy są byli i będą w każdej grze, chociaż osobiście od dnia premiry takowych nie widziałem, możliwe że boty są częściej spotykane ;)

Jeśli chodzi o kulturę osobistą to zależy od człowieka na jakiego trafisz, w mojej gildii jest raczej ok, a jak to wśród innych wypada nie wiem. Jeśli ktoś zaczyna z lekka podskakiwać to momentalnie zostaje zjechany i siedzi cicho ;)

Cheaterzy są, boty są, miliony rangerów jadących na GW2Minion w Askalonie są.

Tego nie ominiesz, poza tym sam jesteś na forum dla cheaterów. :D

A co do kultury to na pewno o kilkaset klas wyższa od np. Metin2 czy innego syfu. Co do Polskiego community nie narzekam bo nieźle się prezentujemy na tle innych. Jesteśmy pomocni itd. Najgorzej prezentują się Francuzi (jak zwykle >.<) i włosi...ale to moja opinia.

Guild Wars: Seranthon Akimaru Guild Wars 2: Ascalonian Assassin League of Legends PBE: Shinurike

34378.png

◊◊ METAL FAN ◊◊

Na pewno można zmieniać zwierzaczka, bo już wiele ich widziałem i do tego jest switch do ich szybkiej zmiany, tak jak z broniami np u warriora.

Lvl peta jest równy lvlowi twojej postaci - tyle na wiki wyczytałem ;)

Odnośnie ulepszania pet'a jest jedynie opcja rozdawania traitsów w Beastmastery

GarfieldCat Mam takie pytanie , Po ch*ja spamisz jak nie możesz poprosić maxisst o gg, to aż tak boli czy poprostu jesteś tak leniwy że nawet nie chcesz Napisać ?

Flame off plox.

Btw nie korzystam z GG/Skype, więc raczej by mu to nic nie dało ;)

Swoją drogą od tego jest forum, żeby się pytać czyż nie ? Pytanie mu przyszło po napisaniu tematu to co lepiej niech tkwi w niewiedzy ta ? :D

@lonyy

W głównych miastach idziesz do NPC odpowiedzialnego za dany crafting i prosisz go, żeby cię nauczył, a potem to już tylko lvl bijesz.

Tam IMO crafting jest dobry do lvlowania jak ma się dużo kasy czyli 1 postać na 80 :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum Pytanie od Garfielda   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...